На пазар във Варна - тема 63

  • 31 406
  • 723
  •   1
Отговори
# 675
  • Варна
  • Мнения: 36 649
Камея, я прикачи една снимка и ще видя дали мога да помогна.

# 676
  • Мнения: 13 829
Карлсон
1. За слабините - коремен хирург, възможно да е херния слабинна. Може и да е черва но зависи къде е.
2. За болката в гръбнака преминаване отдясно може да е неврологогично но някак си мисля че е повече гастро,  има едни такива опасващи болки вляво или вдясно - при проблеми с черен дроб, жлъчка и панкреас. Струва ми се че е нещо такова. А ако е компрометиран целия хранително чревен тракт може кръвта и да е от там, както и болката в слабините вляво. Но ако не е от стомах кръвта то да се видят белите дробове. По принцип те не болят като има проблеми.

# 677
  • Мнения: 5 386

От тези, преди 2год.от Метро се бях заредила, в пакетче целофан - 4 бройки, излизаха под 50ст.за бройка, но подозирам, че сега ще са поскъпнали. А ми трябват за доста химикалки, тоест, поне 20бр.

# 678
  • Мнения: 10 861
Ако някой разбере кога ще отварят Кипа-та във Възраждане, нека сподели Simple Smile Все се каня да ида до Приселци, ама не ми се ходи чак до там.

# 679
  • Варна
  • Мнения: 1 156
Ако някой разбере кога ще отварят Кипа-та във Възраждане, нека сподели Simple Smile Все се каня да ида до Приселци, ама не ми се ходи чак до там.
Надникнах вътре имаше строителни материали и сякаш боядисваха още. Живея в квартала и редовно минавам ще хвърлям по едно око и ще споделя😊

# 680
  • Варна
  • Мнения: 36 649
Понеделник ще видя какво ще кажат от моя склад и ако цената е по-добра, ще драсна.

# 681
  • Мнения: 5 386
Много благодаря, всъщност, имай предвид, че при добра цена мога и 40бр. да взема, че да не търся няколко години поне.

# 682
  • Варна
  • Мнения: 1 201
Искам да купя по-голямо количество пълнители за химикал/к/и - от белите , по - дебелите, дето са за по-скъпите химикали.Освен Офис 1, където са скъпи, някъде да сте виждали, зная, че и в Метро ги има...Търся добра цена.
http://officemv.com/product/1568/palnitel-centrum-tip-parker-pvts-0-7.html
Имат склад на едро на ул. Бузлуджа 6 и  книжаница/за едро и дребно/ на ул. Бузлуджа 19 - срещу Ритуалната зала. Но долу на ул Козлодуй.
имат и фейсбук страница : https://www.facebook.com/%D0%9E%D1%84%D0%B8%D1%81-%D0%9C%D0%92-121464544540226/

# 683
  • Варна
  • Мнения: 10 587
Някой да е ходил тези дни в Делта планет мол...така ли се казваше...интересува ме дали подвижния щанд за джапанки и чехли вече е отворил?

Помня, че го разполагаха на нивото на Била, под ескалатора.

Ходих началото на месеца, но го нямаше. От информация ми казаха, че по принцип в началото на лятото пак отваряли щанда.

# 684
  • Мнения: 2 590
Някой да е ходил тези дни в Делта планет мол...така ли се казваше...интересува ме дали подвижния щанд за джапанки и чехли вече е отворил?

Помня, че го разполагаха на нивото на Била, под ескалатора.

Ходих началото на месеца, но го нямаше. От информация ми казаха, че по принцип в началото на лятото пак отваряли щанда.

Отворил е да, вчера бях там. Но като че ли беше пред комсед, може и да бъркам, бързах.

# 685
  • Мнения: 2 516
Колко е входа на детския кът в Гранда?

# 686
  • Мнения: 1 009
7лв. за един час игра

# 687
  • Мнения: 2 516
7лв. за един час игра
Много благодаря Simple Smile

# 688
  • Мнения: 5 386
Да, щандът с джапанките е изместен по-близо до Комсед и работи.
Благодаря за информацията, Neli999.

# 689
  • Варна
  • Мнения: 138
Къде по точно се намира?
Ако някой разбере кога ще отварят Кипа-та във Възраждане, нека сподели Simple Smile Все се каня да ида до Приселци, ама не ми се ходи чак до там.
Надникнах вътре имаше строителни материали и сякаш боядисваха още. Живея в квартала и редовно минавам ще хвърлям по едно око и ще споделя😊

Общи условия

Активация на акаунт