Всички ще успеем! 09.10 - 15.10

  • 4 561
  • 128
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 950
Дарилко, ти със Стаменов ли се консултира какво точно да си пуснеш като изследвания?
Иначе ботуши си купих вчера от Скай сити центъра в Гео Милев. Отидохме да се разходим, че ни писна от тоя дъжд и аз намазах едни супер ботушки. Там има DIZI аз техните обувки и ботуши много ги харесвам.

# 16
  • Мнения: 1 419
Най-накрая привет и от мен - голяма лудница цял ден  Tired

На Ва, мнооого успех - чакаме отчет с хвалбите  Hug

Светли,  Praynig

Дари, аз си купих от един магазин на Графа, точно до бившото кино Славейков - обаче от цял ден обикаляне не можах да си намеря обувки ежедневни за това време  #Cussing out А като й обясних на една продавачка какво търся, тя ми вика - ами ето тия, показвайки ми ниски обувки, остри за костюм  Shocked Да, ежедневни бяха, но не за разходки, а за работа, а тя ми вика - въпрос на гледна точка  Rolling Eyes

Отивам на зъболекар - ще гледам да се включа по-късно пак   bouquet

# 17
  • Мнения: 2 381
Весела седмица и от мен момичета,

ние очакваме сняг в четвъртък, а аз чакам 2 седмици до деня на истината. Мисля да ги направя спокойни и усмихнати. Този път е есен, а това е любимият ми сезон.

# 18
  • Мнения: 415
Здравейте и от мен  Grinning
Ва, къде е резултата от стиснатите палци?
Миленче, не се притеснявай. Само трябва да обезпаразитяваш животинката на всеки 3 месеца /толкова беше инкубационният период на гадинките, ако не ме лъже паметта/.
Предаването беше страхотно, не успях да го гледам на живо, но пак се трогнах много /чак си поревах/. Браво на момичетата   bouquet Иска се много смелост да се изправиш пред цяла България и да говориш за толкова лични проблеми.
Стискам палци на всички в очакване  fingerscrossed
Весела и успешна седмичка   bouquet

# 19
  • Мнения: 1 612
Здравейте момичета!
И аз веднъж да се включа в понеделник!

Ва стискаме палци!
Миленка няма страшно. Както са ти казали просто трябва на 3 м3сеца да му даваш хапченца на кученце.
Светли и аз се моля за теб!  baby_neutral
Лекси и аз мисля, че ще се нормализира всичко. Имай търпение. И при мен беше така.
dididi мисля, че няма да повлияе Фервекса, но все пак питай.

При мен нищо ново. Много напрегната седмица ме чака, но няма как. Трябва да се стягам, че всичко и всички чакат на мен.

# 20
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Благодаря за палците, свършиха огромна работа.
Тръбопородата пропуска много добре, само дето се бях панирала толкова.
И спермограмата ни е много по-добра от предишната.
Пуснах си и кортизол, утре след 4:30 ще е готов.
Благодаря ви много за палците, ще се реванширам Laughing Hug Hug Hug

# 21
  • Мнения: 883
Благодаря ви за отговорите!   Hug Аз след 3 фервекса съм по-добре. В четвъртък вероятно ще стане изследването. Тогава ще ми е 14 ден от обичайно 30-дневен цикъл, но последните 3 бяха много дълги. 41, 44 и 36 дни. И още нещо ме притеснява... последния ми цикъл не беше точно както трябва. Беше с кафяв цвят и много оскъдно. Само маркираше. Та се чудя дали ще са реални изследванията в този случай...
Извинете ме, ако звуча неориентирано и уплашено. Аз наистина зе чувствам точно така.

# 22
  • Мнения: 415
Браво, Ва  Grinning
Имахме нужда от твоята добра новина  Grinning Кога пак ще сте на фронта?

# 23
  • Мнения: 4 324
Аз какво ти казах Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Имахме нужда от такава хубава новина. Браво миличка Ва и честити ви проходими тръби и по-добрата спермограма.

