ОБЕЩАНИЕ (bTV/Kanal 7) - Тема 3

  • 78 268
  • 747
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 427
Дайте идея за нова анкета. Скоро може да има нова тема
Здравейте, лично аз започнах да гледам сериала, в който се снима Демирджи "Три сестри". Казват, че от ноември третият сезон ще бъде излъчва по Канал Д. Днес прочетох, че в края на юли започват снимките на сериала "Сапфир", в който пък ще се снима Яъз и също през ноември ще започне излъчването. Проблем е, може би, че поне на този етап, няма да ги гледаме в Бг ефира, но пък, едва ли, това до сега е било проблем. Според мен, анкетите е добре да са свързани с проектите на актьорите, личният им живот си е тяхна работа.

# 736
  • Мнения: 4 619
Може би новата тема да е свързана с предстоящите нови проекти на Йозге и Гьокберг.

Нова на Йозге

# 737
  • Мнения: 4 619
Йозге на море

# 738
# 739
  • Мнения: 4 619
В тренировъчната зала

# 740
# 741
  • Мнения: 427
Здравейте, първият трейлър от сериала на Яъз "Сапфир". Кападокия е интересно място и ми стана любопитно как ще използват природата, явно само балоните ще са в рекламите
https://www.instagram.com/reel/Cv7qJgkAU0w/?igshid=MmU2YjMzNjRlOQ==

# 742
  • Мнения: 11 016
Всичките 4 сезона ли излъчиха по БТВ? Всички епизоди?

# 743
  • Мнения: 1 843
Да. Финалът беше на 15 февруари.

# 744
  • Мнения: 11 016
Ами значи следващата тема може би няма как да се казва по същия начин.  Дайте идея за име на темата, за анкета... знам ли.
Или ако някой иска да оформи новата тема, няма проблем. Не държа да съм аз.

# 745
  • Мнения: 427
Ами значи следващата тема може би няма как да се казва по същия начин.  Дайте идея за име на темата, за анкета... знам ли.
Или ако някой иска да оформи новата тема, няма проблем. Не държа да съм аз.
Здравейте, аз мисля, че Вие сте супер дизайнер на темата. 👍
Моето предложение е съвсем в стила на другите теми тук: Яъз и Демирджи - нови проекти

# 746
# 747
  • Мнения: 11 016
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА

p.s. ... и давайте идеи какво може да се добави, до 11.30 ч. в неделя темата може да се редактира и допълва Wink

Общи условия

Активация на акаунт