Интензивна и ефективна хидратация с Mixa Hyalurogel! Спечелете комплект за грижа за кожата

  • 9 652
  • 334
  •   1
Отговори
# 315
  • Враца
  • Мнения: 2 664
Ползвам етерични масла и олиа.

# 316
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 583
Не използвам нощен крем. Използвам универсален крем за през деня и нощта.

# 317
  • Мнения: 1 988
Не използвам нощен крем. Вечер, след почистване, нанасям масла.

# 318
  • Мнения: 229
Аз ползвам само крем за ръце, жена ми мисля, че не ползва за лице.

# 319
  • Мнения: 2 666
Използвам хидратираща Sleeping mask.

# 320
  • Мнения: 302
Вечер ползвам нощен крем. Но през лятото, когато кожата е изложена по- интензивно на слънце ☀️, го замествам с арганово масло.Преди това почистване, тонизиране...

# 321
  • Мнения: 2 839
Използвам нощен крем , а цялата рутина включва почистване с тоник и пяна , веднъж седмично и с пилинг маска за лице , хидратиране с крем за суха и чувствителна кожа , околоочен крем и вечер нощен крем.

# 322
  • Мнения: 11
Не използвам нощен крем за лице! Вечер почиствам лицето си с мицеларна вода! Понякога сутрин, понякога вечер използвам измивен гел за лице! През деня нанасям на лицето си хидратиращ крем! 🙂

# 323
  • Мнения: 163
Използвам нощен крем за лице.. Моята рутина включва: измиване с почистващ гел, намазване на лицето със серум, крем за около очите  и нощен крем. През вечер правя пилинг или подхранваща маска.

# 324
  • Мнения: 1 789
Не използвам все още нощен крем, но предстои!
Основно почиства лицето си сутрин и вечер. Околочен крем и така!
Не се гримирам, но все по-често прибягва към бялата козметика.
Фен съм на „Микса“ покрай бебешката серия, която ползвах за дъщеря си.

# 325
  • Мнения: 6 493
Използвам серум. Почистване и хидратация през седмицата редувам - пяна, измивен гел, пилинг и дневен крем.

# 326
  • Мнения: 114
Не използвам нощен крем.
През деня почиствам лицето си с мицеларна вода и след това нанасям крем за лице. Използвам също и околоочен крем
Използвам също и почистващ гел / ексфолиант.

# 327
  • Бургас
  • Мнения: 249
Не използвам нощен крем, въпреки че знам, че трябва. Използвам дневен крем, от време на време маски, а когато се сетя, серум.

# 328
  • Мнения: 429
Кожата ми е суха и след почистване с тоник слагам нощен крем.

# 329
  • Мнения: 365
Сутрин и вечер почиствам добре кожата си .Сутрин нанасям крем, а вечер не си слагам крем , а нанасям арганово масло на кожата,и кокосово масло около очите

Общи условия

Активация на акаунт