Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Д-р Евгения Контрова или ДЕТСКИ ОЧЕН ЦЕНТЪР ИЗГРЕВ Варна

• 713
  • 1
  •   1
Отговори
Здравейте момичета,имам нужда от съвет.Мисля да заведа 9 месечната си дъщеря на очен,но ми трябва добър очен специалист и незнам към Контрова ли да се насоча(има хубави отзиви за нея) или към ДЕТСКИ ОЧЕН ЦЕНТЪР ИЗГРЕВ и към кого по точно в този център.Другото ,което ме интересува ,дали Контрова работи с направления.Искам добър очен лекар,защото вече направих един преглед при един некъдърник(ако може да се нарече преглед), а имаше добри отзиви за него.

# 1
  • Варна
Здравейте момичета,имам нужда от съвет.Мисля да заведа 9 месечната си дъщеря на очен,но ми трябва добър очен специалист и незнам към Контрова ли да се насоча(има хубави отзиви за нея) или към ДЕТСКИ ОЧЕН ЦЕНТЪР ИЗГРЕВ и към кого по точно в този център.Другото ,което ме интересува ,дали Контрова работи с направления.Искам добър очен лекар,защото вече направих един преглед при един некъдърник(ако може да се нарече преглед), а имаше добри отзиви за него.
Контрова е много добър детски специалист, в ДОЦ Изгрев също са добри  и в частност Николова визирам,за другите нямам наблюдения за толкова малки деца. Аз бих избрала Контрова все пак.

Общи условия

Активация на акаунт