За пиърсинга, татуировките и още нещо - 22

  • 22 319
  • 383
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 93
Те явно са доста търсени, тъй като никога нямат часове 😔 Вече три пъти съм питала всеки за една година.

# 61
  • Мнения: 2 179
Зависи от големината на проекта- при Пиера съм се вмествала сравнително бързо за малки неща.

# 62
  • В страната на мечтите.
  • Мнения: 909
Аз ходя при Александър Спасов. Той сега има ново студио на ул. "Зеленка" 24. Мога да ти изпратя линк към профила му в инстаграм, където можеш да му пишеш за час.

# 63
  • Мнения: 659
Здравейте от много време искам да си направя един символичен татус свързан с дететнцето ми ,но все се натъквам на статии как има хора ,които са починали зареди татус.
Честно започва да ме хваща страх ,вече имам 2 направени ,но напоследък се плаша от това да не се случи нещо ,като инфекция или подобно.
Моля тези ,които знаят повече да споделят

# 64
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 479
Тук всички сме татуирани и още сме живи.

# 65
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 111
За пръв път чета такова нещо. Абсурдно е.
Не вярвайте на всичко, което четете. Wink

# 66
  • Мнения: 134
Ами така става,като ходят да си правят татуси в мазето на приятеля си,който вчера е излезнал от затвора. Ако се спазват всички хигиенни условия от ваша страна и от страна на татуиста,това да умреш от татус е почти невъзможно. Инфекцийте се получават от не добра следпроцедурна грижа,или не спазване на хигиенни условия по време на татуйране. Както знаете татуйровката е вид рана,по тази ваша логика вие може да умрете и от най-малкото порязване. Така че давай смело момиче веднъж го живееш този живот

# 67
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 357
Айде, навремето мъжът ми направи на половината поделение в казармата татуировки със струна от китара и мастило. Всички са живи и здрави. Самият той има такава татуировка, най- добрата и трайна му е от всички, които има.

# 68
  • Мнения: 659
И все пак да попитам болки в гърба и глезените имам .. ще има ли някаква противопоказност?

Последна редакция: нд, 10 апр 2022, 12:25 от Happy mom😊

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Възможно е да ви заболи и кръста, но няма да умрете.

# 70
  • Мнения: 659
Възможно е да ви заболи и кръста, но няма да умрете.


А защо от татуса ли ,от напрежението ли ..  значи има значение дали нещо те боли.Питам просто да се информирам иначе час за татус имам вече😊

# 71
  • Light of Zartha
  • Мнения: 1 745
Е, боли от самото татуиране. Все пак са игли. Не виждам проблеми ако се спазва хигиена, още повече, че би трябвало да сте запозната, не ви е първи татус.

# 72
  • Мнения: 659
Е, боли от самото татуиране. Все пак са игли. Не виждам проблеми ако се спазва хигиена, още повече, че би трябвало да сте запозната, не ви е първи татус.


Да запозната съм още повече, че 1вия ми татус беше когато бях на 14 някъде 🙄 ,но сега вече съм зряла и се замислям за всичко 😄а,мисълта ми беше ако случайно имам проблеми с гърба дали има противопоказност, а татуса ще ми е на глезена.

# 73
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 357
За вече татуиран човек странни въпроси задаваш.

# 74
  • Мнения: 659
За вече татуиран човек странни въпроси задаваш.


Права сте , извинете ме за което 🙂

Общи условия

Активация на акаунт