Седмокласници 2020/2021 - Тема 11

  • 29 240
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Някъде на край света
  • Мнения: 311

# 721
# 722
  • София
  • Мнения: 8 286
Христос воскресе.
Пожелавам ви да сте здрави и светлина и мир в душата.

# 723
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Честито Възкресение Христово! Бъдете здрави! Желая ви светли и споделени празнични дни!
Ние днес бяхме на църква с децата и изненадващо попът избра сина ни  да носи иконата и да направим една обиколка на църквата. Доста беше изненадан наборът, но поласкан. Дадоха ни по едно червено яйчице и така.
Вчера имаше пълен почивен ден. За днес си мисля един модул на Вектор да направи, но да видим.

# 724
  • София
  • Мнения: 284
Христос воскресе!
Бъдете здрави и благословени! А децата ни успешни и доволни!
Весели празници!

# 725
  • Мнения: 263
Христос воскресе!
Светъл празник, момичета, здраве за вас и семействата.

# 726
  • Мнения: 125
Честит празник! Здраве и късмет на всички.

# 727
  • София
  • Мнения: 2 663
Честито възкресение Христово! Нека сме здрави и успешни!!!
Нека силата да бъде с нас и най-вече с децата ни!!!

Освен рисунки по яйцата, наборът решена уравнение и неравентства по собствена инициатива, че не му достигала скорост.

# 728
  • София
  • Мнения: 3 872
Честит Великден и от мен! Да сме здрави и щастливи!
От два дни сме в Трявна и това с което се занимаваме е почивка и разходки. Когато събирах багажа мислех да взема няколко ПИ, но после се отказах. Няма да е честно всички да се забавляват, а пък девойката да седи и да решава. Няколко дни почивка ще й дойде добре.

# 729
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 926
Христос воскресе! Да бъде светлина! Heart
И ние сме в почивна програма.

# 730
  • Мнения: 2 526
Христос Воскресе, честит Великден на всички! Пожелавам на всички наборчета успешно представяне, въпреки препятствията, на НВО и прием в желаното училище.
Аз с въпрос: търсех от миналата година балове по училища но не намерих. Мисля имаше в сайта на Дидева такава информация, но сега не мога да я открия. Малко помощ може ли?

# 731
  • Мнения: 9 905
Честит Великден и от мен! Да сме здрави и щастливи!
От два дни сме в Трявна и това с което се занимаваме е почивка и разходки. Когато събирах багажа мислех да взема няколко ПИ, но после се отказах. Няма да е честно всички да се забавляват, а пък девойката да седи и да решава. Няколко дни почивка ще й дойде добре.
От три дни сме в Трявна и въпреки протестите ми младежът сам помъкна сборник по математика 😆 не го е отворил изобщо, скучно било.

# 732
  • София
  • Мнения: 1 891
Честит празник, момичета! Здраве, щастие и благоденствие пожелавам от сърце Kissing Heart

# 733
  • Мнения: 1 996
Честито Възкресение Христово!

Нека новият път, който ще се отвори пред децата ни бъде светъл и по първо желание на всеки.
Да си пожелаем здраве и благополучие.
Да не спираме да вярваме, че най-доброто предстои!

# 734
  • Мнения: 2 994
Христос Воскресе!
Да сме здрави всички и да имат успех наборчетата.
Ние сме си в Сф. Очаквах да е по-празна. Почивката е пълна и нищо не е пипнала. От утре ще я юрна за домашните.
А аз отбелязах тазгодишния Великден с празнично засядане в асансьора. Постоях си 40 минути докато дойдат техниците.

Общи условия

Активация на акаунт