Естетична хирургия на гърди / Мамопластика - 15

  • 53 737
  • 732
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 78
Не само при Стоянов се купуват на място.
Не е лукс да се събудите със следоперативното бельо.
Ако можех да се върна назад, бих си взела 2, а не да се чудя, какво да ги правя/гърдите/, докато пера. И определено, в първите дни, няма да ме интересува марката Simple Smile

# 31
  • Мнения: 191
Не само при Стоянов се купуват на място.
Не е лукс да се събудите със следоперативното бельо.
Ако можех да се върна назад, бих си взела 2, а не да се чудя, какво да ги правя/гърдите/, докато пера. И определено, в първите дни, няма да ме интересува марката Simple Smile
Не съм казала, че е лукс. Давам информация от първа рака, която може на някого да бъде полезна. И е факт, че не навсякъде се събуждаш със сутиен.

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 959
Относно бременности и кърмене - аз след първата бременност кърмих 1 година и нямах никакви промени.
След втората обаче станаха едни такива дълги и грознички.. И при двете не съм качвала повече от 10 кг.
След като спрях да кърмя второто, след година -две може би поотслабнах и станаха чорапи.
Според мен липсата на промяна при първа бременност не значи ,че при втора ще си останат така.

# 33
  • Мнения: 78
В предишен пост, споменах, че съм ходила на консултация при д-р Стоянов.
Имам лоши впечатления. След като се съблякох, преди всички измервания, ми каза, че ще се получи много грозно, ще се виждат ръбове / нямах тъкан в горната част / и най - добре да се прибера и откърмя още едно дете, преди да направя крачката. После / отново преди измерване и изслушване на моето искане / само с поглед определи, че са ми нужни 285 cc, максимум.
Не се отказах и продължихме с измерване. След като споделих, че съм имала разлика в теглото преди и след раждане ( 35 кг качих и свалих), и му споделих, че съм била с голям размер гърди, се усмихна и каза, че ще станат нещата, с голям имплант, без разлика в размера на импланти, и всичко ще е чудесно.
И толкова... за мен беше затворена страница.
Особено като ми каза, на излизане да си платя сутиена, а месец след като внеса капарото, ще е операцията. Доста търговски...
За мен, практиката му, да записва часове с месеци / години / напред, е реклама, с която Ви заявява, че е много търсен.
Да, хубави са резултатите му, но не се различават от другите.
На д-р Хатър, също са много красиви.
Аз, моите /д-р Скерлев / много ги харесвам.
Отделно, случайно, приятелка е с поставени от него / Скерлев/, анатомични, и след 15 години не помисля за смяна и няма проблеми.
Но д-р Скерлев, не ми каза нищо, преди да вземе мерките и зададе въпроси, свързани с промените по тялото ми.
После, много държеше, да премисля едно денонощие, поне, докато взема решение.
Не съм чакала за консултация, повече от седмица. И се съобрази с датата за операция, на която държах, по лични причини.
Събудих се от операцията с усмивка. Нито ми е било студено, нито съм имала нужда от раздвижване. На 4ти ден се върнах към обичайното ежедневие.

# 34
  • Мнения: 416
Относно бременности и кърмене - аз след първата бременност кърмих 1 година и нямах никакви промени.
След втората обаче станаха едни такива дълги и грознички.. И при двете не съм качвала повече от 10 кг.
След като спрях да кърмя второто, след година -две може би поотслабнах и станаха чорапи.
Според мен липсата на промяна при първа бременност не значи ,че при втора ще си останат така.

Именно след второ кърмене са пораженията. Разбира се е индивидуално.

