Модни консултации - 54

  • 49 595
  • 752
  •   1
Отговори
# 585
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Моите COS си отговарят, само последно като пазарувах там модата беше малко oversize, така че палтото примерно ще ми стане, дори да кача 10 кила.

# 586
  • Мнения: X
Много готина тема! Влизам!
Аз бях фръцла преди време, писах и в темата за чантите- това голямо лого, навсякъде embossed ЛВ-та и тем подобни ме привличаха доста, но в последните години предпочитам да ловувам чанти. Дебна, проверявам цени, пробвам, мисля и накрая- атакувам. В моят случай по-големи (бях писала в другата тема- да събира 2 кисели млека и Добруджа) и отстреляните често не могат да бъдат зачислени към маркови или екс- клошарски на пръв поглед. С показаната от Агента Bottega и една раница на Фурла изкарах по-голяма част от миналата година и зимата, сега обаче си изкарах и подредих съкровищата, оглеждам се и за нещо ново, пролетно. Тук (Рим) скоро и офисите ще отворят, та ми се носи нещо хем голямо горе-долу колкото досегашната ми дългогодишна офис дружка- Birkin цвят Geranium (много, много як цвят), хем структурирано като нея, хем по-различно и в някакъв пролетен цвят. Приемам идеи. Нося предимно широки палацо панталони, оувърсайз рокли и изобщо всичко, което крие нахранен дуп. Та и чантата ако помага, би било чудно. Birkin-а го изгладувах, смазах от пътуване и мачкане из офиси и срещи, но много приятно остаря. Запази структурата си и цвета (пращах го на спа веднъж 😂), та ми се ще и новата звезда да бъде качествена, но не ми се гладува отново. Дупарата протестира, а и широките панталони от Зара ще вземат да ми застоят- не деянат колкото Hermès, ама приоритети...

# 587
  • Мнения: 22 430
Фурла не ми харесват в нито един модел и си мисля че и те доста копират.

Харесвам много Кокинел и Малбъри (дано така се пише), както и Бърбъри.
Влюбвала съм се в техни чанти.

# 588
  • NYC
  • Мнения: 50
Предлагам Sicily, D&G. Има различни размери и свежи цветове. Малката изглежда така
Скрит текст:

# 589
  • Мнения: 7 898
Жената казва 2 хляба и буркан кисело мляко ... Wink.

# 590
  • Някъде там
  • Мнения: 4 814
Polina, мисля, че добре ще се получи съчетанието на сникърсите с чантата.
Не мисля, че трябва да се притесняваш от различните марки, това са дреболии.

Много често нося тениски найк надолу маратонки адидас 😀😃😄 или гуменки конвърс.
Агентче, имам същата hm- ка чанта от показаните от теб(тази която е цвят пудра).
Скъсвамя я от носене. Супер удобно и практично чанте е Simple Smile Много си я харесвам и много ми е любима.
Ето тази

# 591
  • Мнения: 2 333
Аз имам такава, но Луи Вюитон. Но самата чанта е двойна. Закачени са 2 бр. един за друг. Обаче не ми е най - удобната чанта. По - скоро я взех заради малкото кръгло чантенце на дръжката. Просто нямах такова.
Миналта година, по време на епидемията, се оглеждах за чанта, която да може да се пере и да не е от плат. Тук една съфорумка, мисля че беше Нина, беше показала много хубави чантета. За съжаление, не си спомням марката, но изпълняваха перфектно условието. Хем елегантни, хем подходящи за пране, хем не са от плат.
Относно почистването на кожа - с препарат за прозорци, но без алкохол.
Мастилено петно - с мицеларна вода.
И двата метода са изпробвани от мен.

# 592
  • Мнения: 35 961
малко да ви отклоня от чантите Grinning
тинейджърството е харесало тази обувки:

Скрит текст:

но са на нежелана от мен цена и са изкуствена кожа
от къде мога да намеря нещо подобно? преди имаше навсякъде, но май вече са демоде и не се намират или греша?

пп обожавам чанти, но не се интересувам от марките върху тях, а само от това дали даден модел е удобен и харесван от мен - а най-много харесвам тъмно зелени чанти; новата ми любов, която ми е абсолютно ненужна и непрактична за настоящето ми ежедневие, е тази:

Скрит текст:

# 593
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Страхотна е, Бубе, абсолютно моя Simple Smile Омммм, нямам нужда от зелена чанта, нямам нужда от зелена чанта.

# 594
  • София
  • Мнения: 38 476
Тренд са обувките. Намерих веднага, евтини, но изкуствена кожа, на Тенденз.
Вероятно има и други опции.

# 595
  • Мнения: 9 689
Това плетиво демоде ли е? Харесах модела, но не съм особено сигурна за десена.
https://www.dress-for-less.co.uk/esprit-knitted-top-black/A0004160.html

# 596
  • Мнения: 6 622
Боже как се връща модата. Обувките бяха модерни, когато аз бях почти тийн.

# 597
  • Мнения: 35 961
роки, благодаря!
ще погледна дали предлагат и нещо леко изрязано, защото това ще са "сандалите" на девойката Grinning

# 598
  • София
  • Мнения: 38 476
Мери Джейн обувките също се завръщат, обаче тук още няма много по магазините.

# 599
  • Мнения: 18 973
А банските с ниска талия демоде ли изглеждат? Струва ми се, че доста марки правят значителни намаления точно на такива, сякаш гледат да се отърват от тях по-бързо.

Общи условия

Активация на акаунт