Седмокласници 2020/2021 - Тема 11

  • 29 159
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • На морето!
  • Мнения: 5 726
Рали, с удоволствие го изслушах и аз. Пожелавам му много успехи, все така осъзнато и с любов да се развива и вие все така сплотено да му се радвате и помагате (като със задачата по математика) 😀
Благодаря за новата тема! Ще опитам в нея да съм по-позитивна, че съм станала голямо мрънкало напоследък.

# 16
  • София
  • Мнения: 537
Щастливи празници на catty m, Dive и всички именици днес!
rally, чудесен младеж!

irina, на 28.06 би трябвало да има резултати, така пише в "ЗАПОВЕД на министъра на образованието за провеждането на НВО" - най-горе на 1 стр в темата.

# 17
  • София
  • Мнения: 4 895
Кали, как намираш време и енергия не знам - но ти благодаря за усилията!
Снощи си легнах много късно и последен поглед на темата - 49-та страница. Викам си тъкмо утре ще стане 50-та и ще пусна нова тема. Ставам сутринта и гледам 51-ва стр., писали са момичетата много, явно има защо. Пуснах новата тема и се върнах да чета ... Вълчев се изплискал за последно. Добре, че не съм го гледала, пак щях да му се ядосам.
Не ми е никакво усилие да пускам темите, а като съм си вкъщи предимно и време се намира.
Ето сега имам работа, която трябва да свърша, а не ми се захваща и си вися тук Yum

Честити да са празнуващите Gift HeartBalloonGiftTadaBirthdayChampagne
Здрави и щастливи да са децата, с много късмет и успехи във всичко!
Dive, прекрасна изненада сте направили за детето! Толкова е мило да видиш щастливия блясък в очите и сияеща усмивка. Сега целият ѝ ден ще е радостен.

Catty M, такава торта аз не бих могла да направя. Със сигурност е много вкусна и ще бъде уважена по достойнство. Жив и здрав да е юнакът! И аз честичко си задавам същия въпрос - кога мина това време, че вече не се налага да се навеждам, като го прегръщам. Пу-пу, да са ни здрави!

Rally, мисля, че свърши вече тая с изцяло отменените концерти и пълното затваряне на всичко. Може да отложат тук-там нещо, но като цяло ще си ги има. А твоето момче е вдъхновяващо! Вярвам, че изобщо не е далеч денят, когато целият свят ще знае за него!

Всички в темата да празнуват!
JoyJoyJoy Ами то е вече почти обяд...
Ама ще се дистанцирам засега, че работа ме чака.

# 18
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 929
разбирам ги децата. Simple Smile
и аз имам работа, а и аз вилнея из форума.
Simple Smile шЪ сЪ оправим.

# 19
  • София
  • Мнения: 334
Благодаря за новата тема!

Благодаря ви, намерих и аз датите тук:
https://karierno-orientirane.com/wp-content/uploads/2020/10/Kand … 22_KK_2020.10.pdf

За школите - имам имейл, че остават онлайн до 30 април. Т.е. на в мола ще може, на ресторант ще може, на родителска среща във физкултурния салон ще може (вчера някой бе писал за такова нещо), но 10 деца да учат с маски не може!!!
Най-дискриминирата част от обществото са учениците!!!!

Последна редакция: ср, 14 апр 2021, 14:57 от irina_a

# 20
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Dive, извини ме,че изключих да те поздравя по-рано!
Да ти е здрава,щастлива и все така да те радва прекрасната ти щерка Simple Smile
Ако пуснат заповед от днес или утре има шанс пробният ни изпит другата седмица да бъде присъствен,което би било чудесно Simple Smile

# 21
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 929
аз всъщност бих подкрепила такива мерки, ако са част от цялостните мерки в държавата.
но на фона на сЛободията навън ми се струва наистина безмислено .

някой се възмущаваше, че децата са през цялото време с маски в клас. и "за" маските съм - оцелява се.
но с маски в клас, а след това един върху друг в транспорта и заведенията наистина е безумно.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 180
разбирам ги децата. Simple Smile
и аз имам работа, а и аз вилнея из форума.
Simple Smile шЪ сЪ оправим.

Същата ситуация и при мен - работя , готвя, че и по едно око тук хвърлям  Smile

# 23
  • Мнения: 1 958
catty m, честит ти рожденик!
Нека да е здрав, да има мечти, които да следва с упоритост присъща на зодията му Simple Smile и да преодолява всяка трудност с лекота.
Тортата се е получила страхотно, браво!