# 35
  • Мнения: 191
В предишен пост, споменах, че съм ходила на консултация при д-р Стоянов.
Имам лоши впечатления. След като се съблякох, преди всички измервания, ми каза, че ще се получи много грозно, ще се виждат ръбове / нямах тъкан в горната част / и най - добре да се прибера и откърмя още едно дете, преди да направя крачката. После / отново преди измерване и изслушване на моето искане / само с поглед определи, че са ми нужни 285 cc, максимум.
Не се отказах и продължихме с измерване. След като споделих, че съм имала разлика в теглото преди и след раждане ( 35 кг качих и свалих), и му споделих, че съм била с голям размер гърди, се усмихна и каза, че ще станат нещата, с голям имплант, без разлика в размера на импланти, и всичко ще е чудесно.
И толкова... за мен беше затворена страница.
Особено като ми каза, на излизане да си платя сутиена, а месец след като внеса капарото, ще е операцията. Доста търговски...
За мен, практиката му, да записва часове с месеци / години / напред, е реклама, с която Ви заявява, че е много търсен.
Да, хубави са резултатите му, но не се различават от другите.
На д-р Хатър, също са много красиви.
Аз, моите /д-р Скерлев / много ги харесвам.
Отделно, случайно, приятелка е с поставени от него / Скерлев/, анатомични, и след 15 години не помисля за смяна и няма проблеми.
Но д-р Скерлев, не ми каза нищо, преди да вземе мерките и зададе въпроси, свързани с промените по тялото ми.
После, много държеше, да премисля едно денонощие, поне, докато взема решение.
Не съм чакала за консултация, повече от седмица. И се съобрази с датата за операция, на която държах, по лични причини.
Събудих се от операцията с усмивка. Нито ми е било студено, нито съм имала нужда от раздвижване. На 4ти ден се върнах към обичайното ежедневие.

Не знам къде оперират без капаро. Аз лично този доктор, Вашия, никога не съм го чувала. Логично е и графикът му да е доста по-ненатоварен. Радвам се, че сте доволна и щастлива. Има много доктори - всички си избира и дава отзив. Не виждам смисъл, след като сме доволни, да коментираме другите доктори, при които не сме се оперирали.
Аз сутиена си го платих с остатъка от сумата, а не предварително и също не ми е било студено. Може от опиянение от упойката и да съм имала и усмивка.

Последна редакция: пн, 19 апр 2021, 18:07 от anne_boleyn

# 36
  • Мнения: 78
Всеки, който иска, споделя мнение от консултациите си, при различни лекари.
Не само при Стоянов се купуват на място.
Не е лукс да се събудите със следоперативното бельо.
Ако можех да се върна назад, бих си взела 2, а не да се чудя, какво да ги правя/гърдите/, докато пера. И определено, в първите дни, няма да ме интересува марката Simple Smile
Не съм казала, че е лукс. Давам информация от първа рака, която може на някого да бъде полезна. И е факт, че не навсякъде се събуждаш със сутиен.
Умишлено не Ви цитирах...
Коментарът не беше към Вашето мнение.
Съгласна съм... където не се събуждаш със сутиен е изключение и то е свързано, например, къде точно са разрезите.
И един сутиен от масовата конфекция, би навредило повече, от това, да си без и в неподходящ момент.

Последна редакция: пн, 19 апр 2021, 18:15 от GNA2021

# 37
  • Мнения: 1 544
На мен Липоеластик с предно закопчаване ми е супер неудобен.

Последна редакция: вт, 20 апр 2021, 12:57 от menarini

# 38
  • Мнения: 1 464
Качвам резултати на трети месец след операция при д-р Хатър. 375 сс Motiva Ergnomics.
Висока съм 17см ,52 кг .Подгръдна 75 см, основата е 11,50 см. Почти нулев старт, без собствена гънка и след две кърмения.
Скрит текст:


Страхотни са гърдите Ви! Със здраве да им се радвате!


Не знам къде оперират без капаро. Аз лично този доктор, Вашия, никога не съм го чувала. Логично е и графикът му да е доста по-ненатоварен. Радвам се, че сте доволна и щастлива. Има много доктори - всички си избира и дава отзив. Не виждам смисъл, след като сме доволни, да коментираме другите доктори, при които не сме се оперирали.
Аз сутиена си го платих с остатъка от сумата, а не предварително и също не ми е било студено. Може от опиянение от упойката и да съм имала и усмивка.

Ще се оперирам следващият месец при доц. Романски и не трябва да внасям капаро. Каза ми, че си плащам сумата в деня на операцията и че не се нуждае от капаро.
Иначе бях на консултация при д-р Стоянов и д-р Георгиев, но доц. Романски просто ме грабна на мига.

# 39
  • Мнения: 191
Качвам резултати на трети месец след операция при д-р Хатър. 375 сс Motiva Ergnomics.
Висока съм 17см ,52 кг .Подгръдна 75 см, основата е 11,50 см. Почти нулев старт, без собствена гънка и след две кърмения.
Скрит текст:


Страхотни са гърдите Ви! Със здраве да им се радвате!


