"Emanet" (Наследство) с Халил Ибрахим Джейхан и Съла Тюркоглу

  • 109 073
  • 748
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 4 634
"Най силният отбор."
Това е публикувала Съла под новата снимка.


И една новина която се публикува в соц.мрежи в фейс бук.

Дано е истина и Съла и Халил да са заедно. Много си подхождат и са сладка двойка. А може би не го казват публично заради договорите които са подписали за сериала. Как стана с Ханде и Керем ат Почукай на вратата ми ? Те обявиха връзката си след края на сериала.
При Съла и Халил може да стане същото като приключат с снимките може да обяват публично че са двойка.

Вчера е било световния ден на прегръдката. И Съла е публикувала тази снимка.


Като гледам и рейтинга не е много добър, не се и учудвам с такива епизоди скоро ще удари дъното


Явно има шоколади с линковете на Съла и Халил



Кога ли Назмие ще си събере акула и снима смислени епизоди, кога ще видим Яман и Сехер малко поне щастливи без интриги, злоба гадости.
















Зад кадър


Последна редакция: сб, 22 яну 2022, 18:35 от azisiq

# 406
  • Мнения: 403


https://www.facebook.com/crudelya.dm/videos/1104718970379646


Интервю със Съла и водещата Сейхан.

Интервю с въпроси и отговори на Мис Сила! #S ılaT ürko ğlu
Сехейхан: Какво означава семейството за теб?
Мис Сила: Всичко.
Сейхан: Твоята цел в живота?
Мис Сила: Бъди успешна.
Сейхан: Политически поглед или какво мислиш за политиката?
Мис Сила: Не се интересувам или не ме интересува.
Сейхан: Какво е или означава омраза към теб?
Мис Сила: Не знам какво е омраза.
Сейхан: Как се описваш?
Липсват ми: Умно.
Сейхан: Уважение?
Мис Сила: Едно или най-важното нещо.
Сейхан: Най-добър приятел?
Мис Сила: Бъфи.
Сейхан: Ако не бяхте актриси, какво щеше да бъде?
Мис Сила: Адвокат.
Сейхан: Кой харесваш най-много Супермен или Батман?
Мис Те: Батман.
При земетресение кого бихте спасили?
Мис Сила: Кучето ми и аз. Ние сме единствените на заведението.
Сейхан: Какво предпочиташ европейските острови или Анадола?
Мис Сила: Анадола.
Сейхан: студено или топло?
Мис Сила: Студено.
Сейхан: Логика или рутина?
Мис Сила: Рутинно.
Сейхан: Футбол или баскетбол?
Мис Сила: Нито една.
Сейхан: Страх ли те е от лъжата, или от този, който казва лъжата?
Мис Сила: Тази, която лъже.
Сейхан: Какво мразиш?
Мис Сила: Несправедливост.
Сейхан:Ако трябваше да избираш между Измир и Париж. Какво бихте избрали?
Мис Сила: Париж! Защото никога не съм бил там.
Сейхан: Aко някой те помоли да ядеш пиле, би ли го направил?
Мис Сила: Да.
Сейхан: Какво има в чантата ти, когато пътуваш леко?
Мис Сила: Балсам за устни и торба с мръсотия.
Сейхан: Каква роля ще искаш да играеш?
Мис Сила: Човек със сикологични проблеми.
Сейхан: Нещо, което няма да ядеш?
Мис Сила: Мога или изям всичко.
Сейхан: Твоята животинска душа?
Мис Сила: Лъв.
Сейхан: Цвят, който не харесваш?
Мис Сила: Жълта.
Seyhan:The актьор, с когото обичаш да пиеш кафе?
Мис Те: Халил Ибрахим Кейхан.
Сейхан: С кого бихте искали да направите дует?
Мис Сила: Халил Защото сме много близки.
Сейхан: Нещо, което не обичаш да правиш на масата?
Мис Сила: Говорейки за други хора (клюки)
Сейхан: Aко има с кого да преспиш и този човек
Мис Сила: Ще събудя него или нея.
Сейхан: Умира парите те маж или носи щастие?
Мис Те: Не.
Сейхан: Цар или беден човек?
Мис Сила: Беден човек.
#SılaTürkoğlu


  ·   ·

# 407
  • Мнения: 4 634
Много благодаря Keski1821 за превода. Много приятно интервю.


Това май е от сета на сериала дали Сехер няма да е бременна но кога  дано само да не е в 3 сезон.


