Образователен Говорилник - 16-та сбирка на Профсъюза на медиумите

  • 22 089
  • 753
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 7 277
Фран, разбрах. Аз помислих, че само снимките са нарушили правилата на форума, а то е имало друго.

# 736
  • София
  • Мнения: 11 979
Хъм, преди малко темата ми излизаше заключена.

Фенси, ЧРД!

# 737
  • София
  • Мнения: 16 193
Моля те пусни нова тема, аз съм на мобилен (и заклещена от проливен дъжд в ирландски пъб) и няма скоро да стигна до лаптоп.

# 738
  • Мнения: 5 639
Кажи ирландския пъб😀

# 739
  • София
  • Мнения: 16 193
J.J.Murphy’s, по навик. Обожавам наливен Гинес…

# 740
  • Мнения: 5 895
Благодаря за вниманието и пожеланията на всички! Стократно да ви се връща положителната енергия!
А банера е номер едно и доста добре ме описва. Мечтая за ранно пенсиониране на някой бял гръцки остров. Лятото там, зимата в Португалия или Сицилия. Simple Smile

По темите. Старая се да не гледам с осъдително око на по-младите от мен. Защото помня всички правила в които ми е било наложено да живея. Помня белите якички и разни други официални и униформени абсурди. Някои неща са ми "ту мъч" на чист български казано и излизат от добрия вкус, поне по моите критерии. И не ги възприемам като бунт, а като не много сполучлив опит за оригиналност. Но от друга страна се опитвам да не налагам собственото си мислене.
Опитвам се да "разбирам" вкуса и дори харесвам много от музиката и дрехите, които са ежедневие за моята петокласничка. Въпреки, че съм от поколението на рока и т.н. Но любима група ми е Imagine Dragons. Харесвам Ариана Гранде. А пък детето ми харесва много "моите" Coldplay. Т.е. опитвам се с комуникация, разговори, споделяне да има диалог между поколенията.

# 741
  • Мнения: 912
Благодаря за отключването на темата!
Фенси, Честит Рожден Ден! Пожелавам ти и аз от сърце всичко, което другите рекнаха! Не се променяй! Heart
Желаещ да пусне нова тема, разполагащ с компютър, че аз съм през телефон засега?

# 742
  • софия
  • Мнения: 4 985
Ама защо друг да пуска тема?! Нали си имаме Аш!? Или тя се е отказала?! Аш?!

Между другото, аз като видях, че темата е заключена много се ядосах. Тъкмо бях написала пост, натиснах “публикувай” и ми излезна съобщението за грешка.
Приех го за знак и се отказах да публикувам. Все тая.....

# 743
  • Мнения: 5 639
J.J.Murphy’s, по навик. Обожавам наливен Гинес…

А, ясно, класика, реших, че има нещо ново интересно.

# 744
  • Мнения: 19 294
Честит рожден ден на Фенси! Да е здрава и много успешна!

Знаете ли дали нашето училище ще учи на 19 и 21ви?

# 745
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
Какво има на 19 и 21?

# 746
  • Мнения: 35 960
Ама защо друг да пуска тема?! Нали си имаме Аш!? Или тя се е отказала?! Аш?!

Между другото, аз като видях, че темата е заключена много се ядосах. Тъкмо бях написала пост, натиснах “публикувай” и ми излезна съобщението за грешка.
Приех го за знак и се отказах да публикувам. Все тая.....

извинявам се, авторът докладва темата за заключване, по-късно видях, че няма нова тема и отключих тази

# 747
  • Мнения: 19 294
Има дзи и от МОН са дадени неучебни, но май частните учат.

# 748
  • Мнения: 8 231
Честита да си Фенси! Здрава и щастлива!
Нашето училище не учи на 19 и 21 има ДЗИ.

# 749
  • Мнения: 5 639
Някой дървен философ да не е обидил Аш?

Общи условия

Активация на акаунт