Пазаруване от AboutYou.bg – Тема 2

  • 59 801
  • 755
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 147
Благодаря ви аз погледнах и тука и в сайта,но исках да чуя мнения ако някой има от тази марка дали си отговарят размерите.
Разбирам и се надявам да се включат момичета с мнения. Simple Smile Използвам случая да благодаря на тези, които споделят мнения за марки и конкретни поръчани артикули! Много помагате по този начин. Simple Smile

# 76
  • Мнения: 1 458
Здравейте харесах си едно яке на vero moda от сайта някой знае ли за размерите например ако нося s ще ми станели hs от тази марка.
Здравейте, поръчах си зимно на Vero Moda. Нося ХС и такъв размер си поръчах, като ви стана идеално. Според моя опит си отговарят на размера. Може би зависи от конкретния артикул

# 77
  • Мнения: 2 830
Задай си размери в сайта, отговорят си с точност препоръките, поне при мен беше така.

# 78
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 136
Много хубави промоции, но както много често се случва и много безмислени. каквото си харесах го няма в моя размер - което обезмисля цялата промоция.

# 79
  • Мнения: 549
Направи ми впечатление последната промоция на сникърсите, че най-скъпите такива, съответно при които 20-30% си е сериозна разлика, много бързо им се изчерпа номерацията. Прекалено бързо. Не знам дали са имали и 2 броя от номер.

Последна редакция: пт, 30 апр 2021, 17:26 от OwlKitty

# 80
  • Мнения: 263
Здравейте има ли действащи кодове за намаление към момента? Предварително благодаря!

# 81
  • Варна
  • Мнения: 10 596
Аз пробвах NAUM25, към намалението, което май е започнало скоро, но мин изписа, че не мога да комбинирам 2 намаления, а аз си казах, че ей сега ударих кьоравото 😂

# 82
  • Мнения: 2 147
По време на някои по-мащабни промоции е възможно да не важат никакви кодове!
Предполагам, че и в момента ситуацията е такава. Simple Smile

# 83
  • Мнения: 448
Не става с кодове от инфлуенсъри, но ако имате персонални кодове вървят.

# 84
  • София
  • Мнения: 6 726
Аз съм добавяла и кодове с намаленията и ми позволява... Освен от инфлуенсъри други кодове нямам

# 85
# 86
  • София
  • Мнения: 13 175
Аз пък имам следният проблем: миналия петък, т.е. преди седмица, изпратих пакет за връщане. Всичко опаковано с етикета за връщане както си трябва.
Но ни вест, ни кост от About You. Нормално ли е това за цяла седмица да не са го получили в София?!?
Не е нормално. Винаги са получавали пратката на другия ден. Следя товарителницата в сайта на Еконт. Обикновено още същия ден AboutYou изпращат имейл, че са я взели. След 2-3 дни я обработват и след още толкова дни си получавам парите. На 27-ми оставих една рокля в офис на Еконт и на 28-ми имам имейл, че са я получили.

Проследи ли твоята товарителница?

# 87
  • Мнения: 1 110
здравейте имам бърз въпрос -никога не съм поръчвала марка Only можете ли да кажете дали си отговарят размерите и дали сте доволни от качеството на нещата ?

# 88
  • Мнения: 2 830
Аз съм доволна от нещата на only. Особено нещата от деним са страхотни.

# 89
  • Мнения: X
Irinat5 важи за поръчки над 100 лв, сега пробвах.

Общи условия

Активация на акаунт