За Аутлет-ите (Outlet) - идея, полза, къде ги има?

  • 129 350
  • 449
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 167
аутлет са магазини, в които има 'марки' на ниски цени
не е задължително да са дефектни или нещо да им има.
в колкото аутлета в италия съм влязла ( има цели комплекси) , нищо не съм купила..

за мен е еднакво дали една пола на версаче от 600 евро ще е 'намалена' на 427, 90
затова не ги разбирам аз тия магазини.  newsm78
Не мога да се съглася - В Аутлети до Виена има почти всички известни марки - и не само дрехи, чанти и т.н., ами и неща за дома. Нещата които се предлагат там са от придишен сезон колекции /без дефекти, но липсват номера или цвят/, намаленията са наистина осезаеми - например - панталони манго - 15-25 Евро, блузи Мекс -10-25 евро, Триумф - 15-45 евро и т.н.
Там мнг неща има за харесване  Rolling Eyes Blush

Аз явно не съм обяснила....Говоря за марки.

Манго , Мекс, Триумф могат и на сезонно намаление ( последни колекции с избор за цвят и размер) да паднат то цените, които посочваш. ( Без намаление едва ли надвишават 50-60-70 евро).

Но една дреха на Версаче, Готие или Гучи просто няма как да падне от 300 евро на 15.

 Peace Peace

Последна редакция: вт, 10 окт 2006, 13:39 от Lennie

# 16
  • Мнения: 2 241
Ами... ако е марка Мехх, макар и не по стандартите на Лени, и ви интересува - такъв има на бул. "Ал. Стамболийски" (в София), всеки ден минавам покрай него, но не съм влизала, а и като гледам какви парцали са окачили на витрината... Но да го знаете де. Simple Smile

# 17
  • Мнения: 6 167
Ами... ако е марка Мехх, макар и не по стандартите на Лени, и ви интересува - такъв има на бул. "Ал. Стамболийски" (в София), всеки ден минавам покрай него, но не съм влизала, а и като гледам какви парцали са окачили на витрината... Но да го знаете де. Simple Smile

Котка, не съм казала, че мекс не са марка , нито съм обяснявала стандарта ми за марки  Grinning

просто казах, че не разбирам защо трябва да ходя в аутлет, при положение, че на сезонна разпродажба в Манго мога да си купя последната колекция все пак с някакъв избор на по-ниски цени. Именно това не им разбирам на аутлетите, но за да ги има по много и на често сигурно има смисъл!!!

Моя роднина тук се ожени и ходихме за сватбен тоалет в голям аутлет, за да купи дизайнерска дреха на все пак по-ниска цена от тази в магазина. Класически костюм, който не се влияе от сезонност и мода - според мен имаше смисъл. Спести около 80-60 евро.  Но от цена няколко стотин евро Mr. Green   Crazy

Последна редакция: вт, 10 окт 2006, 13:50 от Lennie

# 18
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
...а и като гледам какви парцали са окачили на витрината...
Точно това е бил основният ми мотив да не се оглеждам за намаления или специални магазини такива, от известно време почти нищо на т.нар. модерни марки не мога да си харесам. Случва се първоначално някоя и друга дреха да ми хване окото, но като я разгледам по-отблизо много бързо се отказвам. Претенциозна ли съм станала, що ли Rolling Eyes.
Да не ме емнете сега, не пазарувам от Шанел Wink, основно от Дафне и от едно световно неизвестно ателиенце българско (с моделиерка рускиня) са ми дрехите. Гледам да се чувствам удобно в тях, платовете да са качествени, изработката също, ако нещо опука лесно да може да се поправи без да се развали линията... такива неща. Свикнах и на що-годе нормални цени, с повече от 100-120 лв. за костюм трудно се разделям. В тая връзка цените в МОЛ-а и подобни места ми се видят мааалко надутички Crazy. Бих дала и повече, но да има за какво, а то няма - поне в масовия случай. Единствено в Mötivi ми хванаха окото разни нещица, но ще чакам намалението, ако има такова.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 493
Ами... ако е марка Мехх, макар и не по стандартите на Лени, и ви интересува - такъв има на бул. "Ал. Стамболийски" (в София), всеки ден минавам покрай него, но не съм влизала, а и като гледам какви парцали са окачили на витрината... Но да го знаете де. Simple Smile
На стамболийски има магазин на Мекс, но за аутлет не знам.
Кажи къде точно на Стамболийски имаш предвид

# 20
  • Мнения: 11 007
Извинете за простотията Mr. Green, ама да си питам аз Crazy Embarassed
Онзи ден ми се стори, че мернах един на Южен, за дънкови дрехи, и оттам се замислих newsm78

Къде е това, как да го намеря  Praynig

# 21
  • sofia
  • Мнения: 1 606
На стамболийски има един-единствен магазин на Mexx и точно той е outlet.
 Някъде из "Стрелбище" май е outlet-a на Miss Sixty, ама нямам идея къде точно - не съм фен. На гърба на Съдебната палата е outlet-a на Rifle. Той е полезен, защото при смяна на сезоните можеш да си намериш прекрасни неща - хеле пък обувки на Camper. Имаше една статия преди време в "Ева" - ще гледам да я изровя и да видя какво са написали по темата.

