На пазар във Варна - тема 63

  • 31 408
  • 723
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 428
Аз се интересувам дали някъде правят обстоен кръвен тест за храни освен в Кандиларов?
В лаборатории лина мярнах реклама
https://www.lina-bg.com/bg/%D0%BD%D0%BE%D0%B2-%D1%82%D0%B5%D1%81 … D0%B0%D0%BD%D0%B8

# 691
  • Мнения: 2 516
Къде по точно се намира?
Ако някой разбере кога ще отварят Кипа-та във Възраждане, нека сподели Simple Smile Все се каня да ида до Приселци, ама не ми се ходи чак до там.
Надникнах вътре имаше строителни материали и сякаш боядисваха още. Живея в квартала и редовно минавам ще хвърлям по едно око и ще споделя😊
А тази в Приселци как е като цени? Приличат ли поне малко на турските? Simple Smile

# 692
  • Варна
  • Мнения: 36 649
Току-що идвам от там. Минахме през Приселци и спряхме набързо в тая Кипа. Купих си омекотители и перилен препарат, но понеже бях с мотор, оставих нещата в колата на приятели. Утре или вдругиден като си ги взема ще ви снимам касовия бон за да видите цени.

# 693
  • Мнения: 5 386
Чудесно, да разкажеш и с какви впечатления си от стоките и от магазина като цяло.
От Одрин посл.омекотители, които си взех, бяха твърде воднисти и слаби като аромат, направо "няма никой" е работата, взети от *борсите". А от магазин Мигрос  купените са си добре.

# 694
  • Варна
  • Мнения: 36 649
Магазинът е оформен като склад в първата си част, където са препаратите. Стелажи и на тях стоки. Средна работа като разнообразие, но цените ми харесаха. Навътре има хранителна част, а след нея и част за домашни потреби, но там само надникнахме, защото не търсехме такива неща. Като изпробвам препаратите ще кажа как са.

# 695
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 756
Моля за актуална информация за магнитен резонанс ( ЯМР) във Варна - май Св.Марина и СитиКлиник са най-добрите апарати ? А конкретен специалист да препоръчате - травма на крак е ...

# 696
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Ибни Сина препоръчаха приятели за ЯМР, също травма на крак.

# 697
  • varna
  • Мнения: 466
Мога да споделя съвсем пресни впечатления за ЯМР на коляно. Правихме в Сити клиник, но лекуващият ортопед изказа съмнения относно разчитането. Изпрати ни за второ мнение в св. Марина при доц. Георгиев. Консултът струваше 80 лв.

# 698
  • Варна
  • Мнения: 857
В двора на окръжна, мисля че беше Русев. Два пъти ходих и съм доволна. Единия път за крак на дете. Казаха че е тумор, а то излезе хематом.В Сити преди разчета правеше проф. Узунов, но вече го няма.

# 699
  • Sofia
  • Мнения: 4 052
Здравейте, бихте ли ми казали дали има копирни услуги в НАП Варна в сградата или някъде около нея?

# 700
  • Мнения: 906
Препоръчайте спортен клуб с канго джъмпс тренировки.

# 701
  • Варна
  • Мнения: 10 587
В двора на окръжна, мисля че беше Русев. Два пъти ходих и съм доволна. Единия път за крак на дете. Казаха че е тумор, а то излезе хематом.В Сити преди разчета правеше проф. Узунов, но вече го няма.
Проф. Узунов е в споменатия МЦ Ибни сина, ако е вярна информацията от сайта им.

# 702
  • Мнения: 1 370
Препоръчайте спортен клуб с канго джъмпс тренировки.
Fullmax Fitness Center.

# 703
  • Варна
  • Мнения: 1 752
Здравейте, бихте ли ми казали дали има копирни услуги в НАП Варна в сградата или някъде около нея?
Не зная дали има там, но ако не намерите, по ул. "Царевец", на светофара с "Мир", до аптека Манолова има книжарница с ксерокс. На "Железкова" също.

# 704
  • Мнения: 625
Лично от проф. Балев знам, че в Терапията разполагат с най-модерния ЯМР във Варна. Там съм правила и аз. Изрично ме пратиха там, не само заради апарата, най-вече заради разчитането. Проф. Балев ми разчете ЯМР и имах лична консултация при него. Мисля 80 беше. За справка, други лекари, които разчитат ЯМР твърдо ме убеждаваха, че предполагаемия ми проблем и да го има не може да се види с ЯМР, Балев беше категоричен, че има ли, ще се види.

Може ли по-точно да обясните къде е тази Кипа във Възраждане?

Общи условия

Активация на акаунт