Любители на кучета - 117

  • 24 543
  • 741
  •   1
Отговори
# 675
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021

Привет от нас. Ние сме селски от петък, много е готино.  ❤️

Пък на село имаме ново кученце, то ми беше ясно, че тати ще вземе някой куч на мястото на Бенджи. Много е сладичко новото другарче, тати го кръсти Чарли Шийн. Joy Пък то е един фъстък, на около годинка е, но е дребничко. Казват, че е кръстоска между пинчер и между друго, прилича на някакъв териер, има много готини космати вежди. Ще го снимам, но още е стресирано, може би е бито... С мама и Монка постоянно го милваме, но не излиза от къщичката, освен за манджа и ако.

# 676
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Стела, какво казаха лекарите за сърцето на Маги?
Много хубави снимки от всички!!!:heart:

# 677
  • Пловдив
  • Мнения: 2 420
И аз чакам информация за прекрасната Маги.

И един Шошо за да се платя малко от данъка. Като стана вечер от компютъра народът все е заспал - и ученикът (дето уж учи) и Саско и естествено Дон Томазо...

# 678
  • Варна
  • Мнения: 10 688






Кучетата имат начин да намират хора, които се нуждаят от тях и да изпълнят празнотата, която те дори не знаят, че имат.

Честит празник, честити три години любов. Обожавам те ❤

# 679
  • София/Перник
  • Мнения: 990
esstela, ехааа, ден рожден!!! Много здраве, дълги години вярна служба, и много лакомства на сладура!!!

# 680
  • Мнения: 2 666
Да е жив и здрав порастналия МЪЖ! Още дълги години да сте заедно, и да ви носи любов 🎂🥳🥰

# 681
  • sf
  • Мнения: 10 210
Бизууууу, мляс,.мляс по носаааа! Да е жив и здрав и много игрив!

# 682
  • под тепетата
  • Мнения: 9 436
Ееее, като порцеланов е на първата снимка! Да е жив и здрав , много лакомства за този прекрасник да има!
Stelli, пиши , моля какво става с Маги !

# 683
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Сега се сетих на какво ми прилича Бизу - на сладолед страчатела. Много сметаново и още повече шоколадови парченца в него. Честит и здрав да е!
Деспи, разкошни сте!
И аз се нареждам за новини от Стела и Маги. Дано състоянието й се е подобрило още повече.

# 684
  • под тепетата
  • Мнения: 9 436
А, ТуиГ, не е честно! Нъки си го бях заплюла за страчателла Satisfied

# 685
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Биляна, всеки да си гледа неговата канта сладолед Wink

# 686
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Честит Рожден Ден на този зашеметяващо страчателен Бизу!!! Да е много здрав и да сте дълго заедно!

# 687
  • Варна
  • Мнения: 10 688
Страчатели, канти сладолед, фабержета, умирам от смях 😂
Благодаря ви ❤

# 688
  • София
  • Мнения: 8 593
esstela, здрав и безгрижен Бизу да ви изненадва всеки ден с нещо ново кучешко и изумително, безценно. От тези неща дето правят и си казваш "Ай стига, бе! Знам, че е умен/прекрасен/добър/сърцат/(друго), но това не го очаквах" Simple Smile

Bilqna и Туиг, ни'моа повече! Имайте милост Joy Joy Joy

# 689
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Само да покажа, как си почиваме:

Не мога да разбера, що за куче е това...

Общи условия

Активация на акаунт