За пиърсинга, татуировките и още нещо - 22

  • 22 115
  • 383
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 480
Здравейте.
В предната тема бях писала, че обмислям втори татус и най-накрая се реших.
Първата ми идея беше лотус на гърба около 10-15см големина, но в последствие се спрях на тези двете и от вчера вече са факт Heart Eyes
Много си ги харесах и им се радвам като малко дете на бонбон Grinning Харесаха ми тези лепенки, защото ще си зараства без да я мажа всеки ден. След седмица ще я сваля и 2-3 дни мазане ще е достатъчно.

# 46
  • Light of Zartha
  • Мнения: 1 740
Страхотни са!
На мен също ми слагат от тези лепенки, но изрично ми казват да я махна веднага щом е прибера, за да диша кожата. Дават ми и една за първата нощ само и на сутринта пак махам и приключвам с тях. Само мажа след това.

# 47
  • Мнения: 2 179
Струва ми се,че говорите за съвсем различни лепенки, това не е обикновен стреч,а от новите дишащи лепенки, позволяващи носене няколко дни

# 48
  • Мнения: 480
Моите са точно от тези - "втора кожа". И татуиста точно така ми я обясни. Едната ще я махам тази вечер след банята, защото е тръгнала да се отлепя, но другата ще си я подържа няколко дни. Много са удобни, защото нито чорапът, нито обувката се усещат.

# 49
  • Light of Zartha
  • Мнения: 1 740
Значи има разлика. Звучи удобно. Аз си записах час за татуиране за средата на февруари и ще разпитам за тези лепенки. Миналата година април месец правих един лъв на ребрата. Ако имах от тези лепенки щеше да е прекрасно. Иначе само го мислех понеже точно там застава сутиена и не беше особено комфортно.

# 50
  • Мнения: 22
Здравейте! Може ли някой с опит да ми каже колко време заздравява продупчването на пъпа, може ли да се спортува след като се пробие, ако се направи април месец проблем ли ще е лятото да се излага на слънце и да се мокри, какви грижи се полагат... иии всякаква информация, която се сетите ще ми е от полза Hug

# 51
  • София
  • Мнения: 10 302
Записвам се да ви следя, обмислям и аз татуировка, първа....

# 52
  • Марс
  • Мнения: 615
Моята обица заздравя бавно, а на моя приятелка - много бързо. Различно е всяко тяло. Спорта не е препоръчителен преди да заздравее, както мокренето и излагането на слънце. За грижите ще ви кажат в студиото в което ще се пробиете.

След първата татуировка следва и втора Smile

# 53
  • В страната на мечтите.
  • Мнения: 897
Аз изобщо не вярвах на думите, че без татуировка може, а само с една не може
, но вече го вярвам, защото и аз искам още 😁 Някакъв много странен адреналин се отдели в тялото ми, когато си правих първата и все повече се замислям каква да е втората, защото първата си има смисъл и причина, но не знам каква да бъде втората.

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 789
Каква хубава тема 🙂
Нахлувам да споделя своите. Аз имам две татуировки: едната е над ключицата, надпис “кръвта вода не става” на арабски 😁 Малко съжалявам за нея, защото беше тийнейджърски нагон, обмислян за малко. Може би по-нататък ще я пооправя. Бях я направила при един приятел в Пазарджик.
Другата ми татуировка е добре обмислена, свързана с ММ и много значима за мен. Той е моята вселена и поради тази причина си направих слънчевата система.


Не знак как да скрия снимката, за което се извинявам. Направих си я в Пловдив при едно момче, което от време на време рапираше в Паша (liter Jack) мисля му беше псевдонима, но наистина се постара да я запълни много добре.

Иска ми се и трета, но ще бъде свързана с някакво значимо събитие в моя живот и засега не бързам 🙂

# 55
  • Мнения: 218
Здравейте, може ли да ми препоръчате място за продупчване на уши на 9г дете. Бях се насочила към пистолет, но прочетох противоречиви мнения. Спиред вас кой метод е по-добър и къде бихте ме насочили. Благодаря!

# 56
  • Light of Zartha
  • Мнения: 1 740
Аз имам четири дупки с пистолет. Първите са ми от малка, била съм на годинка, когато майка ме е завела. Другите ги правих на 18г, нищо не усетих, нямам и проблеми с тях. Добре оформени са. Не виждам проблеми да е с пистолет, самият звук не е страшен. Вече за място - за София ли става на въпрос или друг град?

# 57
  • Мнения: 218
Аз имам четири дупки с пистолет. Първите са ми от малка, била съм на годинка, когато майка ме е завела. Другите ги правих на 18г, нищо не усетих, нямам и проблеми с тях. Добре оформени са. Не виждам проблеми да е с пистолет, самият звук не е страшен. Вече за място - за София ли става на въпрос или друг град?


Благодаря - за София става въпрос. Някъде прочетох, че в студии за татуировки било по-добре. Иначе и на мен ушите са ми пробити с пистолет и нямам забележки.

# 58
  • Мнения: 93
Здравейте момичета, дали някой може да ми препоръча татуист в Търново или Горна Оряховица? Благодаря предварително!

# 59
  • Мнения: 2 179
Пиера( Piera Don) и Павел (Sixth element tattoo) в Търново

Общи условия

Активация на акаунт