С какво ходите обути у дома?

  • 9 168
  • 115
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 677
Джапанки.
Аз - зимата с вълнени чорапи на бос крак.

# 76
  • София
  • Мнения: 4 548
Джапанки.
Аз - зимата с вълнени чорапи на бос крак.
То чорапите освен на бос крак на какво друго да ги обуеш? 😉 Аз вече съм боса. Жега е.

# 77
  • София
  • Мнения: 38 522
Аз се оглеждам за нови джапанки, ама още не са изкарали.

# 78
  • Мнения: 5 677
Джапанки.
Аз - зимата с вълнени чорапи на бос крак.
То чорапите освен на бос крак на какво друго да ги обуеш? 😉 Аз вече съм боса. Жега е.
Става дума за плетени „селски” чорапи от вълна😄

# 79
  • Мнения: 4 144
С чехли целогодишно. С друго просто Не ни е удобно.

# 80
  • Мнения: 1 078
С терлички. Боса абсурд, но всеки си знае.

# 81
  • София
  • Мнения: 9 552
От ортопед знам, че е най-добре вкъщи да се ходи бос или по чорапи. Така и ние. Аз понякога обувам чехли, но в топлите сезони съм боса или по чорапи. Детето целогодишно е по чорапи, а лятото - съвсем босо.

# 82
  • Варна
  • Мнения: 25 242
С гумени отворени на пръстите чехли. ММ също, малкият или с чехли или с пантофи (зимата).

# 83
  • София
  • Мнения: 1 595
Джапанки.
Аз - зимата с вълнени чорапи на бос крак.
То чорапите освен на бос крак на какво друго да ги обуеш? 😉 Аз вече съм боса. Жега е.

Точно тези селските големи вълнени чорапи ги обувам само върху друг чорап. За щастие рядко ми се налага, само в най-големите студове, ако гостуваме някъде във вила или къща. Не обичам да ми завират краката. Слагам сандали още през април.
По темата - лятото боса, зимата по чорапи.

# 84
  • Мнения: 54 445
И аз имам такива вълнени чорапи, не мога да си представя да ги обуя на босо. Те ми бодат. Много рядко ги ползвам, винаги върху тънки чорапи

# 85
  • София
  • Мнения: 19
Понякога само по чорапи, но повечето пъти с чехли. Някак боса не ми е приятно, независимо колко топло е вкъщи.  Виж мъжът ми си щъка бос

# 86
  • Мнения: 2 885
Ние у дома си ходим боси. И зиме, и лете 👣

# 87
  • Мнения: 1 993
С чехли ходим. За мен най-странни са американските филми, в които ходят с обувки навсякъде, това е още по-нехигиенично.

# 88
  • София
  • Мнения: 4 548
С чехли ходим. За мен най-странни са американските филми, в които ходят с обувки навсякъде, това е още по-нехигиенично.
О, това винаги ми е било много странно по филмите. Влиза в къщата и се мята в леглото с чепиците. Ако някой от пишещите тук е живял в щатите, да каже вярно ли е тека. Безумно е

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 14 434
Аз - с джапанки. Децата може и боси или по чорапи. Ама у нас не се престараваме за хигиената. Wink

Само на балкона ги следя да не са по чорапи - или боси, или с джапанки, - ама не защото било нехигиенично, а защото плочките са грапави и ми омръзна да намирам скъсани чорапи.

Боси се къпем - и аз, и децата ги къпя така.

Общи условия

Активация на акаунт