Юлски бебета 2020, тема 3

  • 14 490
  • 473
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 033
Моето иска да ходи, не може, стърчи прав където успее да се изправи и реве.....

# 151
  • Мнения: 193
Моя иска нон стоп да ходи ,ако не го хвана за ръцете след като се е изправил започва да се сърди.

# 152
  • Мнения: 35 112
Моето не стои седнало вече. Само стърчи....ходи подпрян по мебелите. 2-3 крачки ама се опитва.

# 153
  • Мнения: 2 877
Ходи без проблем с опора. Сам прави по 3-4 крачки, като се спуска към някого.

# 154
  • Мнения: 278
А тя днес е залепена за мен...започвам да вярвам в периода на бурен растеж Joy тъкмо сме в 44-та седмица

# 155
  • Несебър
  • Мнения: 529
Изправя се, катери се и прави крачки с опора. Започна преди месец едновременно да се изправя и пълзи.
Мами, кажете как махнахте третата дрямка? При малката преходите са мн трудни... Две са малко, три са много и като се опитам да я приспя за третата е едно цивренеее... Ма до небесата. Ако няма трета дрямка, ѝ се насъбират 4 часа будуване и после се събужда много през нощта от преумора.

# 156
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 266
В петък ще отскочим до морето за уикенда. Някой има ли опит с малко дете? Слънцезащитен крем имаме, шапка ще взема. Нещо друго важно🤔

# 157
  • Мнения: 539
Краси, ние постепенно махнахме средната дрямка. Почнах да увеличавам интервалите на будуване на обяд и измествах лягането от 14 към 15,16ч. Първо си бяха три дремките като се събуждаше 19-19:30 от последната и съответно заспиваше много късно. Сега пак заспива много късно вечер до 22:30-23 я приспивам понякога.. Като се замисля режимът ѝ не е много добър, а съм тръгнала да давам съвети ..
С движения също не мога да се похваля- не пълзи, не се изправя, с паяка само назад и настрани, иска да е права и прави някоя крачка като я държа под мишниците, но е супер уморително, тя е почти 11кг. И е трети ден с температура, според педи е от зъби, а аз вече ще се побъркам. Не помня кога беше последният път когато спах повече от два часа накуп, а сега с темп. направо изобщо. На 10м. е вече, защо не иска да спи вечер..Cry

# 158
  • Мнения: 2 877
При сина ми отпадна последната. Сега прави една пауза от близо 5 часа след втората. Стана постепенно, за около месец. Някои дни спеше, други- не. Просто съм го приспивала до 30 минути. Когато не заспиваше, оставаше с две дремки.

# 159
  • Мнения: 311
И при моя син отпадна третата. Сам си реши, че ще спи в 10ч и 14ч. Вечер заспива в 21.30-22ч

# 160
  • Мнения: 278
Мама ураган колко градуса е температурата?
Ако е до около 38 и малко е от зъби, но ако е по-висока отидете на лекар или пуснете кръвни изследвания- ако е вирус ще има по-завишени стойности на някои параметри ...нали на нас ни викаха, че 39.5 е от зъби...да ама не! Беше си вирусно- розеола.
Иначе уаууу 11 кг...ние сме 8.2 кг, а е на 9+++ и е 77 см.
Елегантна е Simple Smile все пак е госпожица Simple Smile

# 161
  • Мнения: 539
Да, 38,3 най-много вдигна, по два пъти в събота, неделя, пон. Снощи и днес вече не е имала, зъбче няма пробило, но има две, които прозират.
И моята е госпожица, ама от якичките, а аз съм малка жена 160см/50кг Grinning

# 162
  • Мнения: 230
Мама-ураган как сте?
Бързо да отминава тая температура.
И при него отпадна третата дрямка, но много късно заспива следобед тези дни.

# 163
  • Мнения: 539
Smile to live, благодаря, че питаш, вече няма температура, няма и ново зъбче, и е доста крива днес. Започнах да давам Камилия, въпреки че не съм фен на хомеопатията. Няма секрети в носа, нито кашлица, надявам се да е било заради зъбите и това да е всичко. Февруари месец беше болна и ми беше много тежко, но мина бързо и без усложнения.
Днес за пръв път взехме храна от кухня, май само десерта ѝ хареса, надявам се, че в последствие ще си ги хапва с удоволствие.

# 164
  • София
  • Мнения: 270
Абсолютно същата ситуация е при нас. Засега гледам да го приспя за последно късния следобед. Ако направи 30 мин дрямка - добре. Ако не, едвам издържа после за банята и вечерното хранене. Понякога се налага да го сложа по-рано, съответно се буди по-рано :/ Тегава работа. Надявам се сам да си регулира дневното спане.

Изправя се, катери се и прави крачки с опора. Започна преди месец едновременно да се изправя и пълзи.
Мами, кажете как махнахте третата дрямка? При малката преходите са мн трудни... Две са малко, три са много и като се опитам да я приспя за третата е едно цивренеее... Ма до небесата. Ако няма трета дрямка, ѝ се насъбират 4 часа будуване и после се събужда много през нощта от преумора.

Общи условия

Активация на акаунт