Кредит по време на болничен (по време на бременност)

  • 3 575
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 249
Когато бях по майчинство с първото си дете от Булбанк ми казаха, че мога да изтегля малък заем за периода до края на майчинството. Като при всеки ще е различно сумата която отпускат.
Другия вариант е с издаване на кредитна карта,но там много зависи за какво ще използвате парите и лихвите са много високи.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 36 584
Теглила съм малък потребителски кредит видимо бременна, нямаше как да го скрия. Но не бях в болничен, аз по принцип си работих до края, както и съм самоосигуряваща се, не знам дали имат значение тези неща. Сумата беше малка, иначе мисля, че нямаше да ми дадат.

# 17
  • Сф
  • Мнения: 4 761
Теглих ипотечен в първата майчинство. Искаха мъжа ми да стане съдлъжник, въпреки че майчинството ми беше добро.
Презумцията е, че майчинството се води обезщетение и не могат да го запорират при неплащане

# 18
  • Мнения: 61
Здравейте! Някой има ли наблюдение какво се случва с бременна майка в болничен и (основния добре заплатен) съпруг, които искат да изтеглят ипотечен кредит. Знам, че когато се роди дете сумата се дели на три. Но преди да се е родило или пък ако знаят че си бременна (не може да се скрие) дали се получава тегленето на кредит. Благодаря Ви!

# 19
  • Мнения: 669
Здравейте, някой теглил ли е кредит по време на бременност, като все още си работи не е била излезнала в болничен?

Общи условия

Активация на акаунт