Бебешката количка - цяла наука за второ висше №47

  • 71 306
  • 833
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 245
Благодаря, поръчах си от Алито, за съжаление тук не мога да намеря, трябва да чакам цял мееец..
Опции има много. Ето пример


Здравейте, на някой да му се е налагало да сменя предпазните колани на количката? Изобщо продават ли такива универсални, едва ли ще намеря на същата марка? Какво мога да сложа, моля за помощ????

# 61
  • Мнения: 231
Здравейте, в ohoboho има великденско намаление.

# 62
  • Anywhere
  • Мнения: 1 085
Pretti shy, купих Joie Chrome от ОЛХ, много ти благодаря, изглежда супер Simple Smile)))
Радвам се, че ти помогнах. Със здраве да си я ползвате!

# 63
  • Варна
  • Мнения: 14
Здравейте дами
Търся си количка ,която с кош за новородено да не е повече от 10кг..за сега намерих 3: stoke- стар модел-9,5кг, cybex carbon, icandy -стар модел-9кг
Не мога да реша коя би ми била удобна,за сега нито 1 от 3те не ме грабва изцяло. Имайки предвид ,че съм 163см и колички ,като Mutsy едвам ги повдигам в магазина празни..
☺️

# 64
  • Anywhere
  • Мнения: 1 085
Mamas and papas  urbo е 9кг, а Mamas and papas Sola 10кг. Имала съм и двете, първата е с малки гуми и друса повечко.

# 65
  • Мнения: 181
Понеже рядко има коментари за колички Чиполино, да дам един - взехме Чиполино Малта и сме излизали едва 15тина пъти, но количката не е лоша като за парите си. 10тина килца е, празна я мълна на ръце и не ме зори много, а аз не съм голям човек.

За сега само в напълно легнало положение я ползваме. Върши работа. По-нататък може пак да пиша като мине време и я обърна на лятна количка.

# 66
  • Мнения: 162
Здравейте, колебая се между Easy walker Rudey и Jane muum matrix. Втората ме спечели с коша за новородено, който се ползва в легнало положение в кола, но не мога да намеря на живо да видя как върви. Rudey бутах в магазина - грабна ме, сравнена с Mutsy Neo, Maxi Cosi Adora, Nuna и какво ли не още...
Ще съм благодарна за инфо, че нещо е кът тази за Jane-то.
Благодаря!

# 67
  • Мнения: 295
Ние взехме Jane само, че друг модел. Препоръча ми е позната. Гледахме и Easywalker-a, но коша за 6+ ми се стори тесен.

# 68
  • Мнения: 685
Скоро писах за Jane Muum.  Вече второ дете гледам с тази количка и много, много си я харесвам. Аз лично избрах версията 3 в 1, тъй като идва по-лека с коша за новородено, отколкото с матрикс коша, но шасито е идентично. Изключително леко се кара, включително и по лош терен, много е маневрена и като цяло е удоволствие да се ползва. Бутах и чисто нова Муци Икон, ами ужасно тромава и тежка в сравнение с моята. Лятната ми количка е ергобейби метро - тя също е много маневрена, но не вози така комфортно като Jane-то. Ползвала съм и куини и макларън, но категорично Muum си остава любимата ми количка. Не харесвам качеството на текстила, но моята все пак е модел 2014, в момента тапицериите са от доста по-хубав плат. За мен лично чупещата се дръжка е много по-удобна от телескопична такава.

Здравейте, колебая се между Easy walker Rudey и Jane muum matrix. Втората ме спечели с коша за новородено, който се ползва в легнало положение в кола, но не мога да намеря на живо да видя как върви. Rudey бутах в магазина - грабна ме, сравнена с Mutsy Neo, Maxi Cosi Adora, Nuna и какво ли не още...
Ще съм благодарна за инфо, че нещо е кът тази за Jane-то.
Благодаря!

# 69
  • Мнения: 609
Здравейте, аз имам едно питане към тези от вас с количка Cybex Balios S, какви чанти използвате и как точно ги закачате? Заглеждам се по улиците, но рядко виждам Балиос със закачена чанта.. не ми е ясно как точно ще стане захващането, така, че да не се удря в коша, незавидимо дали летен или за новородено.

# 70
  • Мнения: 1 141
И ние взехме Balios S и тъкмо това се замислих, като я сглобихме. Мислех да взема някаква раница или да слагам чантата в багажника, но имам време до септември да го решавам.

# 71
  • Мнения: 772
Аз с Балиоса никога не съм закачала чанта.
Винаги съм я слагала долу в коша и там си седи. Интересното е, че за 7+ месеца не ми е трябвала и толкова тази чанта. Не съм сменяла памперс навън никога. Не го храня навън. Шишето му с вода е в моята дамска чанта, както и кутийката със залъгалки и мокрите кърпи, играчките са му закачени на самата количка или са в коша до него. Това е. Резервни дрешки не ми се е налагало да сменям досега. Винаги я нося тази чанта, но почти не съм я отваряла.

# 72
  • Мнения: 549
Аз още от самото начало купих чанта Cybex mios, която е голяма и добре организирана. Дойде си с велкро ленти за дръжката и кукички на тях, където да се закачи чантата. Не ми е удобно да вървя със закачената чанта и това е. Съжалявам, че просто не си купих техния черен органайзер. На мен също ми прави впечатление, че не съм виждала сайбекс със закачена чанта. Сложих чантата в багажника, обаче е обемна и не е практична за ровене, а често ситуацията е напрегната и трябва бързо да намеря нещо. Сега си ползвам чантата когато пътуваме на дълъг път с колата. За количката ползвам една много мека чанта от един подаръчен комплект на Мустела. Идеално пасна на багажника. Grinning

# 73
  • Мнения: 3 714
Аз ползвах Priam и абсолютно винаги чантата си я закачах на количката.С велкро лепенки и кукички беше.Не ми е пречила.Много удобно ми беше всичко да е в нея.Изобщо не ползвах дамска чанта/раница.Сега съм с летен Сайбекс и пак си закачам на дръжката мъничка чанта или раничка.

# 74
  • Мнения: 5 352
Здравейте!
Имам нужда от помощ за избор на лятна количка.
По всяка вероятност ще се използва само един сезон, защото синът ми вече е на 11 месеца.
Бюджетът ни е малък - до 200лв.
Засега съм се спряла на този модел на Chippolino - Vibe. Някакви отзиви за него?

Общи условия

Активация на акаунт