Бебешката количка - цяла наука за второ висше №47

  • 72 150
  • 833
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 891
Поръчах на близка CBX Etu. В Babymarkt, с днешния код за намаление идва на 87 евро.

п.п. Линковете както винаги не работят

Последна редакция: нд, 09 май 2021, 14:28 от jj okocha

# 76
  • Мнения: 9
Здравейте, момичета.
Имам въпрос към мамите с easywalker harvey 2. Това е количката, която сме си харесали с моя мъж. Бутахме я на живо и много ни хареса.
Единственото ми притеснение, че чувам коментари, че коша за новоредно, както и летния, са по умалени и детето бързо го израства.
Моля за вашето мнениние.

# 77
  • Anywhere
  • Мнения: 1 092
Лично мен би ме притеснявала чупката на летния кош, нищо друго. Не всички бебета харесват този тип седалки . Моите и двете спяха на страни или по корем в някакъв момент. Но пък и с двете сме били часове навън и си спяха в количките.

# 78
  • Мнения: 1 143
С първото дете бяхме със Cybex Balios M, с анатомична седалка след 6тия месец. Спеше си, но винаги си мислех че ако беше с пълно легнало щеше да му е още по-удобно. Отделно, смяната на памперс е доста по-сложна в такъв кош Grinning
Easywalker и аз обмислях, но в крайна сметка се отказах. Имам приятелки с такива и са доволни, но бебчетата са още малки и реално са ги ползвали два-три месеца дотук.

# 79
  • Мнения: 5 381
Нашата количка също няма напълно легнало положение на седналия кош и към днешна дата това го отчитам като грешка.
Ако имаме второ определено бих искала количката да има тази опция.

# 80
  • Мнения: 254
Здравейте, дами!

Ще имаме бебе в края на август, за момента съм харесала лятната количка Jane muum - четох доста позитиви за нея. Бих искала да ви попитам, дали според вас мога да заменя коша за новородено със следното портбебе на марката:
https://janeworld.eu/baby-carrycots/800869-100688-smart.html#/76 … 86-color-dim_grey

Изглежда ми с твърдо гръбче, а и е доста олекотено за носене. За съжаление не мога да го намеря налично в България, за да го видя наживо. Удобство ми се струва, че можеш да отделиш порта от количката и да пренасяш бебето за дръжките, тъй като сме на 4ти етаж без асансьор, а количката ще оставяме в приземен етаж.

Благодаря предварително за отговорите.

Последна редакция: пн, 10 май 2021, 12:48 от Girl on fire

# 81
  • Мнения: 685
Не мога да дам мнение дали са съвместими  но чисто практично не ми се вижда добра идея. С този кош ще добавите 2 кг. към теглото на иначе леката количка със седалка. Също така количката със седалка в пълно легнало положение е дълга, ако добавите и коша според мен няма да може да влизате във всички асансьори. Поне при мен количката не се събира в асансьора с пълно легнало положение на лятната седалка, но се събира без проблем с коша за новородено.
Здравейте, дами!

Ще имаме бебе в края на август, за момента съм харесала лятната количка Jane muum - четох доста позитиви за нея. Бих искала да ви попитам, дали според вас мога да заменя коша за новородено със следното портбебе на марката:
https://janeworld.eu/baby-carrycots/800869-100688-smart.html#/76 … 86-color-dim_grey

Изглежда ми с твърдо гръбче, а и е доста олекотено за носене. За съжаление не мога да го намеря налично в България, за да го видя наживо. Удобство ми се струва, че можеш да отделиш порта от количката и да пренасяш бебето за дръжките, тъй като сме на 4ти етаж без асайнсьор, а количката ще оставяме в приземен етаж.

Благодаря предварително за отговорите.

# 82
  • Мнения: 254
Благодаря Ви, а като цяло доволна ли сте от количката?

# 83
  • Мнения: 685
Изключително съм доволна, цитирам поста си от предишната страница за да не пиша същото отново.
Скоро писах за Jane Muum.  Вече второ дете гледам с тази количка и много, много си я харесвам. Аз лично избрах версията 3 в 1, тъй като идва по-лека с коша за новородено, отколкото с матрикс коша, но шасито е идентично. Изключително леко се кара, включително и по лош терен, много е маневрена и като цяло е удоволствие да се ползва. Бутах и чисто нова Муци Икон, ами ужасно тромава и тежка в сравнение с моята. Лятната ми количка е ергобейби метро - тя също е много маневрена, но не вози така комфортно като Jane-то. Ползвала съм и куини и макларън, но категорично Muum си остава любимата ми количка. Не харесвам качеството на текстила, но моята все пак е модел 2014, в момента тапицериите са от доста по-хубав плат. За мен лично чупещата се дръжка е много по-удобна от телескопична такава.

Здравейте, колебая се между Easy walker Rudey и Jane muum matrix. Втората ме спечели с коша за новородено, който се ползва в легнало положение в кола, но не мога да намеря на живо да видя как върви. Rudey бутах в магазина - грабна ме, сравнена с Mutsy Neo, Maxi Cosi Adora, Nuna и какво ли не още...
Ще съм благодарна за инфо, че нещо е кът тази за Jane-то.
Благодаря!

# 84
  • Мнения: 1
Поръчах на близка CBX Etu. В Babymarkt, с днешния код за намаление идва на 87 евро.

п.п. Линковете както винаги не работят



Здравейте, този сайт до адрес в Германия ли се използва? Опитвам се да се регистрирам, но без успех.

# 85
  • Мнения: 2 891


Здравейте, този сайт до адрес в Германия ли се използва? Опитвам се да се регистрирам, но без успех.

Да, до адрес в Германия. Поръчвам с пейпал, защото не приема БГ карти.

# 86
  • Мнения: 549


Здравейте, този сайт до адрес в Германия ли се използва? Опитвам се да се регистрирам, но без успех.

Да, до адрес в Германия. Поръчвам с пейпал, защото не приема БГ карти.

Не, не приема Бг карти, но приема Револютската карта. Blush

# 87
  • Мнения: 80
Здравейте, още ми е доста рано (началото на 5 месец) но видях, че в raya toys са намалили колички cybex priam с 20% и започна една дилема... Знаете ли кога имат практика да правят отстъпки на тези колички и дали до към септември може да се очаква пак да ги намалят.
Много благодаря Simple Smile

# 88
  • Мнения: 3 731
Здравейте, още ми е доста рано (началото на 5 месец) но видях, че в raya toys са намалили колички cybex priam с 20% и започна една дилема... Знаете ли кога имат практика да правят отстъпки на тези колички и дали до към септември може да се очаква пак да ги намалят.
Много благодаря Simple Smile
Много често ги намалят.Всеки път правят на различни модели на Сайбекс,а понякога на всички

# 89
  • Мнения: X
Здравейте , към по опитните майки , каква е привилегията на всеки един от двата коша ? Четох че този с чупката по принцип приема по удобна поза за детето защото така отпуска гръбната им , и реално като се замисля децата на мои познати все си дигат краката на това отпред предпазното ( не му знам името ама се сещате за какво говоря ) , и каква е привилегията за пълно легнало . Аз като цяло имам много време до колички и си харесват една която в БГ не се предлага ( Uppa baby (има я в дуньдо но струва извън пътя от реалното ) ) Тя е точно с това вирнато на горе , от друга страна няма амортизация а тук в бг май си трябва , тия сайбекс май имат ама прайма струва сумати пари , а мутсито ми е малко като тухла .Но за сега ме интересува мнението на майки ползваши колички с чупка под дупето Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт