Две очички,две чертички... 08.10-15.10

  • 13 935
  • 454
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 262
Здравейте момичета и от мен   bouquet

Не съм писала от много време. Положението е следното: миналия месец си купих тестове за овулация, ходих на лекар, постарахме се със скъпия ... и накрая ми дойде. Почти бях убедена, че сме успяли. Що рев му ударих!!! Cry Cry

Сега нито съм купувал тестове, нито нищо просто съм си наложила да не мисля и каквото стане да става!!!  Peace Peace

Най-много съм доволна, че успях да спра да пуша. Повече от месец не съм палила. Пия си фолиевата киселина ... попрескочих някой ден, но мисля, че няма да е проблем.
Пожелавам успех на всички и много усмивки bouquet  bouquet  bouquet

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Хайде, Миа, кой отговаряше за броенето;имаме си чудесно начало на седмицата;зарадва ни моята съгражданка  Grinning Grinning Grinning
А бе, разправях аз сутринта,че ще ни върви по вода... Wink

DjuDjo, съжалявам, че ти е дошло, но всяко зло за добро - нареждаш се с нас за юлските бебета  Hug

# 32
  • Мнения: 2 309
wish ,направо си е знак Peace Praynig Hug
Три теми за щастие Crazy Flutter
Май не се е случвало скоро newsm78
Ето още в понеделник имаме положителен тест и нова бременлийка,въпреки,че не се е похвалила в седмичната тема-брои се!!!
Хайде,номер две - похвали се де!!!

# 33
  • Мнения: 4 546
ЧЕСТИТО , moni 81     bouquet  bouquet  bouquet лека бременност  Grinning
още само 996 бебета остават да направим до края на годината. и повече да са , няма да ги върнем  Laughing

# 34
  • София
  • Мнения: 1 244
Хайде и от мен добър ден (вече  Grinning)!
Дано ви се разведрят мрачните дъждовни дни с  EFP
На бебеправещите... повече гушкане в тоя студ  Laughing  Не забравяйте, че най-добрата рецепта за стопляне е две голи тела едно до друго... (май е малко рано за такива приказки)  Mr. Green

Миа, споко, и ние се изложихме тоя месец  Tired Обаче аз се успокоявам с това, че ако стане през следващия, подаръкът ще дойде точно на Коледа  Laughing Sunglasses

А иначе: Успешна седмица на всички!   bouquet

# 35
  • Мнения: 560
rojbo , благодаря за окуражаването Hug! Добре де, и аз се записвам при НЕчакащите за края на другата седмица /19-20 октомври/ Rolling Eyes. Дано да сме "нацелили" момента, ама имам съвсем малка надеждичка Rolling Eyes. И благодаря за хубавото заглавие на седмичната тема - дано ни донесе късмет Grinning. Ето, вече си имаме една бремелинка Heart Eyes. Мони 81, още веднъж честито и да ни тръгне така понеделнишки  bouquet!
Magdalina_black , ела да си побъбрим, липсваш ми много Hug
wish , и аз като тебе се успах и не успях да пусна седмичната тема, но пък rojbo    също е измислила много хубаво заглавие Grinning. А моето планирано беше "Златна есен, подари ни бебенцата тъй желани и любими!", ама ще го пазя за другата седмица Wink.
Stra4iatela , много се радвам, че си при нас Hug. Да, спомням си за твойте многобройни неразположения Mr. Green, но и хубавата новина, която ни съобщи след това Heart Eyes. Благодаря за подкрепата, Страчи и се надявам, че вече си добре и се радваш на щастлива бременност Hug!
Малеееееее, ама днес понеделнишки тук бъка от нови и не толкова нови бремелинки Mr. Green! Хей, момичета, благодаря ви и съм сигурна, че вие сте нашите късметчета Hug  bouquet!
angela_80, сигурна съм, че всичко ще е наред и твоят мъж ще свикне с мисълта за изследванията. Просто на мъжете им трябва повече време за тези неща - и моя е същия Crazy. Успех!  bouquet
deni28 , ето и ти си тук Hug! Е, тази седмица определено ще има много положителни тестове Peace!
Goldie , ама аз все се чудя на кого да го прехвърля това броене, щото, както вече съм казвала, го удрям на чувства и им губя бройката Crazy. Пък и с тая норма, дето Мариетка я постави - 1000 бройки  Crazy ще стана е така #Crazy Ама ако искаш - и тебе ще те цаниме за преброител Mr. Green
DjuDjo , ще стане, ще видиш Peace
phil , направо ме успокои Mr. Green. Значи не съм само аз hahaha Joy. И аз започвам за Коледа да мисля Rolling Eyes Hug Heart Eyes
Момичета, пак се сетих за Дарчето и имам хубаво предчувствие Heart Eyes. Дано да съм права и като се върне да ни зарадва само с добри новини Praynig Heart Eyes.
 