Зад кадър




Красива Съла








Халил




Любов


Нещо сладко

Последна редакция: нд, 23 яну 2022, 19:02 от azisiq

# 408
  • Мнения: 403
Днес в Истанбул е наваляло доста сняг.Имението е побеляло като в зимна приказка.Само дето ние сме в кошмара на Назмие.


Актрисата играеща ролята на Джанан е приключила снимките в сериала,но ние ще се разделим с нея след 25 епизода,тоест ще си я търпим до края на февруари.






Халил като манекен преди години



azisiq ,коментират,че снимката е от предишен проект на Съла,но аз не съм гледала друго с нея.

# 409
  • Мнения: 4 634
Благодаря за уточнението за снимката на Съла тъкмо се зарадвах че може да има халвет и после бременост.
Значи ще търпим дъртата змия още бая време, поне няма да е докрая на сезона, а Зухал нея ко дока ще търпим?
Назмие превърна сериала в психо , с тия змии, сплетни, интриги, злоба и т,н. До кога незнам ?




В интернет се говори че Халил изобщо не харесва тези епизоди заради сценария, но Съла постоянно го успокоявала и го убеждавала да ги снима.  Нищо чудно то с такива епизоди на човек му писва.







# 410
  • Мнения: 57
Здравейте, зрители на сериала! Аз също като вас следя сериала и се вълнувам от историята на ГГ. Аз следя сериите в един руски сайт, но не мига да не се съглася с вас, че всичко започна да става тегаво, прекалено зациклиха на болестта на Яман...и като се има предвид какво преживяха досега, как никой не се досеща, че всичко е нагласено от някого! Отзивите са в отрицателна насока и в руските форуми! Тази вечер серията 302 ще има драма с брата на Яман, който ще се опита да се обеси...( дано не спамя) ще  видим дали Сехер ще успее да го спаси. Дано! Много харесвам актьорите, всички играят добре (особено в първите епизоди Халил е невероятен, как успяваше да покаже този бяс и яд - уму не поберешь), но сценария издиша! Дано скоро се наслаждаваме на по интересни серии, с повече положителни герои. Просто не знам как оцеляват насред толкова злоба и завист! И накрая искам да кажа, че в истинския живот актьорите изглеждат много добре в цветни дрехи, бих се радвала и на малко цвят в дрехите на героите. Още много имам да коментирам, но...

# 411
  • Мнения: 5 723
Здравейте, зрители на сериала! Аз също като вас следя сериала и се вълнувам от историята на ГГ. Аз следя сериите в един руски сайт, но не мига да не се съглася с вас, че всичко започна да става тегаво, прекалено зациклиха на болестта на Яман...и като се има предвид какво преживяха досега, как никой не се досеща, че всичко е нагласено от някого! Отзивите са в отрицателна насока и в руските форуми! Тази вечер серията 302 ще има драма с брата на Яман, който ще се опита да се обеси...( дано не спамя) ще  видим дали Сехер ще успее да го спаси. Дано! Много харесвам актьорите, всички играят добре (особено в първите епизоди Халил е невероятен, как успяваше да покаже този бяс и яд - уму не поберешь), но сценария издиша! Дано скоро се наслаждаваме на по интересни серии, с повече положителни герои. Просто не знам как оцеляват насред толкова злоба и завист! И накрая искам да кажа, че в истинския живот актьорите изглеждат много добре в цветни дрехи, бих се радвала и на малко цвят в дрехите на героите. Още много имам да коментирам, но...

Коментирай  на воля , но е бледа работа .......историята ! Да се чудиш дали  наистина тези  хора  така разберат живота ............

# 412
  • Мнения: 403







Emanet-Promo Ep.303 -Yaman: Където и да отидеш, ще те намеря. Търсете го, ще намерим този предател, независимо от всичко.
Сехер: Как може да водиш такъв разговор със Зия, като знаеш в каква ситуация се намира?
Джанан: Не мислех, че това ще се случи.
Яман: Отдалечаваш ли се от мен ден след ден, защото не приех помощта му?
Сехер: Целият ми гняв беше, защото винаги съм искал да си до мен.
Дуйгу: Съжалявам, че се доверих и повярвах толкова много в приятелството ти.
Яман: Значи, няма пречка той да бъде донор.
Сехер : Слава на Бога !
Джанан: Искам да резервирам хотел и билет за двама души на Малдиви. Да за Малдивите
Сехер: Какво правиш? Какво мислите, г-жо Джанан? Осъзнавате ли, че единият от синовете ви е в клиниката, а другият се бори със смъртта?