Айде още този месец да ни зарадваш!!!!!!!!!! Simple Smile

# 24
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Включвам се само за да пожелая успех на всички, които са се потрудили за бебок, усмивки въпреки дъждовните и мрачни дни и тонове добро настроение...моето никакво го няма.  Cry

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Здравейте и от мен  Hug
Браво БА  Peace
Светли стискам палци  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Голденче, горе главата - слънчо ше се покаже, ще видиш  Hands Thumbsup
На всички, които са в очакване - късмет newsm10

Аз имам нужда от малко помощ или съвет. Вече втора седмица се боря с присъпи на гадене. Всички говорят за сутрешно гадене а при мен е най силно надвечер. Вечер съм направо като парцал. Докторката в Бургас ми каза да пия студен айрян и студен компот - не помагат особенно. Какич, Аичка помагайте  Praynig. Знам че било нормално, но ако има начин малко да си облекча състоянието.
Иначе в събота съм на преглед при Стаменов. Дано всичко е наред. Ще определим и дата за амиоцентеза - за това малко ме е страх, но ... няма как. newsm78. Ая, аз се надявах да си купя някакви ниски обущета от София, че тук обикалях в събота и нямаше голям избор. Имаше повече боти и ботуши отколкото обувки.

Ама и аз ви занимавам с едни глупости Laughing
На всички пожелавам успешна и късметлийска седмица, напук намрачното време.
  bouquet

# 26
  • Мнения: 7 716
Еми, Ва-ва, то си беше очаквано, само страхът, където беше голям. Laughing Браво и все хубави новини оттук натам.
А за хормоните какво каза лекаря?
Дидиди, всеки цикъл е сам за себе си, не се притеснявай.

# 27
  • Мнения: 1 419
Браво, Ва  Hug Все така напред до победата  bg

Дидиди, аз на твое място бих се консултирала с лекар, макар че пак не е надеждно. Когато имах 'странен' цикъл, виняги твърдях, че не е цикъла, а е друго кървене и все лекари ме убеждаваха, че това е цикъла, та ги слушах и се оказваше, че не е било цикъл  Rolling Eyes Така, че ако си почти 100% сигурна, че не е било цикъл, по-добре изчакай истински - иначе резултатите ти няма да ти помогнат много  newsm78

Голдъна да се стяга, че ще яде шамарки тройна доза newsm19 В тази връзка предлагам среща на клуба на 'алкохолиците' следващата седмица  Laughing Както се сещате в ролята на алкохолиците ще са пристрастени съфорумки, т.е. среща на клуба на 'форумличките'  Flutter

Тини, в отчетни чети за гаденето - там имат много опит. Аз лично гадене и повръщане не съм имала изобщо, така че не мога да ти помогна Grinning

На Светли и Ники много   bouquet за кураж - на Светли след 2 дни, на Ники след 2 седмици  Flutter

Леа ми се губи  Thinking

За вчера, и аз гледах предаването - много бяха готини момичетата, на това от Пазарджик й личеше повече притеснението, но бързо се окопити и бяха страхотни и двете - аз щях да си глътна езика на тяхно място  Crazy Надявам се да има резултат в крайна сметка. А тия дришльовци от здравната каса да се вземат в ръце и да спрат само да грабят, ами и да се грижат за нас като ни взимат здравните осигуровки  Crossing Arms Хареса ми много разказа за изтритите постинги от форума на Здравната Каса и съм сигурна, че вчера е имало доста екперименти дали ще им изтрият постинги на хората или не Laughing

# 28
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Eееее, браво Ва. Хайде в скоро време да има още по-добра новина. Grinning

# 29
  • Мнения: 4 306
wa_wa Хайде сега след тези добри новини, да последва една другааааааа, от всички желана новина  preggo!
Дарилка, успех с изследванията!Бързо да минат и да се включиш в есенно-зимната серия бремелинки.

 ooooh! А аз ще имам нужда от вашите стиснати палци - утре сме на преглед в София при д-р Кацаров.
Имам нужда от хубави новини на нашия фронт, че тия дни малко се скапвам.

Общи условия

Активация на акаунт