Интензивна и ефективна хидратация с Mixa Hyalurogel! Спечелете комплект за грижа за кожата

  • 9 626
  • 334
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 5 654
Имам удоволствието да съм една от потребителките, които поеха ангажимент да тестват продуктите на Mixa и да споделят своите впечатления с останалите. Няма да крия, че бях приятно изненадана, тъй като Mixa е позната за мен марка, ползвала съм и други продукти и неведнъж съм ги препоръчвала на близки, тъй като лично съм се убедила в качествата им. Имах възможността да ги ползвам 2 седмици, преди да напиша ревю, за да имам достатъчно впечатления и обективно мнение при продължителна употреба.



Първият продукт, който изпробвах още при получаването на пакета, беше Intensive Hydrating Milk – Хидратиращо мляко за тяло в големия син флакон с помпичка. Много удобно за ползване, попива наистина изключително бързо, както е отбелязано и върху опаковката. Подходящ е за след епилация, успокоява раздразненията по кожата, а бързата му абсорбция позволява човек да се облече веднага, без да остават мазни следи и неприятно усещане. Не мога да не отбележа и прекрасния аромат на пролетни цветя – свеж, лек, ненатрапчив, много приятен и доста дълготраен, без характерния привкус на химия, обичаен за повечето козметични продукти.

Cleansing Micellar Milk – Почистващо мицеларно мляко беше следващият продукт, който използвах. Досега съм ползвала за почистване на лицето мицеларни води, но за първи път пробвам мицеларно мляко. Обичайната ми процедура по почистване на лицето досега включваше мицеларна вода, след която минавах и с тампонче с розова вода, тъй като усещах остатъчен филм по лицето си. При това мляко не ми се наложи да използвам допълнително нищо след него, нямах дразнещото усещане за лепкави остатъци, които имам нужда да изтрия. Според описанието почистващото мляко е за чувствителна и много суха кожа, а моята кожа е смесена по принцип и това първоначално ме накара да помисля, че вероятно ще бъде твърде силно за мен. Оказа се, че греша – текстурата на млякото е нежна и бързопопиваща, не използвам допълнителен продукт за изплакване, а кожата ми остава свежа и хидратирана, без нежелано омазняване. И отново прекрасният аромат! Тъй като не ползвам ежедневно грим, не мога да кажа нищо относно почистването му, но се убедих, че млякото не дразни очите и може спокойно да се ползва в тази зона.

Кремовете са истинска находка!



Дневният крем Mixa Hyalurogel Light има лека текстура, подобна на гел и при нанасяне се усеща много приятно. След студените месеци кожата ми явно има нужда от дълбоко подхранване. Кремът отново попива много бързо и през деня не получавам излишно омазняване, кожата изглежда свежа и жизнена. За двете седмици, през които го използвах, не получих нежелани реакции като обриви, запушени пори, комедони и т.н.

Нощният крем Mixa Hyalurogel Night е със значително по-плътна и по-маслена консистенция в сравнение с дневния поради съдържанието на масло от камелина. Формулата отново е некомедогенна, попива бързо, няма лъщене и омазняване на сутринта. Кремът може да се ползва и като нощна маска с нанасяне на по-плътен слой, без отмиване, достатъчно е само попиване на излишъка със салфетка. Не оставя мазни и лепкави следи.



И двата крема отново са с прекрасния аромат на цялата серия. Като допълнителен бонус е това, че бурканчетата им са стъклени, а това ми носи едно приятно усещане за лукс и качество.

Total: Цялата серия ми харесва много и ще я ползвам и занапред с голямо удоволствие, а също така бих я препоръчала на всеки. Продуктите са качествени и изпълняват всичко онова, което са обещали – хидратирана, освежена кожа, без раздразнения, с висок комфорт при употреба.

Благодаря ви, Mixa!

Последна редакция: ср, 21 апр 2021, 19:42 от Атти

# 301
  • Мнения: 1 377
Използвам нощен крем, защото само така мога да изтърпя по-богата и подгранваща текстура върху лицето си, а повечето нощни кремове са такива (особено тези за суха кожа като моята).
Иначе наблягам на почистване - вечер, AHA киселини един-два пъти в седмицата, серуми - противобръчкови, с хиалурон, нощни кремове. Все се боря със себе си да започна сериозно и със слънцезащитата, но...

# 302
  • София
  • Мнения: 16 005
Да,  винаги използвам нощен крем.
Преди него почиствам добре лицето си.
Цял ден пия и доста вода.

# 303
  • Мнения: 666
Използвам нощен крем, както и дневен от същата серия. Почиствам лицето си с мицеларна вода. Пия над 1,5 л вода дневно.

# 304
  • Мнения: 734
Използвам нощен крем. В грижите за кожата залагам на доброто почистване с мицеларна вода и след това намазване с подходящия крем.

# 305
  • Мнения: 134
Споделете с нас дали използвате нощен крем във вашия ритуал за грижа? Какво включва цялата ви рутина, за да запазите кожата си млада и подхранена?
Използвам нощен крем , а цялата рутина включва почистване с тоник и пяна , веднъж седмично и с пилинг маска за лице , хидратиране с крем за суха и чувствителна кожа , околоочен крем и вечер нощен крем.

# 306
  • Мнения: X
Всяка вечер преди лягане почиствам кожата си с мицеларна вода и нанасям флуид преди сън.
Приемам много течности през деня и се старая да спя поне по 8 часа нощем.

# 307
  • Мнения: 2 653
Всекидневно използвам дневен и нощен крем.

# 308
  • Мнения: 873
Да, използвам нощна крем гел маска, която да хидратира кожата на лицето ми. Преди това правя почистване на лицето със скраб и тоник

# 309
  • Мнения: 278
Използвам нощен крем, но не много редовно.
  Почиствам си лицето редовно, използвам серум за лице, околоочен крем и маски за лице.

# 310
  • Мнения: 772
Споделете с нас дали използвате нощен крем във вашия ритуал за грижа? Какво включва цялата ви рутина, за да запазите кожата си млада и подхранена?
Ползвам нощен крем, но не редовно.
Почистване и хидратация.

# 311
  • Мнения: 308
Да, употребявам нощен хидратиращ крем. Имам си ритуал, който включва почистване кожата на лицето и хидратиране. Чувсвтото на лекота и свежест ме амбицира.

# 312
  • София
  • Мнения: 13 031
Задължително ползвам нощен крем. Не пропускам.
Цялостната ми рутина е дълга, като конкретно вечерната включва почистване с тоалетно мляко, измиване на лицето (през ден редувам гел и фин пилинг), после нанасям подхранваща маска или масло (шипка или малинови семки), половин до 1 час след това почиствам с мицеларна вода и нанасям хидратиращ нощен крем.

# 313
  • Монтана
  • Мнения: 694
Ползвам нощен крем, но не редовно.
Почистване и хидратация.

# 314
  • Мнения: 630
Използвам нощен крем. В грижите за кожата залагам на доброто почистване и след това намазване с подходящите кремове. Веднъж седмично си правя маска на лицето.

Общи условия

Активация на акаунт