# 22
  • София
  • Мнения: 4 493
На стамболийски има един-единствен магазин на Mexx и точно той е outlet.
 Някъде из "Стрелбище" май е outlet-a на Miss Sixty, ама нямам идея къде точно - не съм фен. На гърба на Съдебната палата е outlet-a на Rifle. Той е полезен, защото при смяна на сезоните можеш да си намериш прекрасни неща - хеле пък обувки на Camper. Имаше една статия преди време в "Ева" - ще гледам да я изровя и да видя какво са написали по темата.
На магазина не пише че е аутлет - ти как позна

# 23
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
На стамболийски има един-единствен магазин на Mexx и точно той е outlet.
 Някъде из "Стрелбище" май е outlet-a на Miss Sixty, ама нямам идея къде точно - не съм фен. На гърба на Съдебната палата е outlet-a на Rifle. Той е полезен, защото при смяна на сезоните можеш да си намериш прекрасни неща - хеле пък обувки на Camper. Имаше една статия преди време в "Ева" - ще гледам да я изровя и да видя какво са написали по темата.
На магазина не пише че е аутлет - ти как позна
И аз се сещам само за един Mexx  на Стамболийски и на него си пише Outlet Peace

# 24
  • Мнения: 34
На ъгъла на Околовръстен път и бул.Бъкстон срещу OMV се намира Outlet на Adidas. Има много дрехи от почти всички номерации,но маратонките са кът,т.е. има но на модел по един-два номера,също има и детски стоки.

# 25
  • Мнения: 1 006
Извинете за простотията Mr. Green, ама да си питам аз Crazy Embarassed
Онзи ден ми се стори, че мернах един на Южен, за дънкови дрехи, и оттам се замислих newsm78

Къде е това, как да го намеря  Praynig

За Пловдив става въпрос, но ако те интересува, пиши на лични и ще се опитам да ти обясня Simple Smile

# 26
  • Мнения: 1 341
От темата  разбрах, че в София има outlet-и на следните адреси:
* Някъде из "Стрелбище" май е outlet-a на Miss Sixty,
* На гърба на Съдебната палата е outlet-a на Rifle.
* На ъгъла на Околовръстен път и бул.Бъкстон срещу OMV се намира Outlet на Adidas.
* на Прага - точно след петте кьошета


Някой знае ли други

# 27
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Мен ме излъгаха веднъж и ме разнасяха през всички т.нар. аутлети. Нагледах се на парцали (единични бройки, което ме кара да мисля, че най-вероятно слуховете за втора ръка маркови дрехи по скъпите бутици са чиста истина). На Околовръстното шосе съм попадала на аутлет на спортни стоки, ама бяха пре-много спортни за моя вкус. Нямам угодия, значи.  Mr. Green
В "Дружба" има един голям магазин, който се води аутлет за обувки, там ме бяха пратили и пак нищо не харесах. На втория етаж има дрехи на някаква немска марка, доста евтини и на пръв поглед не изглеждаха зле - сака, панталони и поли, хубави ризки имаше, като за работа в офис -таквиз неща.
На "Стамболийски" съм влизала, магазинът е малък и няма богат избор, но имаше от модерните бозави дрешки с бродерия (пролетта).
На "Райфъл" в магазина 9за който казва Бомбото) се намъкнах преди месец, имаше супер обувки за крачка 42 номер, та ми се насълзиха очите от яд и сега ще ям, за да порасна, да видят те. bowuu

# 28
  • София
  • Мнения: 4 493
Мен ме излъгаха веднъж и ме разнасяха през всички т.нар. аутлети. Нагледах се на парцали (единични бройки, което ме кара да мисля, че най-вероятно слуховете за втора ръка маркови дрехи по скъпите бутици са чиста истина). На Околовръстното шосе съм попадала на аутлет на спортни стоки, ама бяха пре-много спортни за моя вкус. Нямам угодия, значи.  Mr. Green
В "Дружба" има един голям магазин, който се води аутлет за обувки, там ме бяха пратили и пак нищо не харесах. На втория етаж има дрехи на някаква немска марка, доста евтини и на пръв поглед не изглеждаха зле - сака, панталони и поли, хубави ризки имаше, като за работа в офис -таквиз неща.
На "Стамболийски" съм влизала, магазинът е малък и няма богат избор, но имаше от модерните бозави дрешки с бродерия (пролетта).
На "Райфъл" в магазина 9за който казва Бомбото) се намъкнах преди месец, имаше супер обувки за крачка 42 номер, та ми се насълзиха очите от яд и сега ще ям, за да порасна, да видят те. bowuu

Къде точно в Дружба - че тя май е доста голяма newsm78

# 29
  • Мнения: 1 417
Извинете за простотията Mr. Green, ама да си питам аз Crazy Embarassed
Онзи ден ми се стори, че мернах един на Южен, за дънкови дрехи, и оттам се замислих newsm78

Къде е това, как да го намеря  Praynig
Витоша 137 - някъде до входа на Южния Парк, нов аутлет на Pepe Jeans, Take TWo. Аз още не съм ходила, ама някой ме изпревапри да каже дали си струва.
С Lennie съм абсолютно съгласна newsm10, миналата год. специално ходихме до един аутлет до Флоренция - Лецио май беше, е такива боклуци /всичко само на световни дизайнери/ на цени намалени на 300-400евро не бях виждала Confused После се върнахме и от Флоренция от магазините на същите дизайнери си напазуравахме на сезонно намаление страхотни неща - особенно мъжете Grinning

А в този във Виена - / нали е на влизане отдясно?/ какви други марки има?Скоро ми предстои пътуване с кола до там, ама да знам дали да се отбиваме. Mex, Mango,Zara определено не са моите марки дрехи.

Общи условия

Активация на акаунт