Отговори
# 690
  • Мнения: 7 194
Еми, може би Толга е фен на Аржентина. Като не може да ни го преведе преводачката, се разрових за новините и открих това от днес...

Скрит текст:
Чакането свърши! Аржентина и Меси вдигнаха жадувания трофей от Копа Америка
11 юли 2021 | 04:55

Чакането за Аржентина и Лионел Меси свърши! “Гаучосите” триумфираха с трофея от Копа Америка, след като победиха с 1:0 на финала на “Маракана” Бразилия с гол на Анхел ди Мария в 22-ата минута. Така Аржентина спечели Копа Америка за първи път от 1993 година насам. Голямата новина е, че “албиселесте” вдигна първи значим трофей в ерата на Лионел Меси, който е бил едва шестгодишен, когато за последно Аржентина постигна успех на Копа Америка.

След края на мача Меси полетя във въздуха от ръцете на своите съотборници, докато звездата на Бразилия Неймар напусна разплакан терена. Двамата обаче успяха да си разменят прегръдка, с което показаха голямото си приятелство.

Оф, нещо друго мислех да качвам и ми излетя от главата, нищо пак ще се сетя...

# 691
  • Мнения: 13 953



     Феми, благодаря за напитката и усмихнатия риболовец. Ние сме пропуснали Световния ден на риболова -  на 27 Юни е, но нищо не ни пречи да празнуваме и днес деня на рибата.


     Цеце, възможно е Толга да е фен и на Аржентина, запален е по футбола, а "Фенербахче" му е на сърце. И докато се сетиш какво имаше да качваш, аз ви пускам още един запалянко на "Фенербахче" - Уур от "Мач за двама":

Скрит текст:














# 692
  • Мнения: 7 194
Като за вечерно време малко муцуни от Ийт Козан...

# 693
  • Мнения: 13 953

     Гответе се, момичета! Гостите ни един по един взеха да пристигат.
Първи тича Уур - младеж, принуден да работи като дистрибутор на лекарства и като сервитьор, за да подкрепя финансово майка си и сестра си. Запален привърженик на футболния клуб "Фенербахче".




    Еее, появява се препятствие, но ще успее да изпревари всички.






     Чънар пристига с ескорт. Тежкар! Sunglasses Наследник на фамилията Йългаз, образован, успешен и привлекателен мъж, който се влюбва в Ляле още от пръв поглед. Животът обаче не му отрежда да остане с Ляле и той се лута между чувствата си, търсейки единствената жена.






   Ийт Козан още се двоуми - с какво да впечатли този път Нур, но задължително ще се появи. Без него купон не става.







# 694
  • Мнения: 7 194
Да поканим и Джихан



може и Миран

# 695
  • Мнения: 27 667
Софиии , прибрали се хайде купона почва Stuck Out Tongue Winking Eye
 В тон с красавците , горещо и опасно ставаааа

Sunglasses
Heart

Алп ще ни посвири на китарка под звездите Heart Eyes
https://www.youtube.com/watch?v=oXyc4Q0Rsn0
 Рядко харесвам руско това ми допадна и гласът също .

# 696
  • Мнения: 13 953



    Може ли без собственика на остров Адабейли?!
    Ей го на, Джихан се приземява. Да тичаме на кея, за да го посрещнем!








     А Миран с какво ще дойде? Хайде, Феми, доведи ни и Чачо!
Аз продължавам да чакам Ийт Козан!





# 697
  • Мнения: 7 194
Ийт Козан чака...



...да се нагласи Нур Козан



Пък Миран чака си ...



...разбира се Рейян

# 698
  • Мнения: 13 953



   Ийт Козан пристига ... и е сам, а това ми стига ... Joy Joy Тази вечер Нур ще я "командировам" да гледа мача,  за компания - приятелят от детство, подслушвача Фатих!

   

   Да посрещаме и Сарп, че след него с бясна скорост и Емир лети!




    Гвоздеят на вечерта - Грешният Мистър се появи!



# 699
  • Мнения: 7 194
Еми, Еми, то докато поканим всички гости ще стане утре

Гледай как наднича само Ясмин и тя иска да дойде на купона

# 700
  • Мнения: 13 953

    Цеце, какво да се прави - любимци много, кой от кой по-чаровни, как да ги подминем?!
    Нооо, Ясемин не я искаме! Ще ни развали настроението! Joy


Алп ще ни посвири на китарка под звездите Heart Eyes
https://www.youtube.com/watch?v=oXyc4Q0Rsn0

    Софи, Феми, хайде, купонът започва, а коктейлите липсват!





# 701
  • Мнения: 27 667
Емиии питието го сервирах с онази хубава червена черешка нека да го караме яваш полека че да не се нафиркаме  красавците на гръб ще ни носят Joy добре че сме фини и слабички.
Ама няма лошо да сервираме още нали е купон. 
Ах , ти хитруша изпрати агент Сарп да следи приятелчето на Нур.

Последна редакция: пн, 12 юли 2021, 00:25 от femmi2

# 702
  • Мнения: 13 953
Здравейте, момичета!


Посрещайте всяка утрин с усмивка! Погледнете към новия ден като към вълшебен дар.  И не забравяйте, че най-добрият начин да започнеш деня е, събуждайки се сутрин да си помислиш колко е хубаво да донесеш радост поне на един човек днес.

Приятен ден и успешна нова седмица на всички!
Нека доброто настроение е наш спътник!


# 703
  • Мнения: 7 194
Здравейте!

В този живот завиждам само на един човек. На мъжа ми. Как му провървя с такава жена?

Последна редакция: пн, 12 юли 2021, 12:31 от cvetansk

# 704
  • Мнения: 13 953

     Новини, снимки, видео - нищо ново за нашите любимци. Но аз се забавлявах с едно интервю на Толга от 2005 година. Гост на предаването "Number1", 24 годишният "рошльо" си е същият непринуден, забавен, откровен и естествен младеж, какъвто си го познаваме и днес. Поканен е в предаването във връзка със спечелената първа награда на международния конкурс за топ модели „Manhunt International“ в Южна Корея. Толгахан е единственият турчин, печелил тази престижна международна награда.







Скрит текст:




Общи условия

Активация на акаунт