Последна редакция: вт, 25 яну 2022, 21:45 от Keski1821

# 413
  • Мнения: 4 634
Благодаря за превода на промото  на утрешния епизод. Дано Сехер вземе да се осъзнава спрямо Джанан и да си отвори очите. Наистина много епизоди минаха с тази болест на Яман тъпчи се на едно място.
















Съла


Халил

# 414
  • Мнения: 403





ПРЕВОД НА ПРЕГЛЕД ЕПИЗОД 304.
Толкова съм щастлива, че нямам търпение.
ЯМАН:Ако не беше ти нямаше да мога да се бия. Взех сила от теб.
Какво правиш тук? Познавахме ли се преди?
NECMI: Ще отида.
Кой е този човек, г-жа Канан?
Разбрах всичко. Наистина съжалявам.
АЛИ: Не е нужно да съжалявате.
КАНАН: Няма да се откажа. Никога няма.
Г-жо Джанан?
ФАРМАЦЕВТИКА: Какво е вашето заболяване?
СЕХЕР: Рак.
FAEMACEUTICA: Запазете спокойствие, това не е онкоболен.
СЕХЕР: Играехте ли си с нас откакто той пристигна? Може ли да е толкова лоша?
Да отидем да се прегледаме. Не трябва да пренебрегвате лечението си.
Я да видим какъв е този анонимен наркотик....
ЯМАН: Нещо се случва, мако?
СЕХЕР: Нещо се случи... г-жа Кана...



Последна редакция: чт, 27 яну 2022, 02:18 от Keski1821

# 415
  • Мнения: 4 634
Говори се че майката на Яман ще се махне към 324 епизод. Това означава че ще я гледаме още и ще прави сигурно гадости.
В днешния фраг май Сехер вече се усеща спрямо Джанан, време беше. Дано я изпъдят от конака заедно с Зухал.
Съла се радва на снега.




Юсуф  със своята майка. Пише че е във ваканция, дали е приключил снимките със сериала? Тоест да са снимали напред епизодите и сега да е в почивка.

# 416
  • Мнения: 57
Е, време беше да запопнат да се усещат! Сехер и ря да се включи с малко по- активна роля, да не чака все нея да спасяват. В 305 еп ще раздава шамари. https://turkserial.org/doverennoye-serial1/page,305,1911-doverenoye-vse3.html

# 417
  • Мнения: 4 634
Време беше Сехер да се събуди. Ще паднат големи шамари.
Дано сподели с Яман.
















Рейтинга не е много добър но като се има предвид какви са епизодите напоследък не се и учудвам


Съла и Халил

# 418
  • Мнения: 1 846
Нямам търпение да се разкрие истината за Джанан.

# 419
  • Мнения: 403






ПРЕВОД НА ПРЕГЛЕД ЕПИЗОД 305.
ДОКТОР: Открихме активно вещество в кръвта на бог Яман, което причини унищожаването на черния му дроб. Може да е била смесена във водата или храната си.
СЕХЕР: Той отрови сина си със собствените си ръце... свърши се!!! Всичко ще бъде разкрито. Ще осъзнаете всичко.
Говори по-високо! Кой ме искаше мъртъв? Кой? Кой?
NECMI: Чакайте... Ще ти кажа всичко.
ДУЙГУ: Как те загубих? Как така?
Тук съм.
КАНАН: Добре дошла Сехер скъпа


azisiq,ето това е семейството на Берат Рюзгяр.Големият му брат също играе в Еманет,в ролята на детето Яман.Това е майка му ,а на тази снимка е учителката му.Както разбрах децата там са вече във ваканция и това е от последният учебен ден.





Само вижте Халил как е хванал ръката на Съла.Но по-интересното е,че предстои отвличането на Сехер,а на тази снимка вижте врата на Сехер как е наранен.Туркините пишат,че е след отвличането  и спасяването на Сехер и с този тоалет празнуват годишнина от сватбата си,а тайно зрителите се надяват да се стигне и да халвет.Кога ли ще видим тези епизоди?



Екранното семейство на Берат



Голяма забава в почивките между снимките-двете братчета и малката им сестричка.



Общи условия

Активация на акаунт