Ревност

  • 6 648
  • 108
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 505
Къде живеете? Заедно под наем, в негово жилище?
Сподели със семейството ти какво се случва, докато го няма си събираш нещата, някой да е с теб тогава - баща, брат, приятели и просто си тръгваш. Не се обяснявай и не съобщавай изобщо на идиота за решението ти.

# 31
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 238
E защо не можеш да го оставиш не се разбра. Той селския бабаит ли е нещо? Мутра някаква? Кмета на града? Защо му се връзваш на приказките въобще да си проваляш младостта с някакъв дето явно е крейзи. Опаковаш си багажа докато той е на работа и се изнасяш с едно такси, после не му обръщаш внимание. Ако продължава да те тормози след като се изнесеш има полиция за тия работи.

# 32
  • Мнения: 13
В негово жилилище живеем, винаги ми повтаря, аз съм човек с положение, а ти ме правиш на идиот, всъщност тази нощ съм сама, отиде при техните, а аз му изтрих приложението, с което ме следи, непрекъснато ме обижда, нарича ме боклук, глупачка....каква ли не, аз не искам да бъда следена непрекъснато. Винаги е искал да си нося телефона дори в банята ако той отсъства по-дълго през деня, не вдигна ли, става страшно, иска да си пускам видеокамерата, задължително е да види къде съм и с кого, имам си племенник, а не мога да ходя да го виждам, когато пожелая, наскоро се изгорих с вряла вода, съвсем случайно изгарянето прилича на букви, каза че името на любовника ми е изписано върху кожата ми, чувствам се много слаба, любов е било, да, но беше, аз самата се чудя защо си го причинявам, боли ме и не издържам повече, ще се задействам... Слабохарактерна съм и това ми пречи, оставам твърда за дни и накрая склонявам глава, като че ли животът ми зависи от нашата връзка и от него, страх ме е че няма да открия друг човек. Жал ми беше да съсипя общите ни мечти, но така само съсипвам себе си!

# 33
  • София
  • Мнения: 17 315
Хайде сега, докато го няма, едно сакче с багаж и при вашите. Утре с баща ти заедно се връщате за останалия багаж. И с блокиране на номера и чатовете му.

# 34
  • Мнения: 84
леле...според мен веднага се обръщай към баща , брат , приятел , мъже на приятелките ти... да помагат , докато не е станало късно. хич не ги жали мъжете , за това сме , да помагаме в такава ситуация.те като не знаят, няма как да помогнат.
не си провалена , измъкни се от тази ситуация и за напред внимавай много с такива “мъже”.
успех , стискам палци да се измъкнеш по-скоро.
отивате спокойно , ако стане нещо , ти излизаш и оставяш мъжете да се оправят. викаш и полиция. на жени е лесно , да се прави на велик.

това може само по-зле да стане, ако останеш.

взел ти е страха много сериозно. не се е родил такъв мъж , който не може да бъде спрян.
купи си един спрей , ако посегне пак , да имаш нещо под ръка. ти прецени , според ситуацията. в крайна сметка пръскаш в очите и бягаш, пази си живота , на първо място

Последна редакция: вт, 20 апр 2021, 22:54 от SuperTrips

# 35
  • Варна
  • Мнения: 14 547
Предстои Великден. Достатъчно основание да гостуваш на родителите си.
Те ще те защитят.
Има опасност, да те смачка психически до фаза апатия. От подобен тормоз воже да развиеш псих.заболяване. Тогава кой ще те защити?
Не те ли мотивира желанието да живееш щастлив живот, с нормален мъж?

# 36
  • Мнения: 31 879
На 22 съм...
Не знам какво правя с него, знам че не го заслужавам това, никой не го заслужава, но явно психическият тормоз е повлиял в посока ниско самочувствие, срамувам се, че допуснах да ми се случи това, чувствам се провалена!
Аз си мислех, че когато го уверя, че няма нищо, че просто си въобразява, нещата ще се оправят, но напротив, те се влошаваха...случвало ми се е да мисли, че имам връзка с полицай, защото ми е поискал лична карта за проверка, хора, тук става въпрос за паталогичен ренивнивец, а колко още истории имам да разказвам, май е безнадежден случай.
Няколко пъти опитах да си тръгна, но получавах заплахи и за семейството ми, извинения получавах, ама до едно време, после обърна нещата в своя полза, аз съм била виновна и съм си го заслужавала, опитвала съм и с разговори, опитвала съм да се поставя на негово място и да изкореня съмненията му като водим много задълбочени и откровени разговори, но той си знае неговото. Казва, че приятелките ми ме карали да правя разни неща, въртели сме номера, щял да разбере, страх ме и тях да не тормози, защото е способен...
Ще говоря с родителите ми и се надявам да успея да се съвзема въпреки разочаранието, благодаря!
Просто му казваш, че не само не го обичаш, но и вече не можеш да го понасяш.
И се изнасяш.
Може и не в този ред.

