90 Day Fiancé / 90 дни до сватбата Тема IX

  • 28 112
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 36 463
Стефани заваля и думите, като говори. Тя твърдеше в едно интервю, че било от умора, защото от екипа много я тормозели и не давали време за почивка.

Една новина - Бенджамин и Акини са се оженили:

# 31
  • София
  • Мнения: 3 776
Стефани защо съди предаването? Тя през цялото време е пияна до козирката.
Натали дразни, но не толкова Майкъл. Дори да е нагласено пак е много унизително за нея.

# 32
  • Мнения: 36 463
Заради начина по който са я представили. Освен това твърди, че е влязла в разходи, които така и не са й били платени от екипа (а й е било обещано).

# 33
  • София
  • Мнения: 22 943
Аз и преди писах, че много започна да ме дразни Ребека- Драма Куин просто... 🙄

# 34
  • София
  • Мнения: 3 776
Едва ли са бутали Стефани да залита като пълна алкохоличка, но знае ли се

# 35
  • Мнения: 10 976
Аз да питам.. колко епизода са Дарси и Стейси, 9 ли? Спряха излъчването в събота от 23.00 ч. точно след сватбата с Флориан и когато се обясняваха за поредното му видео в инстаграм с някаква албанка. Нямаше продължение.

А "Обичам мамино синче" тази вечер не го дават и очевидно завърша на 8 еп.  Нито едно от двете предавания няма завършек, странно


Ето и нещо от днес на йорданската снаха:

# 36
  • Мнения: 36 463
И аз се изненадах, че няма нов епизод на синчето...
Дарси и Стейси има още епизоди, сигурно ще ги дадат другия уикенд. В последния Георги предложи брак на Дарси.

# 37
  • Великобритания
  • Мнения: 1 974
Оф таз Британи откакто си направи операция на гърдите не се спря да ги развява .. то поне да бяха хубави Grinning
Иначе тролчетата ( Дарси и Стейси ) са ми много смешни милите , как все се копират , ама все едната да е отгоре

# 38
  • Мнения: 10 976
Цитат
Дарси и Стейси има още епизоди, сигурно ще ги дадат другия уикенд. В последния Георги предложи брак на Дарси.

Ами нямаше снощи. Дават го в събота от 23.00 ч, хмм

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 26 370
Даваха го вчера вечерта.

# 40
  • sofia
  • Мнения: 417
Здравейте и от мен
Благодаря за темата
Нямам търпение за епизода в студиото (най– любими са ми тези епизоди ) Simple Smile

# 41
  • Мнения: 36 463
Стефани е направила собствен Tell all, сниман в дома й, но е дълъг и не ми се гледа. Едва ли ще каже нещо ново - според нея екипа на предаването й дължи пари, здравето й се е влошило след снимките и е направила разходи в болница (за това също иска пари), освен това е станала жертва на сексуално нападение (май от страна на Раян). Стефани никога не е имала намерение да заменя Раян с Харис, това било по сценарий. Дори да е прекарала няколко дни с него, въобще не е мислела да го докарва в САЩ и да се сгодяват. Междувременно Харис твърди, че стодоларовата банкнота е била фалшива.
Едно и също видео, просто едното е в по-малък формат и се гледа по-трудно:
https://www.instagram.com/p/CNixVGdjZmL/

https://www.instagram.com/p/CNi6kK9DPvV/

# 42
  • Мнения: 10 976
Даваха го вчера вечерта.

Кога вчера вечерта? В колко часа? Имам връщане назад , ще пусна. Аз го пуснах от 20.00 и този епизод вече го бяха давали (дето се вайкат за поредното инстаграм видео, сватбата на Стейси и Флориан е минала). От 21.00 не започна Маминото синче.... и така

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 26 370
Не знам кой епизод са давали,пуснах го случайно,не го гледах.Може и повторение да е бил.Към 21-22ч май беше🤔

Не ми се вижда заслабнала Шантел.
Същата “китара”си е 😁


Внимание,Ед😁
Скрит текст:

Последна редакция: пн, 12 апр 2021, 10:54 от Doli

# 44
  • Великобритания
  • Мнения: 1 974
Стефани е публикувала интересен пост , то вярно , че не ни показват и половината , от това което се случва , ама чак толкова пък..

Общи условия

Активация на акаунт