Пъзели 31

  • 36 932
  • 752
  •   1
Отговори
# 705
  • Варна
  • Мнения: 36 621
Ако искаш кучетата, може да направим някоя трампа, аз няма да ги пазя Simple Smile

# 706
  • Мнения: 1 467
Разбрахме се 🙂

Аз не издържах и наредих созополския изглед:


Разкошен е, голямо удоволствие. Повърхността на пипане е точно от най-любимия ми вид, гладка и матова, парчетата си пасват добре и влизат едно в друго с удовлетворяващо усещане 😄, крайчетата са изрязани по разнообразен начин и това го прави лесен за сглобяване. Определено ще обърна внимание и на другите пъзели от серията. Имах едно пострадало от прегъване парче, изобщо не ми развали впечатлението:
Скрит текст:

# 707
  • Мнения: 496
https://www.ozone.bg/brand-clementoni/?fbclid=IwAR3UyxVuWpHMY05P … Fq3o70_o_VR466b4A
Ако някой иска, може са използва код
Newpuzzle0921 за -5% отстъпка и да попълни кошницата с новите попълнения на Clementoni. Blush

# 708
  • София
  • Мнения: 8 570
Аз май не виждам нови, а това с кода е много мило - няма да поръчвам сега, но е мило и благодаря Simple Smile  

Ето го по-трудния градински, ще си търси дом и той.

# 709
  • Мнения: 4 036
Eurographics, 1000 части, VW beetle love

# 710
  • София, България
  • Мнения: 5 598
Направо шапка ви свалям как ги редите тези пъзели по 2000-3000 части. Не е за мен тази работа, до 1500 и то преко сили. Имам късмет, че този пъзел на Голд реално е лесен, но се мъча вече 6 дни и съм на половината Joy
Утре ще отида да си взема пъзелите, които си купих от една жена от групите, много са - май 8, ама са все хубави и не устоях. За първи път спазарих пъзели още преди да са нередени. Ще ви ги покажа утре.

Бухтичка, сериозно се впечатлих от дъщеря ти, 100 парчета на 3 години! Моята дъщеря сега прави по 100 до 160 и пак мрънка и иска помощ, а е на 4 години и 8 месеца и има сигурно повече пъзели от мен, тоест има опит.

Йоана, този ми е в любими, труден ли беше?

# 711
  • Мнения: 4 036
Мона Лиза, не е труден, но е с нестандартни части, имай го предвид.

# 712
  • Варна
  • Мнения: 36 621
Определено Арт пъзел няма да ми влязат в топ 10 на любимите марки, но не са и идеално зле. Имат хубави картинки, така че ще се купуват. Имам един техен от 2000 части, може би той ще е следващият. Засега един 1000 от тях, готов.

# 713
  • Мнения: 6 911
Мона Лиза, тя не го реди сама все още Smile Аз й сортирам частите по кръгове и на последните кръгове почва да мрънка да й помага някой. А и поради кръглата форма ми се струва малко по-лесен честно казано.

Аз започнах "Мома с ябълки". Някак мазохистично ми харесва, но май ще чийтвам малко, защото нямам нерви и него да го редя цял месец.

# 714
  • Варна
  • Мнения: 36 621
Между другото, намерих си безплатно приложение за намаляване на снимки. Че моя телефон все ги прави едни огромни и после не мога да ги качвам тук. Е, вече реших този проблем Simple Smile

# 715
  • Мнения: 2 380
Много приятен за редене, Heye

# 716
  • Мнения: 5 301
На много любима моя художничка!

# 717
  • София, България
  • Мнения: 5 598
Между другото, намерих си безплатно приложение за намаляване на снимки. Че моя телефон все ги прави едни огромни и после не мога да ги качвам тук. Е, вече реших този проблем Simple Smile
Моля те, сподели!

# 718
  • Варна
  • Мнения: 36 621
В Гугъл плей.

# 719
  • Мнения: 1 467
Аз започнах "Мома с ябълки". Някак мазохистично ми харесва, но май ще чийтвам малко, защото нямам нерви и него да го редя цял месец.

Съвпадение, аз се чудех кой да започвам и точно към момата се бях насочила Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт