Отговори
# 675
  • Мнения: 10 489


Flowers Bouquet ЕМИ* тук съм единствено заради прохладата от дърветата,
с климатик е друго..
тишината ,спокойствието и чистия въздух са бонус,който липсва в града
но мога и без тях.. и хубави мъже няма,поне за моя вкус!
Joy Joy


Heart Eyes

# 676
  • Мнения: 27 926

 
Малее , тъкмо казвах че очаквам  снимки и Дуда се изтипоса на морето за риба са. Animal Tropical Fish
Напук на клюките казва с ЧУ съм .
Ужасна снимка ,като цингарела е иска да е ефектна но .... Animal Hear No EvilAnimal Crocodile
Скрит текст:

Последна редакция: сб, 10 юли 2021, 22:48 от femmi2

# 677
  • Мнения: 14 378

    Феми, ще ме "умориш" с тая Дуда. Joy Аз си помислих, че двамката с Чачо са се фотнали и с нетърпение отворих скрития текст, а то нашата шаманка блажено е отправила взор към ... Чачо, Joy отново скрит от хорските погледи.
   Няма спасение от тези пиявици, еййй. Закъсаха го и Чачо, и Джан, а Толга така го вързаха с две дечица, че глава не може да повдигне маминият.
   Малко романтика за настроение ...





# 678
  • Мнения: 10 489


ФЕМИ* то е ясно че са заедно с Чаго,
 няма друг който може да гледа Дуда
с този влажен поглед..
колко години ще продължават така
да се показват сингъл*
Joy Joy

# 679
  • Мнения: 14 378



     "Случайна любов" епизод 3 с руски субтитри:
https://www.vbox7.com/play:9d440fd478
     С български автоматичен превод още го няма епизода.
Весело е на екран, приятна е атмосферата и зад кадър:


    Ümit Kantarcılar за All Magazine 💥

# 680
  • Мнения: 7 517
Здравейте!



Успехът е път, а не дестинация

# 681
# 682
  • Мнения: 14 378
Здравейте, момичета!



Днес си изберете красота, която да оцвети деня ви.   
Запазете малко място в сърцето си за невъобразимо прекрасните неща.

Пожелавам ви един емоционален и неповторим слънчев ден!





# 683
  • Мнения: 7 517
От дълго време нямаше новини за Арас Айдън (лошото момче на Думата), но днес ви нося хабер за новия сериал с негово участие, казва се ''Нашата тайна'' /İkimizin Sırrı/. В главните роли Aras Aydin и Leila Feray, сериалът ще се излъчва по ATV


Събитията от турския сериал "Нашата тайна" ще се развият около млада жена, чиято съдба не от най-добрата. Познатият свят започва да се обръща с главата надолу, след като съпругът й умира при странни обстоятелства и в много млада възраст тя става вдовица. Но скоро момичето научава също, че след смъртта на съпруга й има огромни дългове. Лишена от всякаква помощ, тя е принудена по всякакъв начин да се бори за съществуването си и малката си дъщеря. Жената много обича детето си и би искала да даде на бебето всичко най-добро, но само възможностите не го позволяват.

През следващите години овдовялата жена трябва да работи много усилено. Тя работи на няколко работни места едновременно, но въпреки това все още няма достатъчно пари за нормален живот. На практика тя няма почивни дни и трябва да работи толкова много, за да изплати дълговете на покойния си съпруг възможно най-скоро. Партньорите на починалия постоянно изискват пари от нещастната майка и заплашват, че ако тя не върне цялата сума, тогава детето ще й бъде отнето. Но скоро съдбата поразява жената с нов удар и в главата й е открит тумор, който не може да бъде опериран.

Тя осъзнава, че й остава много малко време за живот и трябва да измисли нещо. Но скоро по пътя си тя среща мъж, който е готов да реши основния проблем на момичето. Той отдавна търси подходящ донор на черен дроб за майка си. Мъжът предлага на момичето да сключи брачен договор с него при определени условия. Тя ще трябва да стане донор на майка му и мъжът обещава да се грижи за дъщеря й, докато тя навърши 18 години. Само никой от тях не би могъл да си помисли, че много скоро между двете страни ще възникне силно и светло чувство.

Ето и трите фрагмента, които са излезли до сега:

https://www.youtube.com/watch?v=DXXlAflnn6k

https://www.youtube.com/watch?v=TRt_4zKsz3E

https://www.youtube.com/watch?v=-SwPzRuNVYI

# 684
  • Мнения: 14 378

   Цеце, благодаря ти за полезната информация, свързана с новия сериал на Арас Айдън - "Нашата тайна". Доста драматична се очертава тази продукция, но главните герои ми харесаха. Желая успех на Арас, може и да погледна епизод 1, когато излезе.
    Сменям рязко посоката на мисълта си. Joy Как да не огладнееш, гледайки този красавец ...






     Като съм го подкарала на готвене ще продължа с Чънарко. И той се вихри в кухнята, която е табу за Ийт Козан. Kissing Heart Силата на любимеца ми -  г-н Ийт е  другаде. Но специално за него ... в нов пост. Stuck Out Tongue Winking Eye



Скрит текст:




# 685
  • Мнения: 7 517
Еми, на мен резюмето на ''Нашата тайна'' ми звучи като на истински мрачна приказка, може би ще го погледна по нататък, заради Арас, но не се знае. Успех на него и новия му сериал. На мен също много ми харесаха как стоят един до друг с мацката.

Ти хубаво готвиш, ама я чакай аз да сложа и някой, който да мие чиниите, че без чисти съдове ще останем както си я подхванала...

# 686
  • Мнения: 14 378


Ти хубаво готвиш, ама я чакай аз да сложа и някой, който да мие чиниите, че без чисти съдове ще останем както си я подхванала...

    Охх, бе, Цеце, искам го този мияч на съдове. Stuck Out Tongue Winking Eye
     Мамин сладък красавец - всичко му иде отръки! И престилката му приляга, и чиниите "скърцат от удоволствие". Joy Joy Щастливки са всички актриси, с които е бил в партньорство.

Скрит текст:




# 687
  • Мнения: 10 489


Flowers Bouquet ЕМИ* всичко е шест/ 6*/..

прибирам се в София да гласувам и очаквам довечера
да си направим купон* с красавците!
Stuck Out Tongue Winking Eye



Flowers HibiscusЦЕЦЕ* Flowers TulipФЕМИ*


Heart Eyes

# 688
  • Мнения: 14 378
 




     Софи, аз гласувах и загрявам за купона. Ще поддържам настроението в темата до довечера, а после ... ще чакам вие да дадете тон.
     Ново от сторито на Толга, но не разбрах по какъв повод е пуснал снимките. И translate.yandex не успя да ми помогне!
Скрит текст:



     Ново и от сторито на Амине - нашата красавица продължава да се обяснява в любов на съпруга си. Не мога да я разбера - или страда от липса на внимание, или самочувствието й е толкова смачкано от футболиста, че не смее да постне своя снимка.
Скрит текст:

# 689
  • Мнения: 27 926

 
Софиии , за купона вечерта рибаря ще ни приготви рибка.
Днес бил денят на рибата ,има такъв празник.

Най запаленият рибар
Скрит текст:
Колко щастлив и усмихнат го прави тая риба и с кеф я държи и снима.

Емиии , Тенкю за гифките знаеш че си харесвам Чънарко и Ляле Heart Eyes
 Заповядайте по питие за тонус и настроение

Последна редакция: нд, 11 юли 2021, 18:14 от femmi2

Общи условия

Активация на акаунт