Керем Бюрсин в ”Почукай на вратата ми”, тема 86 >> Изгубени в мечтите си 🌴🌞

  • 32 787
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 529
А аз съм от тези отговорили с 3 отговор,и в този ред на мисли независимо от снимките все още смятам,че Малдивите са 1 спирка към техното опознаване.Може там ще има събиране на хора които пандемията е попречила да се видят,може да са заедно за няколко дни,но Керем и Ханде ще отдъхнат някъде сами.По ми идва отвътре  думите от последния епизод --Само двамата ,без други,тоест на неизвестно място където няма да играят,да се оглеждат кой би ги снимал отзасада,да мерят всеки жест.Те са млади ,комунативни с много приятели,но почивката от която имат нужда  едва ли искат да е споделена.Тези снимки ги маркират за един момент,а къде са следващия?Където и да са дано са щастливи и почиват,ние чакаме заредени с позитивна енергия Серкан и Еда,

# 16
  • Кърджали
  • Мнения: 10 249
Чук чук... Приемате ли ме в темата?
Да се запиша докато децата се къпят, а аз отдъхвам. Тия 3 дена ще рече човек че схм тръгнала да свърша всипката ранота на света, все нещо има за правене и ме мога да бъда много активна. А вие пишете, та пишетр...

В превода го докарах до под кривата круша. В првговора също съм там...

Серкан :Не мога да разбера нищо което правиш. Коя си ти
Айдан: Да ви запозная. Годеницата ти Севда.



Ще я бъде тази работа

# 17
  • Мнения: 10 186
Според Адба - Бамби е №1

# 18
  • София
  • Мнения: 529
Чук чук... Приемате ли ме в темата?
Да се запиша докато децата се къпят, а аз отдъхвам. Тия 3 дена ще рече човек че схм тръгнала да свърша всипката ранота на света, все нещо има за правене и ме мога да бъда много активна. А вие пишете, та пишетр...

В превода го докарах до под кривата круша. В првговора също съм там...

Серкан :Не мога да разбера нищо което правиш. Коя си ти
Айдан: Да ви запозная. Годеницата ти Севда.



Ще я бъде тази работа


Алекс,чудесно се справяш,просто преговарящите вместо да гледат кадрите зададени от теб,гледат какво става на двора,по точно на плажа.

# 19
  • Мнения: 519
Здравейте , момичета !☺❤
За пореден път с благодарност към Марги и компания за новата ни красива къщичка ! За вас,момичета !


Flowers Hibiscus Да ни е честита новата 86 тема ! Загубих ви от поглед и хоп..старата тема свършила. Много бях заета тия дни . Но се връщам назад да чета.
Flowers Hibiscus Каква хубава новина  Ханде и Керем заедно на Малдивите... Красота и романтика. Снимат нов сериал , но в реала. Нека се обичат и в сериала и в реала. Много си подхождат двамата. Не  знам дали са се изгубили в мечтите си , но в момента се надявам да изживяват заедно мечтите си т.е. мечтите им да станат реалност. Любовта е чудо ! Ваканция в реала..







Flowers Hibiscus А преди това в Анталия беше ваканцията  в сериала.




Flowers Hibiscus Така се случва понякога , че любовта чука на вратата....❤ И трябва вратата и сърцето широко да се отворят...


Любовта осмисля живота на човек ,мечтите се сбъдват и стават споделени . Какво по-хубаво от това! Нека си починат нашите любимци ,да заредят батериите и да "тренират" за следващите серии, за да ни ги представят съвсем достоверно.






А на нас момичета ни остава да се наслаждаваме на такава красива любов в сериала , надявам се и в реала да не е нещо мимолетно  ! И в живота да не преставаме да мечтаем и обичаме!❤

Последна редакция: ср, 21 апр 2021, 05:58 от akvamarin007

# 20
  • Мнения: 653
"Изгубени в мечтите си" - те в техните, ние в нашите - реални и виртуални, но пълни с любов и надежда.
Момичета прекрасни, благодаря ви за новата тема. Прекрасна е.
Имам един въпрос - не може ли да се направи папка с гифчетата? Толкова са стилни и зареждащи. Свалям всяко на лаптопа си, но ако са в темата ще е чудесно. /всъщност не зная дали изобщо може/

Тренировката преди Малдивите.

Последна редакция: вт, 20 апр 2021, 21:46 от st_ina

# 21
  • Мнения: 73
Здравейтеее, имаме си потвърждение и от Керем!!! Не мога да повярвам, много, много, много ми е кеффффф! Heart Цял ден не бях влизала в темата и в инстаграм и съм си стояла в неведение, сега се връщам да ви чета и да се радвам с вас Flowers Palm Tree Champagne Nature Boom

# 22
  • Мнения: 153
Благодаря за новата тема 🌼💞

# 23
  • София
  • Мнения: 1 243
Нова снимка на нашите прекрасни влюбени герои Еда Йълдъз и Серкан Болат с двата най-силни, смислени и стилни символа от нашия сериал, книгите събрали в себе си жизнен опит и мъдрост "Мадоната с коженото палто" и "Малкият принц":

# 24
  • Мнения: 422
Поздрав  и от мен за новата тема! Както винаги е чудесна - топла, слънчева, морска, с мирис на лято... ох, размечтах се!
Марги и всички останали дами, благодаря Ви!

# 25
  • Мнения: 3 416
Добър вечер в нова тема Flowers Hibiscus Flowers Hibiscus Flowers Hibiscus
Благодаря за новините. Не съм от изненаданите, то се влюбиха пред очите ни. Важното е да съхранят любовта си, защото и двамата преживяха по едно големичко разочарование.  Надявам се да е така, надеждата ми идва от това, че и от двамата лъха доброта.

# 26
  • Мнения: 5 563
Един ден докато те гледах,  изведнъж  осъзнах колко красива е усмивката ти... Чувах музика в смеха ти и виждах поезия в думите ти. Секундата, в която се опитвах да убедя себе си, че не съм влюбен, беше момента, в който разбрах, че бях.

# 27
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Ина, гифчетата не се сещам как по друг начин да ги съберем - само в спойлер. Ще гледам да направя нещо по въпроса.

Форумът си прави шеги с мен днес, подмених шрифта, натиснах запазване сигурна съм, но още си стои стария Flushed Дано до утре се оправи Joy
* а, готово.

Скрит текст:
Нова снимка на нашите прекрасни влюбени герои Еда Йълдъз и Серкан Болат с двата най-силни, смислени и стилни символа от нашия сериал, книгите събрали в себе си жизнен опит и мъдрост "Мадоната с коженото палто" и "Малкият принц":


Просто прекрасни Heart

Обичам включванията ви, Катета, наистина.

# 28
  • Мнения: 5 563
Единствено за спойлер се сещам, но мисля, че когато спойлерът се отвори ще претовари страницата, според мен.. не знам, трябва да се помисли.

# 29
  • Мнения: 1 872
Благодаря за новата тема! Много се радвам за Ханде и Керем... Най-накрая

Общи условия

Активация на акаунт