216 кокетни противогазни костюми в НЕМСКАТА тема

  • 19 793
  • 751
  •   1
Отговори
# 30
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Абс, благодаря за препоръките.
Разбира се, че се усеща като се отмие крема, но при мен разликата е огромна: като са намазани ръцете изглеждат що-годе добре, като ги мина само с вода и стават напукани и изпръхнали, кожата се цепи.

С хиалурона съм леко внимателна. Понеже вече съм на възраст, та си взех крем такъв, да позаглади някоя бръчка. Обаче установих, че като го мажа под очите и после си усещам очите подпухнали (само ги усещам), както и усещам от вътре на клепача все едно имам ечемик и ме дразни. Тествах 3 крема, едни и същи усещания. Като пропусна да се намажа и на другия ден ми няма нищо.
Сега си мажа само бръчките около устата, нямам странни усещания. Stuck Out Tongue Closed Eyes

Виж не съм се сетила да търся чист да си купя. Мога ли просто така да го нанасям?
Сега прочетах, даже не съм знаела, че може чист да се ползва. Трябва да пробвам.
От онези за лице, дето не ми понасяха, петите ми станаха като на бебе!!!

# 31
  • Мнения: 9 356
abs,
В Хесен при нас все още има приоритетни групи за ваксините, макар вече да сме на третата. Няма отпадане.
Но министър-президентът ни е казал та пресконференцията, че,  за който е напълно ваксиниран с 2 дози, отпада карантината от пътуване в чужбина, освен ако не е от свръхрисков район с мутациите като Индия например. Поне така разбрах от съобщението.
Жалко, че няма да успеем до лятото

# 32
  • Мнения: 5 262
Дени каква е идеята да успеете именно до лятото. Аз не го разбирам това бързане. То дали тук се разхождаш без ваксина или на ваканцията не е ли все тая?

# 33
  • Мнения: 6 448
Ако си ваксиниран, отпада карантината и тестването при пътуване (вероятно). Спестяваш време, нерви и пари.

# 34
  • Мнения: 5 262
Дени според мен няма да го допуснат това. Да видим.

# 35
  • Мнения: 9 356
bella,
Моят мъж много се е притеснил, че ще трябва да висим под карантина на отиване и връщане от България, особено в Германия. На мен вече не ми пука, ще се пиша хоумофис, а той не може. А карантина в Германия за него значи по-рано прибиране от България и вместо 2,5 - 3 седмици престой лятото, само 2.

# 36
  • Мнения: 543
По изключение вместо да питам искам да споделя малко информация за ваксинирането, може и да ви е полезна. Дъщеря ми успя да попадне в 3та група, която при тях /Саарланд/ вече е отворена. Записа се веднага в системата, но се оказа, че там след попълване на местата и затварянето ѝ, се теглят часовете на лотариен принцип. Нейна позната от предните групи е получила съобщение около 2 месеца след записването си за час след около седмица!
Обаче, изненадващо ѝ се е обадил един педиатър, при когото води малкия по спешност. Това даже не е нейния лекар /беше в отпуска/ и тя просто му беше споменала, че търси възможности. Та той ѝ е предложил час за след  седмица - дано да стане. Тя каза, че при тях и гинеколозите ваксинират.
И още един вариант -  военните /в база или в техен пункт-не разбрах/ ваксинирали денонощно и периодично пускали бройки за записване. Та тя дебнеше отварянето на такъв списък с надеждата, че няма да има много мераклии за нощните часове. Разбира се тези 2 възможности са налични само ако вече си придобил право на ваксина. Но то и след като си придобил не е лесно да я получиш или поне да си наясно кога ще се случи.
Успех на всички! Аз днес /в БГ/съм прясно боцната с Модерна - от GPто. Чрез системата за записване като че ли има шанс само за АЗ /по личен опит и опита на приятели/, въпреки че уж има много от РНК-ваксините.

# 37
  • Мнения: 1 465
Ама Астра Зенека пак ли е позволена за всички,нали я бяха забранили за по- младите жени...

# 38
  • Мнения: X
Аз вече не се притеснявам за ваксините. Карантини, тестове, каквото такова. Само да се добера до моренцето. Всъщност ние карантина тук няма да имаме, ще си направим по един тест, макар че разбрах, че никъде не ги проверявали и в двете посоки. Ако дотогава не отпаднат тези дивотии.

Следите ли #allesdichtmachen? Досега се смях в Инстаграм. Шпан ги подкрепил хората на изкуството.

# 39
  • Мнения: X
Аз пък прочетох, че по изключение можеш да нарушиш вечерния час, ако си търсиш работа. 😂

Те тези, дето работят нощем по улици и булеварди... не им ли забраниха да работят? Или от сега да си пазят ъгълче за следващият сезон? Ххъхъхъхъхъ

# 40
  • Мнения: 11 314
Асе, в Douglas имат на Ordinary чиста хиалуронова киселина като серум. Пробвай с нея след като си подсушиш ръцете, да мажеш със серума и накрая за запечатване, да сложиш крем. Може да има по-добър ефект. На мен на лицето ми действа чудно.

# 41
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
Бибит, голяма свежарка си 🌹
Колежка днес беше на преглед при нейната лична. Върна се с термин за ваксина с Пфайзер следващия петък. Не е приоритетна, нито нищо. Не знам какво става вече.

# 42
  • Мнения: 1 281
Дени, благодаря за инфото Flowers Hibiscus регистрирах се. Проверявах от дъжд на вятър дали са отворили трета, ама съм пропуснала. Да минава и това, че ми писна вече.

# 43
  • Немция
  • Мнения: 6 875
Папа Панда, как понасяш ваксината?

# 44
  • Мнения: X
Папа Панда, как понасяш ваксината?

Благодаря, добре. Съвсем леко неприятно усещане имам на мястото, където я биха - не бих го определил като болка, обаче.

То вече мина, няма за кога да се влошава - на 35час от ваксината съм. Ще видим след втората, средата на юли ми е часът.

Общи условия

Активация на акаунт