Пазарът на недвижими имоти във ВАРНА-какво се случва реално? - 11-та тема

  • 43 184
  • 769
  •   1
Отговори
# 735
  • Варна
  • Мнения: 968
Единственият имот, който не бих купил е тоя със западно изложение, лятото много мразя да се пържа като риба. Офиса ми е така и става много зле било то и с климатик и пуснати щори, а у дома е изток и като се прибера си е хладничко дори и в най-големите жеги, а сутрин като е хладно приятно напича.

# 736
  • Варна
  • Мнения: 1 558
Тука абсолютно подкрепям горното мнение.В момента живеем в западен апартамент и лятото след обяд е парник,въпреки щорите и целодневно работещия климатик.

# 737
  • Мнения: 424
Бихте ли си купили северен апартамент?
За инвестиция.
Апартаментът е на добра цена,добра локация,на среден етаж,не е краен,но е северен и това ме спира.
Твърдо да. Това са някакви отживелица на хора дето чели за София или за северни държави може би. Какво като е север, какво ще стане ще замръзне климатика ли, та това е град,  не е на поляна. Ако другото е супер вземай.

# 738
  • Варна
  • Мнения: 14 541
"Отживелицата", в която живея от 6г., предстои да бъде продадена. Пасивите са повече.
Апропо днес гостувах на виничани. Не са им спирали водата скоро. Убедиха ме в наличната канализация.😄

Последна редакция: ср, 14 юли 2021, 17:07 от Viviana91

# 739
  • Варна
  • Мнения: 5 163
Рядко наемателите се интересуват от изложението. Ако цената е добра и наистина всичко друго ви устройва, купувайте смело. По-натам винаги може да се продаде. Ако чакате перфектния имот... ще си останете с чакането.

# 740
  • Sofia
  • Мнения: 4 015
Живяла съм и то за кратко в северен апартамент и е ужас - дори и пролетта и лятото навън е по-топло. Без газ/парно севера няма стопляне през зимата, дори и да дойде да живее някой ще е за кратко.

# 741
  • Варна
  • Мнения: 14 541
Кондензът е постоянен, ремонтите също. Квартирантите също си имат претенции.

Последна редакция: чт, 15 юли 2021, 11:35 от Viviana91

# 742
  • Мнения: 424
Явно някой не е чувал за климатици и за проветряване. Лятото било по топло навън ооооо ужас😊.

# 743
  • Варна
  • Мнения: 1 558
Абсолютни глупости.Всекидневната ни е 25  m2 с  3 прозореца на север и два на запад.Зимата спокойно си подържаме 24 градуса с климатик 12-ка. Конденза до голяма степен зависи от стъклопакета.
Зимата заради ниското слънцестоене и близостта на съседния блок,слънце вкъщи не виждаме.

# 744
  • Мнения: 114
Видях че сте споменали бъдещата сграда в Младост C Max Center, но бих се зарадвала на повече информация като цени на апартаменти и паркоместата, евентуална схема на плащане, срокове за изпълнение. Всяко мнение ще е полезно. Благодаря.

# 745
  • Мнения: 3 877
За севера твърдо НЕ - живяхме една година в северна стая на квартира, след това в панелите север/юг ..Изгниха ми костите ..
Като започнахме да търсим апартамент за нас си - категорично без север..Те бабите ни са били прости, че само килерите са гледали на север

# 746
  • Мнения: 25 739
Бихте ли си купили северен апартамент?
За инвестиция.
Апартаментът е на добра цена,добра локация,на среден етаж,не е краен,но е северен и това ме спира.
Да, разбира се.
И ако статута е апартамент, не бих се колебала. И цената казвате е добра, и етажа хубав.
Предстои ново покачване на цените, а до скоро говорехме за балони с хелий.

# 747
  • Мнения: 681
950-980 € на кв.м.  в C Max Center.
Поредното безумие...,кой ли им е дал разрешение да  строят на толкова малък парцел.
А цените са много високи,все пак това е Младост.
По-голямата част от апартаментите вече са резервирани.

Последна редакция: ср, 14 юли 2021, 21:45 от vgi

# 748
  • Варна
  • Мнения: 968
Как така ново покачване? Защо мислиш така, в крайна сметка в един момент ако един двустаен във Възраждане струва 60 000 евро на БДС колко човека биха си купили?

# 749
  • Мнения: 681
Луди хора има много. Купуват като за световно.

Общи условия

Активация на акаунт