ПУ или ВУАРР

  • 1 350
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 94
Здравейте! Решил съм да запиша някаква икономическа специалност /финанси, счетоводство/, но се чудя дали да е в ПУ или във ВУАРР Пловдив.
Моля за мнения!

# 1
  • Мнения: 60
В ПУ  ще посещаваш лекции и изпити, а във ВУАРР дори не мисля, че провеждат такива, а направо плащаш и ти подаряват дипломата..... Повече от това не мога да кажа.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 484
Завършила съм ВУАРР преди 11 години. Тогава не подаряваха дипломите. Имахме лекции, учехме здраво, късаха ни на изпити, гонеха тези, които преписват... Към днешна дата не знам какво е положението.
Но пък имам братовчедка, приятелка и приятел, които учат в ПУ в момента. 2 магистратури и 1 бакалавър. Според тях всичко е отбиване на номера. Демек точно си купуваш дипломата.

И все пак ПУ е по-добрият избор според мен. Ако те приемат. За ВУАРР не ти трябва подготовка.

Общи условия

Активация на акаунт