iHerb.com (USA) - сайт за хранителни добавки и козметика - 121

  • 41 538
  • 736
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 934
Ами алерголога за излекуване ни предложи инжекции за 5 години. Аз не говоря за сезонните спрейове, капки и таблетки. Тя са ясни, докато проработят и сезона минал.
Да, много добре разбрах, че говориш за имунотерапия., а не за симптоматична терапия. Има и друго, освен инжекции за тази цел, но зависи твоят алерголог как вижда нещата и какви са възможностите.

# 571
  • София
  • Мнения: 35 945
Да ви похваля Брашното от зелени банани - много хубав продукт - с ползи при ИР за контрол на КЗ ( съдържа т.н. устойчиво нишесте/диетично влакно, което не се разгражда и забавя инсулиновия отговор), богато на пребиотични фибри, не съдържа глутен, инхибира растежа на патогенни бактерии, богато на калий ( за ССС-ма) ,  подпомага усвояването на калция, подпомага здравето на дебелото черво, дефекацията  ( с ползи при запек)и т.н.   С него могат да се приготвят сладки, брауни мъфини, дори хляб, т.н. Бананов хляб
... и да ви споделя една моя рецепта за Протеиновa палачинкa, за тези, които спортуват редовно или искат да отслабнат Simple Smile... и им е трудно с избора на храни за тази цел ... и в която ползвам и Бананово брашно Simple Smile
Средно съдържание на:  П-В-М е 36-30-25гр. ... зависи от продуктите, които ползвате.
Скрит текст:
Продукти:
3 яйца + 1 белтък
20 грама Кокосово брашно
20 грама Конопено брашно
5 гр. Бананово брашно  - ползвам това, но в момента не е налично
5 гр. Бадемово брашно
1чл. Канела
сол
4-5 капки подсладител -  ползвам с аромат на Банан, но може и със стевия Ванилия  напр.
2гр. Бакпулвер
60 гр. Банан - леко намачкан с вилица, за да се усещат след това парченца
60 гр. Ябълка - ползвам ренде Бьорнер - на тънки като клечки за зъби парченца
4 сл. вода
Кокосово масло за намазване на тигана
В купа: яйца+канела+сол+подсладител ... разбива се с тел + 4 сл. вода + брашната с бакпулвер + плодовете.
Изсипва се в предварително намазания с кокосово масло тиган и след като започне да се пържи, котлона се намалява на 5 ( от 12... там вече всеки се го преценява).
Когато е готова отдолу ( проверявате с шпатула) с помощта на капак или голяма чиния, я обръщате, за да се изпечете и от другата страна.
Вкусна е гореща.
iHerb® код:   YUL919
5% намаление
 - за първа и следващи поръчки

Последна редакция: ср, 09 юни 2021, 08:10 от denis.

# 572
  • Мнения: 422
Някой има ли представа защо при поръчка през приложението с въведен код SHOPAPP таксите до Германия ми излизат 12+ евро, а през сайта с въведен код на Денис ми излизат таксите 7,59 евро?
Нямам обяснение и реално разликата общо в тотала ми идва 1 евро.

# 573
  • Мнения: 149

Някой има ли представа защо при поръчка през приложението с въведен код SHOPAPP таксите до Германия ми излизат 12+ евро, а през сайта с въведен код на Денис ми излизат таксите 7,59 евро?
Нямам обяснение и реално разликата общо в тотала ми идва 1 евро.

Предположение само, не твърдя че съм сигурна. SHOPAPP намаля с 20%, възможно е сумата ти да пада под $40 и да ти се начислява и доставка до Германия. Над $40 е безплатна и калкулира само митническите такси.

# 574
  • Мнения: 422
Lambertina, не, безплатна си е доставката. Разликата е единствено в таксите и цените поотделно на всеки продукт. Много странно.
В крайна сметка поръчах през сайта с кода VALUE60 и с кода на Денис. Излезе ми по-евтино с няколко цента Smiley

# 575
  • Мнения: 96
Извинявам се елементарния въпрос, но къде мога да прочета подробно как се случва пазаруването чрез посредниците, специално съм се спряла на  dostaviam.com имам някои неясноти

# 576
  • Мнения: 19 010
Регистрираш се на сайта на доставчика, те ти казват точно какво да изпишеш на пратката, за да пристигне при тях. След като пристигне в България, си я получаваш. Точно dostaviam на мен не са ми известни. Виж и тази тема - https://m.bg-mamma.com/?topic=1297161

Код за 5 % отстъпка от iherb.com - SDB331

# 577
  • Мнения: 1 400
Galina198, аз забелязах, че има разлика в сумата на ДДС-то, когато сменя валутата от евро на долар. В долари процентът беше много по-висок - не изчислих точно, но вероятно 20% (както е в БГ).

# 578
  • София
  • Мнения: 35 945
Седмични промоции
Brands of the Week
- до 10% намаление
- с персонален код, още 5%
валидни до  16 юни - 20:00 ч. н. вр.
 






 

# 579
  • София
  • Мнения: 778
Какво смятате, че е добре да се направи с поръчките след 1 юли? С пощите ще излиза много скъпо. Или да се правят по-рядко и по-скъпи поръчки? Ограничението за 30 лева няма да го има. Всички поръчки ще минават на митница.

# 580
  • Мнения: 2 017
Поръчвате до Германия или Англия, със сигурност ще трябва да е по-голяма поръчката, за да имате безплатна доставка, но поне няма да се занимавате с митници. Директно при превозвача и оттам - при вас.

# 581
  • Мнения: 19 010
https://www.bgpost.bg/bg/messages/2964

Има съобщение от пощите по този повод, ще може да се плаща ДДС в пощенския клон + такса 3,90 лв. Но не ми е ясно за кои пратки точно.

# 582
  • София
  • Мнения: 35 945
Какво смятате, че е добре да се направи с поръчките след 1 юли? С пощите ще излиза много скъпо. Или да се правят по-рядко и по-скъпи поръчки? Ограничението за 30 лева няма да го има. Всички поръчки ще минават на митница.
Пишем периодично до Iherb, с молба, да се регистрират в системата IOSS, за да плащаме ДДС в момента на пускане/плащане на поръчката.
Започнахме да получаваме и по-оптимистични отговори тези дни - дано да се случи.
Ето един от последните им отговори, които аз получих:
Regarding your inquiring we are working on a solution for this do not worry once we have more information we will provide it to our customers during checkout once this new implementation starts.

Който желае, може да се включи в това начинание, което ще бъде от полза за всички ... колкото повече молби,  толкова по-добре.

Може да добавяте и тази препратка:
https://ec.europa.eu/taxation_customs/business/vat/ioss_en

# 583
  • Ловеч
  • Мнения: 144
Denis,
голяма ли е разликата между този Q10 https://www.iherb.com/pr/Now-Foods-CoQ10-200-mg-60-Veg-Capsules/16552
и този https://www.iherb.com/pr/Now-Foods-Ubiquinol-100-mg-60-Softgels/13064?
Поръчвала съм си от втория по твоя препоръка, но свършва и искам да си взема пак, но не успявам да се вмъкна под 30лв.

P. S. Сега виждам, че не е уточнено дали първият е Ubiquinol или Ubiquinonе, това ли е причината според теб?

# 584
  • София
  • Мнения: 6 010
Здравейте, важи ли още кода за поръчка през приложението? И какъв беше той? Има ли някъде на сайта място където да виждаме всички активни кодове за отстъпка?

Общи условия

Активация на акаунт