Не знам къде оперират без капаро. Аз лично този доктор, Вашия, никога не съм го чувала. Логично е и графикът му да е доста по-ненатоварен. Радвам се, че сте доволна и щастлива. Има много доктори - всички си избира и дава отзив. Не виждам смисъл, след като сме доволни, да коментираме другите доктори, при които не сме се оперирали.
Аз сутиена си го платих с остатъка от сумата, а не предварително и също не ми е било студено. Може от опиянение от упойката и да съм имала и усмивка.

Ще се оперирам следващият месец при доц. Романски и не трябва да внасям капаро. Каза ми, че си плащам сумата в деня на операцията и че не се нуждае от капаро.
Иначе бях на консултация при д-р Стоянов и д-р Георгиев, но доц. Романски просто ме грабна на мига.
Разбирам. При Романски не съм била, но останалите шестима хирурга, при които бях на консултации искаха капаро, което ме навежда на мисълта, че може би е нормално.
Личен избор на хирурга и напълно разбираемо. Правила съм си и друга хирургична интервенция в чужбина и там също ми искаха капаро.

Последна редакция: пн, 19 апр 2021, 19:20 от anne_boleyn

# 40
  • Мнения: 78
Аз не съм казвала, че не съм дала капаро.
Подразнило ме е отношението и не съм първата.
Значи... в началото на прегледа не става, а после защото искам и плащам, ок?
Споделям си мнението, както правят доста от жените тук, които са били при n брой лекари.
И аз не съм чувала много от споменаваните, тук, лекари.

# 41
  • Мнения: 40
Ида Би ли споделила малко повече  за консултация и впечатления от доцента? Какви ще са имплантите, старта и т. н.

# 42
  • Мнения: 191
Аз не съм казвала, че не съм дала капаро.
Подразнило ме е отношението и не съм първата.
Значи... в началото на прегледа не става, а после защото искам и плащам, ок?
Споделям си мнението, както правят доста от жените тук, които са били при n брой лекари.
И аз не съм чувала много от споменаваните, тук, лекари.

Просто ми стана много странно, защото такова отношение изобщо не съм видяла и чула, нито са ме пришпорвали да се оперирам и плащам. Важното е, че сте си намерили Вашия хирург и всичко е приключило благополучно за Вас.

# 43
  • Мнения: 1 464
Ида Би ли споделила малко повече  за консултация и впечатления от доцента? Какви ще са имплантите, старта и т. н.

Влюбена съм в този човек 😀
Аз искам много малки гърди, така че той ме устройва перфектно, макар че и всички останали ми дадоха тези размери.
Както споменах, аз бях на консултации при д-р Стоянов, д-р Георгиев, д-р Тонев и още 2-ма лекаря извън България.
Всички до един бяха категорични, че максимумът ми е 295сс.
Д-р Стоянов ми обясни, че имам бъчвовиден гръден кош, изпъкнал по средата и вдлъбнат отгоре и отдолу. Имам широка основа на гърдата - 12см., но имам къс долен полюс и нямам височина нагоре, моите си гърди са анатомично разположени твърде нагоре. Поради тази причина не може да се сложи по-голям кубик.

Доц. Романски ми предложи 220сс среден профил, но в последствие обсъдихме още малко и решихме да бъдат 275сс профил фулл, Мотива ергономикс.
Аз съм висока 164, тежа 52 кг., раждала съм и кърмила 2 деца. Ще прикача снимка на гърдите си в момента.
Много добро впечатление ми направи доцента - беше изчерпателен и честен.
Питах го за Ментор, той каза, че не ги харесва и не ги слага. Но ако много държа, ще ми ги сложи.
Обаче той по принцип се занимава не със слагане на силикон, а с реконструкции на гърди на жени, оперирани от рак. И прецених, че щом той е намерил причина да не харесва Ментор, то аз му се доверявам на 100%. Аз от своя страна също не исках Ментор, тъй като те са собственост на Johnson & Johnson, в чиято пък бебешка пудра преди години бе открит азбест. Просто не ми вдъхват доверие.
Той каза, че Мотива са микротекстурирани и шансът от поява на лимфом е минимален в сравнение с анатомичните на Ментор.
Датата ми е 18.05.,ще споделя после резултата си, тъй като има много жени, които искат да отидат при него, но ги спира, че той, за разлика от другите лекари, няма страница със снимки.
Скрит текст:

Последна редакция: пн, 19 апр 2021, 20:58 от Идa

# 44
  • Мнения: 40

Много благодаря за изчерпателния отговор! И успех на 18.05 😊

Последна редакция: пн, 19 апр 2021, 21:07 от bubanka

Общи условия

Активация на акаунт