Отговори
# 735
  • Мнения: 9
Симптомите ми са фул он, отпадналост, придърпване и болки ниско долу, подут корем, гадене най-вече след обед за сега. И ми се прияждат вече някакви храни дето с години не съм ги яла като сладолед например. Не ми харесва какъв апетит имам. Ако не се спра ще стане страшно до финала Simple Smile
по същия начин

# 736
  • Мнения: 125
Благодаря много, pokita!
Относно кетоните, аз бях с такива в урината при регистрация. АГ коментира, че е признак за обезводняване и понеже ми взеха кръв и урина гладна и жадна, напълно нормално било за нея. Такъв беше коментарът за кетоните.

# 737
  • Мнения: 21
Има ли мами на морето? АГ-тата разрешиха ли къпане?

# 738
  • Ботевград
  • Мнения: 335
Аз съм на морето от седмица и съм до август. Къпя се. Пека се. Живея си напълно нормално 😁 Аг нищо не ми е казвала, осен весело изкарване ☺️
Ако няма проблем си прекарайте добре.

# 739
  • Мнения: 457
Момичета едно въпросче. Вие по кой календар се следите лунарен или календарен. Единият след 12 слизаш в 4ти месец, а другият след 13 влизаш в 4ти.

# 740
  • Мнения: 406
Мойте приложения броят от 13та влизане в 4тия. По тях се водя.

# 741
  • Мнения: 831
Момичета едно въпросче. Вие по кой календар се следите лунарен или календарен. Единият след 12 слизаш в 4ти месец, а другият след 13 влизаш в 4ти.
Първият явно е по лунарни месеци, вторият- по календарни. Моят показва само седмицата.

# 742
  • Мнения: 72
Момичета,имате ли коремче вече?Аз имам чувството,че откакво започнах четвъртия месец порасна малко 🤪,а вечер направо си личи.

# 743
  • Мнения: 174
Аз съм на морето от седмица и съм до август. Къпя се. Пека се. Живея си напълно нормално 😁 Аг нищо не ми е казвала, осен весело изкарване ☺️
Ако няма проблем си прекарайте добре.
Много хубава 😍

Момичета,имате ли коремче вече?Аз имам чувството,че откакво започнах четвъртия месец порасна малко 🤪,а вечер направо си личи.
Освен, че ми личи не мога да спя спокойно. Преди заспивах и спах само по корем, ама вече не ми е удобно и едвам заспивам 😁

# 744
  • Мнения: 82
Момичета, аз имам въпрос.

Как се чувствате, когато някой ви пита дали сте бременни? Аз имам една загуба, след която бях изпаднала в страшна депресия, но се оправих. Сега пак съм бременна и вече навлезнах в четвърти месец. Да, обаче страхът в мен е много голям и някак си не се чувствам много спокойно особено когато става въпрос за бебчето ми. Знам, че не трябва да си мисля лоши неща, опитвам се да мисля само позитиви, но понякога изпадам в някакви състояния, които са необясними за мен.

Ще ви бъда благодарна, ако се включи някоя мама с подобен случай.

Благодаря!

# 745
  • Мнения: 125
_Мама_, супер мама си!
Аз ходя много често на плаж, нямам оплаквания. Даже успях да плувам няколко пъти, само сменям бански и не съм имала притеснения на този етап.
Мен никой не ме е питал директно все още. Относно загубите: имала съм ранни и до 3 месец с първото ни дете много, много се страхувах. Първата загуба беше брутална за мен и болезнена във всяко отношение. И години минаха докато видя сърчице на екрана. Някак, когато минах  трети месец се успокоих рязко и започнах да се наслаждавам на бременността, повярвах, че всичко ще бъде наред този път. Аз всеки път се сещам в такива моменти за моя близка приятелка: тя два пъти ражда в 7 и 8 месец мъртви деца(преди много години, не виждаха навреме спина бифида, вече техниката е на друго ниво). Тя никога не загуби вярата, че ще има живо и здраво дете и наистина имат! Той е прекрасен, невероятен и много талантлив. Така че след загубите идва онзи момент, в който се случва чудото! И тогава още повече се наслаждаваш на чудото наречено дете. Ето ме и мен сега. Имам здраво, прекрасно дете и въпреки това се притеснявах/м и този път какво ме очаква. Но вярвам, че е много важно да се опитваме да се изпълваме с вяра и любов, защото бебчетата в нас ги усещат. Sophie6776, прегръщам те и ти пожелавам от сърце да се насладиш на прекрасна бременност, в края на която да целунеш бебчето си. Никога няма да забравя този момент: след цялото чакане и болки, да целунеш тази малка главичка. Желая го от сърце на всички, само радост да ни чака!

# 746
  • Мнения: 433
Аз лично и не питах дали може на море доктора си.....та това е морето. Simple Smile Естествено използвах 50 фактор за корема си и като цяло печах само краката си. За първи път получих слънчева алергия по краката.
По въпроса със загубите и страха. Не може да се страхуваш от нещо, което не знаеш дали ще се случи. Това са 9 месеца, в които трябва да живееш в постоянен страх. Аз лично имам две ранни загуби, но може би и характера ми ме е съхранил, че никога не съм го приемала за нещо толкова страшно и непоправимо и не съм изпадала в депресия. Дано този път е на късмет на всички ни! 😉

# 747
  • Мнения: 831
Аз имах една много ранна загуба и после доста трудно забременях. Определено не се чувствам особено спокойна, треперя преди всеки преглед дали всичко ще е наред. Та Sophie, разбирам те. Опитвам се максимално да не го мисля най-малкото защото ако тръгне нещо да става нищо не мога и да направя. Дано Господ е с нас и всички имаме прекрасни бебчета януари.

# 748
  • Мнения: 82
Аз имах една много ранна загуба и после доста трудно забременях. Определено не се чувствам особено спокойна, треперя преди всеки преглед дали всичко ще е наред. Та Sophie, разбирам те. Опитвам се максимално да не го мисля най-малкото защото ако тръгне нещо да става нищо не мога и да направя. Дано Господ е с нас и всички имаме прекрасни бебчета януари.

И аз затова се моля всеки ден. Отделно съм и с тромбофилия и съм на терапия с инжекции всеки божи ден, което допълнително прави бременността рискова, така че определено си имам не малко мисли, които не напускат главата ми, но се моля да е наред всичко! 😇

# 749
  • Мнения: 831
При мен е същото Grinning
И инжекциите всеки ден много ме натоварват емоционално, ама....

Аз имах една много ранна загуба и после доста трудно забременях. Определено не се чувствам особено спокойна, треперя преди всеки преглед дали всичко ще е наред. Та Sophie, разбирам те. Опитвам се максимално да не го мисля най-малкото защото ако тръгне нещо да става нищо не мога и да направя. Дано Господ е с нас и всички имаме прекрасни бебчета януари.

И аз затова се моля всеки ден. Отделно съм и с тромбофилия и съм на терапия с инжекции всеки божи ден, което допълнително прави бременността рискова, така че определено си имам не малко мисли, които не напускат главата ми, но се моля да е наред всичко! 😇

Общи условия

Активация на акаунт