Dive, на твоето момиче пожелавам много усмивки и всяко отправено пожелание днес да стане реалност Simple Smile

# 24
  • Мнения: 1 981
catty_m, здрав и уверен да бъде! Сигурна съм, че в края на краищата ще насочи типичния овнешки инат в правилната посока и ще даде всичко от себе си на изпитите!
Dive, само с добро да споменават умницата ви! Да е здрава!

И аз мисля, че настоящите управляващи вече напускат кораба и малко се интересуват от това дали и кой ще потъне с него...Ще трябва отново да оцеляваме и да се справяме поединично!

Kally May, благодаря за отделеното време за нова тема! Flowers Blossom

# 25
  • София
  • Мнения: 17 591

Благодаря за новата тема!

Аз дори съм забравила, че в Мили Бате има смърт... нямам спомен някой да умира. Но там някак по-скоро е история за... ами, за кученце. Вероятно е за любители за кучета повече...

# 26
  • На морето!
  • Мнения: 5 726
Джинка умира. И двете ми деца много плакаха за нея.

# 27
  • София
  • Мнения: 17 591
аз всъщност бих подкрепила такива мерки, ако са част от цялостните мерки в държавата.
но на фона на сЛободията навън ми се струва наистина безмислено .

някой се възмущаваше, че децата са през цялото време с маски в клас. и "за" маските съм - оцелява се.
но с маски в клас, а след това един върху друг в транспорта и заведенията наистина е безумно.



Rapariga, забравила съм. Не е книга, която да съм препрочитала много пъти, открих я с Врячо. И много ми хареса... де да знам... усещането, уюта, спокойствието... абе, мога да си го представя като разказ, излаян от моето кученце, докато беше малко... Отдавна го няма, впрочем.


аз всъщност бих подкрепила такива мерки, ако са част от цялостните мерки в държавата.
но на фона на сЛободията навън ми се струва наистина безмислено .

някой се възмущаваше, че децата са през цялото време с маски в клас. и "за" маските съм - оцелява се.
но с маски в клас, а след това един върху друг в транспорта и заведенията наистина е безумно.



Е, все пак транспорта и заведенията са въпрос на личен избор... Маските в клас мисля, че се свеждат до 1 брой - на моето гардже.

# 28
  • София
  • Мнения: 280
Кали, благодаря за темата 🤗
Catty, Dive,  здрави и щастлуви да са децата ви и приятно да ви изненадат на изпитите 🤗🤗
Catty, тортата изглежда страхотно, и аз другата седмица ще творя, че малкото ми момче става на 8 Simple Smile
Рали, влюбих се в момчето ти 😊 Жив и здрав да е.
Днес девойката трябваше да има тест по химия и по математика. Химията я отложили за другата седмица, а по мат ми праща съобщение: "Нямаме тест по мат. Госпожата каза да ти кажа, че ме гледа лошо" 🙄 Каква ли глупост пак е сътворила 🤨
Отивам на ендокринолог... с всички нерви напоследък очаквам рязко увеличение на лекарствата ...

# 29
  • София
  • Мнения: 2 801
Kally May, благодаря за новата тема!

Catty M, честит рожденик! Нека да е здрав и с лекота да постигне целите си през тази важна за него година!

Dive, завидях на именичката ти благородно за емоциите! Да си носи името със здраве и радост!

Rally, нямам думи за сина ти, невероятен е от малък! Нека не стихва ентусиазмът му, въпреки обстоятелствата! Да е здрав и да пленява сърцата с музиката у нас и по света!

Ако пропускам някого, извинявам се, че напоследък малко по диагонал ви чета! Чувствайте се поздравени всички! (много ми липсват старите емотикони)

Ученикът е втора смяна, но става рано, когато е присъствено, някак живна и отива с желание на училище. Не се очертават много контролни засега при него. Така че, отчетох се.


desita_g
, аз също трябва да тръгна по лекари, че и моите нерви са обтегнати. Доста от показателите ми са извън норма, а TSH  е скочило доста. Ако си в София, сподели кой ендокринолог посещаваш, може и на лично. Записах се и за ваксина и чакам малко с противоречиви чувства датата...

Общи условия

Активация на акаунт