Неопренови гащи Slim fit

  • 1 342
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 743


Здравейте, имам въпрос относно тези гащи. Преди години имах неопренови и вършеха някаква работа. Идеята е,че тренирам здрава съм, но има някакви упорити мазнини,които много трудно изчезват а и аз много трудно се потя. Каквото и да правя се потя изключително трудно.
Въпроса ми е някоя от вас ползвала ли ги е и какъв е бил ефекта. Има ли смисъл да ги взема

# 1
  • София
  • Мнения: 39 381
Има, да. Правя пулс 150 и не се потя!
Имам други, някаква версия на тези и вършат работа - мокра съм Laughing

# 2
  • Мнения: 743
Добре, значи ще се замисля да ги взема и да видим. Бях чела за сауна костюмите, но те са все едно торби за смет и са 30 лв. Аз по-добре да направя по две дупки и да нахлузвам торбите

# 3
  • София
  • Мнения: 39 381
Не знам със стреч фолио дали си опитвала, но е неудобно - безспорно!

# 4
  • Мнения: 1 169
Аз имам неопренов клин, но дълъг, потя се,когато спортувам. Изглажда кожата , ако има целулит.

# 5
  • Мнения: 743
Пробвала съм със стреч фолио и не ми харесва. То се набира, едно никакво такова. Ами освен да го пробвам, мен проблем ми е корема и това,че съм здрава, но на места просто мазнините нямат махане и се отчайвам. Та това ми е малко,като последен вариант

# 6
  • Мнения: 727
Породи разни човешки/хомосапиенски фактори мазнините се топели само , ако си държиш дланите на +15 градуса

# 7
  • Мнения: 6 298
Този според вас дали ще е читав?Много е евтин за дълъг,навсякъде  ми излизат дългите 30+ лв.
http://iskambg.com/zdrave-i-krasota/1506-hot-shapers-%D0%B4%D1%8 … %D0%BD%D0%B5.html
Стана ми интересно за тези клинове,но не искам скъп,защото много бързо ми изчезва желанието за трениране Joy.

# 8
  • Мнения: 1 169
Този според вас дали ще е читав?Много е евтин за дълъг,навсякъде  ми излизат дългите 30+ лв.
http://iskambg.com/zdrave-i-krasota/1506-hot-shapers-%D0%B4%D1%8 … %D0%BD%D0%B5.html
Стана ми интересно за тези клинове,но не искам скъп,защото много бързо ми изчезва желанието за трениране Joy.

Най-добре потърсете във физически магазин, например за спортни стоки, за да можете да го пробвате, както и да прецените качеството. Този на снимката според мен е плитък, но ако нямате за оформяне зоната  около и над  корема, може и да е ОК.

Общи условия

Активация на акаунт