Две очички,две чертички... 08.10-15.10

  • 13 932
  • 454
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 883
Добро утро или Добър ден! Както ви е приятно...  Hug
Ето отново е понеделник. Толкова седмици минаха и толкова още предстоят! Дано всяка следваща е по-хубава от предишната и по-близо до бебенцето. Нека въпреки мрачното време има усмивки на лицата ни!

# 16
  • Мнения: 166
Здравейте!!!
Колко много ми липсвахте тези дни, май ще трябва да си включа и вкъщи нета Thinking

Честита нова седмичка  smile3525
Нека всички мацки видят тези прекрасни две чертички  EFP и да напълнят радостни очички  newsm53

# 17
  • Мнения: 329
Здравей те на всички! Аз се появих след 4 дни отсъствие и едва ви изчетох.

Честито на новата бременлийка и най-леките 8 месеца!

Анна 25 къде се изгуби?В петък бях ме във вашия град ,но за бързо а ми се искаше да направим една среща ,но следващия път ти обещавам ако си свободна да се видим?Иначе как се чувстващ като бремена?

Успешен ден и нова седмичка изпълнена с много положителни тестове!

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
  bouquet Здравейте и от мен, аз днес съм като кукуряк, нямах кошмари спинках си сладко и непробудно.
Успех на тези които тази седмица са на опашката, за мен е малко рано още. Hug

# 19
  • Мнения: 498
Добър ден милички, темата е страшна - дано е на късмет.
Ивалекс - Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes, радвам се , че вече си по-добре и е отминало Sick
Рошко - удивляваш ме с оптимизма си - аз досега да се бях тръшнала.
В наш та къща отмина ангината , мъжо е вече добре , но пък като за начало на седмицата бях на зъболекар и  Close много мразя да ходя. Сега чакам шефа да ни провежда оперативката и после пак ще Ви навестя  Hug
Успех на всички решили да правят тест.
На всички бебеправещи - много приятни мигове  Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 456
Здравейте момичета!   bouquet

Темичката е супер, дано да я изпълните с много положителни тестове и да сте на крачка от поставената цел - 1000!  Hug Peace Hug Нека всички да видите по две чертички и сълзи от радост да изпълнят вашите очички!  Peace

При мен промяна няма, така че няма да ви занимавам с моите оплаквания...  Sick

Приятен и усмихнат ден на всички!

# 21
  • Мнения: 329
Елфче за повръщането аз не намерих лек и до 5 месец Sick бях така като първите 3 месеца вместо да качвам килограми аз свалях .  4 пъти ми преливаха и системи ,но ефект никакъв и някакви хапчета ми изписаха ,но като прочетох листовката реших че по добре да си повръщам отколкото да ги пия.Но всичко според мен си заслужава и тогава си мислех ,че втори път в моя живот никога няма да забременея и да изпита всичко на нова , а я ме виж сега искам бебе до полуда и ще си повръщам ако трябва и до края само да дойде бебчо .

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Здравейте,
много хубаво заглавие Simple Smile
Аз ви чета от януари, но от този месец почваме с опитите, правих си тест за овулация днес и е положителен, довечера нападам мъжлето, дано  малката е послушна и заспи раничко.
Успех на всички

# 23
  • Мнения: 560
elph -че, аз всеки път ти пожелавам да спрат тези неразположения при теб Hug. Е, пак ти го пожелавам, но да знаеш, дори да не стане сега, при повечето жени след третия месец спират. Миличка, още мъничко Hug
ivalex - че, много се радвам, че и ти се навърташ пак при нас Heart Eyes Hug. Заразявай ни де, какво чакаш Mr. Green Laughing
anna_25, здравей и на теб Hug! Ми какво да ви кажа - три бремелинки ни закачат понеделнишки  Mr. Green- хубава ще е тая седмичка Laughing Heart Eyes
Magdalina_black , миличка, радвам се, че нещата при теб са добре Hug Laughing. Да целунеш мъжлето и от мен Wink. При нас нещата още са зле - аз още кашлям, а мъжа ми е още по - зле Sad. Май за него ще трябват антибиотици. И в тая връзка - ужасно се изложихме този месец. Confused Cry. Аз определено няма да съм от НЕчакащите тази седмица Sad - абсурдно е от един път да е станало, макар и по време на ову, но просто не мога насила да карам и мъжа ми, и себе си болни да кексим - то не си е работа.
Момичета, още веднъж много успешна седмичка и моля, не се заразявайте от лошото ми настроение Mr. Green. Стискам палци на всички нЕчакащи Peace. И в тази връзка, Котето  , не ти ли е време за тест на тебе? Crazy Mr. Green Laughing
tanya_p, добре дошла при нас и успех!  bouquet 
 

