216 кокетни противогазни костюми в НЕМСКАТА тема

  • 19 755
  • 751
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 348
Ася, точно противогази имах предвид. Не ми беше удобно да снимам, и не бива.
Тези професионалните маски с външни филтри също съм виждала на пазаруващи хора няколко пъти, но аз ползвам подобна в едната ми работа в лабораторията и гледката не ме шокира.

Ха, повлията от хвалбите в пресата за големите скорошни доставки, звънях тия дни на ЛЛ да питам евентуално за списък на чакащи за ваксини т.н. Каката на рецепцията се смя много, за сега никакъв  шанс за простосмъртни.

# 16
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 372
Да, не са задължителни, но се очаква за тях да няма ПСР и карантини при пътувания и за това.

# 17
  • Мнения: 7 172
Ваксинираните трябва да имат предимство. Първо трябва всички желаещи да получат имунизацията, след това който не е искал да си носи последиците.

# 18
  • Мнения: X
Бибит много бързо ни напасна с тия противогази..
И какви предимства ще имат ваксинираните? Ресторанти нямало да отворят, маски ще се носят защото ваксината не пазела на 100%. Сега и нощни полети нямало да бъдат разрешени. Добре че нищо още не съм взела.
Казах на детето да играе много днес на у-ще, че не се знае докога пак ще е затворено.

# 19
  • Немция
  • Мнения: 6 813
Рейна, бързо реагирам на нуждите на хората.. Joy

Иначе колко дена трябва да сме под 100,че да тръгнат децата на училище?
3 дни май. Иначе се гледа обикновено на седмична база. Не трябва ли да са под 165 на 100 000?
При нас в момента инциденцът е 207 на 100 000 и няма да го бъде с училището и следващата седмица.

# 20
  • Мнения: 1 996
Бибит, благодаря за новата тема. Бях малко изненадана от заглавието, но като се върнах да прочета старата тема и ми светна Joy

# 21
  • Мнения: 9 292
Като съм ваксинирана ми стига и само да не седя под карантина при посещение в чужбина.

Mößbauer-Effekt,
При нас списъкът е за края на юли, началото на август за непривилeгировани, точно, когато сме отпуска и планираме да ходим в България. Казахме, че искаме  след това. Ако може през юни да се ваксинираме, ще го направим. Всичките ни роднини в България под 40 г. се ваксинираха с Астра Зенека  в зелените коридори и са добре. Сега да ми се обадят, веднага отивам, а бабите да се назлъндисват още, ако искат.

# 22
  • Мнения: X
И аз мисля са пробваме да се ваксинираме в България, но не знам германците как ще реагират, ако искаш втора доза тук при поставена първа в България. Трябва да говоря с ЛЛ по този въпрос.

Дени, в момента всички стоят под карантина или представят отрицателен тест, независимо дали са ваксинирани или не. И в Германия, и в България. Като и ако въведат ваксинационните пропуски, ще видим как са го измислили.

# 23
  • DE
  • Мнения: 9 068
Вероятно, ако има достатъчно ваксини, бума с ваксинирани ще е юни-юли когато предстоят отпуските по родните места Grinning

# 24
  • Мнения: X
В три провинции АЗ е свободна за всички. Бавария, Саксония и Мекленбург-Западна Померания.

# 25
  • Мнения: 9 292
В три провинции АЗ е свободна за всички. Бавария, Саксония и Мекленбург-Западна Померания.
Нямам път натам.
Надявам се за лятото да махнат карантината поне в България, както и тук.

# 26
  • Мнения: 11 306
Бибит, отново в десятката!
Аз имам противогаз, съветски от едно време, но нямам филтър.
Бях си го купила за една серия снимки.

# 27
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
При 3 дена над 165 затварят училищата, отварят ги отново при 5 дена под 165.

Възпитателката е отрицателна.
Не, че очаквах друго, но голяма паника създават....

# 28
  • Berlin
  • Мнения: 11 181
Ох, чакайте вчера не се ли било решило до към юни да се премахне ограничението за рискови и всеки да може да си запише час за ваксина? Или нещо такова беше, един колега само каза.🤔
asyalein, като каза за крем с хиалуронова киселина, Deciem имат чиста ХК в голяма опаковка за мазане. https://chemistrybrand.deciem.com/bg/hyaluronic-concentrate.html Сигурно и тук има такива, но не са ми попадали, но може да е вариант. Аз досега не съм попадала на крем, който да не се усеща как се отамива, след като си измиеш ръцете. Или трябва да е минало мнооооого време, за да попие хубаво. Иначе и на The Body Shop с коноп е хубав, също и Atrix, в ДМ го има, но това е по-скоро за обща информация.😂

# 29
  • Мнения: 5 262
Ася да не ни се налагат противогази дано. Защото као гледам какво точене е с години сигурно няма да се оттървем от тях цял живот.

Общи условия

Активация на акаунт