# 37
  • Мнения: X
Според теб как биха се почувствали родителите ти да разберат, че са те отгледали за да станеш изтривалка на някакъв боклук?

# 38
  • Сф
  • Мнения: 4 773
Ей сега слушах промото на новините- 3годишно дете с прорезни рани в болница, майка му мъртва.... Сетих се за теб....  Бащата сигурно ще е   хубавец като твоя... Не чакай и ти да си част от новините! Стресни се, спаси се!

# 39
  • Мнения: 13
Това е причината да не съм им споделила досега, те винаги са били горди родители, но това ще ги нарани и не исках да виждам болката им, но ще се наложи, веднъж се бях прибрала при наше скарване при нашите, заплашваше, че ще дойде, че щял да направи нещо, не му пукало за нищо.
Знам, че е възможно ако остана да бъда на мястото на някоя от тези жени, Господ да пази! Имала съм ситуация, в която главата ми се удари, толкова ме болеше, а той дори не ме вдигна от земята, сякаш живее, за да ме тъпче, постоянно има нужда да го уверявам, че съм само негова, като че ли е толкова голям страхливец и комлелксар, не мога да повярвам какви мъже съществуват, но и аз имам голяма вина, никой не е виновен, че го търпя...
Благодаря за съветите на всички, не искам да се жалвам повече, убедих се че съм опитала всичко, за да спася тази връзка, но вече нямам желание и искам да бъда щастлива и свободна, дано се възстановя от тази травма, защото само като си помисля и ми се стичат сълзите. Ще направя и невъзможното, но ще се оправя!

Последна редакция: ср, 21 апр 2021, 02:00 от Ssfox1

# 40
  • Мнения: 3 025
Единствения човек, който те спира да тръгнеш си ти самата. Осъзнай се и се махай от този психопат. Любовта свършва в момента, в който има вече страх. Ти стоиш, защото се страхуваш. Не му се връзвай на заплахите за родителите ти, нищо няма да посмее да направи, това са само думи, с които да те задържи. Той е за лудницата и теб ще те докара до там, ако не помислиш за себе си. Или ще отключиш някое автоимунно заболяване от този стрес. Спасявай се. Може и още тази вечер да го направиш, не знам какво чакаш щом си сама днес.

# 41
  • Мнения: 934
Събирай най-важното още сега, звънни да дойдат да те вземат родителите ти и после психолог. Ти седиш и чакаш да те убие, а това е неестествено. Всичко останало е само в твоята глава и не важи в реалността, нищо не може да ти направи, ако няма достъп до теб. Докато си в дома му може и да те убие, става за момент. Невъзможни работи няма нужда да правиш, просто се махаш максимално бързо без да те усети и после си лекувай душата при професионалист. Успех!

# 42
# 43
  • Сф
  • Мнения: 4 773
Това не е връзка. Не бъркай затвора с връзка. Надявам се скоро да пишеш, че си се прибрала при вашите и си по- добре.

# 44
  • Мнения: 468
Изобщо не се колебайте,а директно прекъснете,тези взаимоотношения!Този вид патология,не се лекува,разберете дори да не излизате от вкъщи,да нямате телефон, интернет и телевизия и да сте му вечно пред очите,този тормоз, няма да престане,вие поводи може да не давате,но в изкривената му представа за реалност,дори и да мълчите,то в мислите си вие му изневерявате и това го ужасява.И,не не пресилвам нещата,имах колежка,мъжът и се държеше отвратително,имаше час за прибиране след работа,изчислен от него,ако излезехме няколко жени на кафе след работа,той идваше на място и сядаше на съседна маса и наблюдаваше.Това е много сериозен проблем, защото не е нужен повод,за да го разгневите,такъв човек си е внушил,че жените са разгонени и всеки момент се чудят на кого да се отдадат!

Общи условия

Активация на акаунт