# 24
  • Мнения: 780
Цитат
Рошко - удивляваш ме с оптимизма си - аз досега да се бях тръшнала

Magdalina_black
аз съм непоправим оптимист по принцип, но ние не сме стартирали бебе правенето от много време това беше ........ трети цикъл така че все още съм  доста търпелива но освен това знам че всичко ни е наред и на двамата /проверено/, така че аз съм сигурна че ще стане когато трябва просто човек трябва спокойно да го дочака с търпение се постига всичко нали и вие тука постоянно говорите за търпение прилагайте го и всичко ще е наред  fingerscrossed smile3521

# 25
  • Мнения: 2 309
Mia_28 ,недей така.Именно от веднъж става,представи си че са се целнали fertilization.Когато забременях,само от два пъти се случи...Кога ти е НЕдатата?

# 26
  • Мнения: 1 701
От престараване пуснах две теми Mr. Green ,по простата причина,че ми даде грешка и публикувах наново.Поисках от модераторките да я изтрият втората...
Е,може да е знак,че ще има много добри новини и няма да се съберем в една седмична тема Peace Praynig Hug
Абе бе знам знаци ама аз явно още спя и не стига твоите две теми ами и аз пуснах трета ...
Дано модераторите да се появят скоро, пък аз обещавам да гледам по-внимателно вече ... Simple Smile

# 27
  • Мнения: 1 925
wish4e, нали знаеш метличките са винаги тук и дебнат, така че не се притеснвайте за темите си, скоро ще ги пометат   Mr. Green
елфче, съчуствам ти искренно Hug и аз съм така и продължавам... Дано при теб спре по-рано. Аз съм в болничен от миналата седмица, защото нямам сили и съм постоянно  Sick Но док не ще да ми изпише лекарства, ще видим как съм и другата седмица и каза, че може да ми включат система. Ама си трайкам, нали е за беби.  Heart Eyes
Mia_28 , не знам дали помниш как забременях аз, но положението беше такова - и двамата с мъжо бяхме болни и се редувахме, та почти целия месец нишо не направихме, т.е. я има 2 пъти, я не. Боля ме мъдрец, вдигнах Т, абе каръщина от всякъде, вече бях решила да ходя да ми пеят за здраве, а то какво стана, така че не се отчайвай   Hug
Момичета, къде е Дара, страшно ми е домъчняло за нея, какво стана с болестите и ?  Cry
tanya_p , добре дошла и скоро да дойдеш при нас в отчетни  Peace
Пожелавам ви тази седмичка да донесе много положителни тестове и само радостни новини
   bouquet

# 28
  • Мнения: 493
Здравейте и от мен!успешна сдмичка на всички момичета!На мен тази седмица ми предстои снимка на тръбите и спермограма на мъжа ми.на мен ми направиха вече почти всички изследвания,а той все се ослушва.май нещо му е неудобно ли незнам как да го разбирам.сигурно и други са се сблъсквали с моя проблем,но смятам,че сега съм успяла да го накарам.дано всичко  мине добре.

# 29
  • Мнения: 90
Здравейте и от мен,мили момичета!!!
Пожелавам много положителни тестчета тази седмица!!! EFP
Приятен ден и весело настроение(въпреки времето)!!!

Общи условия

Активация на акаунт