 
 

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Няма лошо, Миа, колкото повече - толкова по-ефективно преброяване;гледам в съседната тема още едно момиче за честитки   bouquet Ех, какъв хубав понеделник  Grinning Миа, казах ти да се редиш за юнско бебе  Wink Аз първия път забременях от веднъж кексене за целия месец и то с "пазене". Ей на, 5 години и половина се чудя вече как пък го нацелих тоя момент  Mr. Green Стискам палци!

Момичета, толкова работа имам, а пък ми е едно весело и готино, благодарение на вас  Hug
Аз започнах тестовете, но досега  Sad  Тия дни,обаче, трябва да го награбвам моичкия  smile3508

# 37
  • Мнения: 560
Goldie , ама ти какво се маеш?! Mr. Green То задачата на преброителя е и да ги гони бремелинките:mrgreen:. То те се крият, ти какво мислиш Laughing. Я я хващай тая бремелинка и да влиза в статистиката! Laughing
А колкото до това, как си нацелила момента Laughing. Я направи едно проучване бързо и резултати чакаме! Laughing А за "награбването" - действай, че норма имаме, ей Mr. Green Laughing Wink

# 38
  • Мнения: 2 309
Браво,бройката 1000  рязко спада Peace

Малко статистика за успокоение на нервите Ни!!!
  Било установено,че колкото по-малка е разликата между децата,толкова повече се скъсявал живота на жената. newsm78 Като цяло не виждам връзка,може би причината се крие в трошенето на нерви...но нека да го приемем,като успокоение Peace така,колкото повече време минава,толкова ще сме по-дълголетни Laughing Wink

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Проучването е мисия-невъзможна  ooooh!, че с бившия ми мъж не се долюбваме нещо  Naughty, ама тогава се тръшках какъв съм карък, че нито ми беше време за бебе, нито пък бях намерила точния човек.Сега пък се тръшкам какъв съм карък,че намерих човека и ми е време за второ, а то пък не идва  Cry Изобщо, няма угодия за мен  Twisted Evil, но пък откакто я видях оная точица на УЗ, нито за миг не съм съжалявала, че направих избора да родя детето си и винаги съм знаела, че ще направя и невъзможното да имам още едно. Hug

# 40
  • Мнения: 370
Момичета не е ли страхотно,само от сутринта са налице три бременлиики,за сметка на миналата каръшка седмица.Аз страшно много се радвам и ви пожелавам всички останали в най-скоро време да се похвалите със същото.Колкото повече,толкова по голямо щастие.Желая ви го от цялото си сърце,защото знам какво е да го искаш с цялото си сърце. Hug Hug Hug Peace Praynig

# 41
  • Мнения: 518
Успех и от мен, момичета, в бебеправенето newsm10....Дано да има много щастливи усмивки не само тази седмица, а и по принцип Hug
Аз сега се боря с лелката - много дискомфорт ми донесе тоя месец, ама така е...Няма отърваване от нея....Мен нещо ме е подгонила депресията Sad - все се чудя кога ще стане и ще стане ли въобще Rolling Eyes....Ами ако не стане  - ако не ги видя тия две чертички???Sad

# 42
  • Мнения: 560
Ех, Goldie , никога не може всичко да е наред май Thinking. Нищо, ще видиш, че скоро щастието ще ти се усмихне и на теб в лицето на едно сладко бебче:hug:!
koteto7975 , ти хубави пожелания отправяш, ама защо се спотайваш Mr. Green. Нещо ми се струва, че бая ти е длъжко цикълчето този месец newsm12 newsm53 smile3508.
samorasliche , всички сме така, мила Hug. Но се стегни, гледай напред и ще видиш, че ще стане Peace.

# 43
  • Мнения: 883
Мия, ти като един детектив дебнеш всичко и нищо не ти убягва. Човек не може да се скрие и да иска... Шегаааа!!!  Laughing Кефиш ме!

# 44
  • Мнения: 780
samorasliche я моля те вземи да почерпиш малко ентусиазъм и положителна енергия от другите момичета тук и ще видиш как няма да усетиш кога е станало толкова бързо newsm47
а за Mia_28 определено dididi е права тя всичко забелязва и е така всеотдайна че на човек колкото и кофти да му е все намира какво да каже че поне малкичко да се усмихнеш newsm51

Общи условия

Активация на акаунт