Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 78

  • 40 757
  • 749
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 241
И при мен е така. Аз преди това не съм вземала противозачатъчни, но определено сега се чувствам по- изнервена. До утре трябва да ги пия и спирам.

Да ,сякаш не мога да седя на едно място. Нямам търпение имам още 4 дни да ги пия. Аз и преди съм пила, уж ми бяха изписани за поликистозни яйчници, но ми казаха, че е било грешно лечение. Момичета при вас има ли странични ефекти, като задържане на вода и странна тежест сякаш?

# 46
  • Мнения: 457
Момичета за зет как се процедира за pbms. В деня на трансфера ли го слагат. Само разбрах днес че 2 се взема кръв.

# 47
  • Мнения: 585
Първа кръв се взима на първия ден след овулацията, втора кръв - на третия ден и се поставя два часа след втората кръв.

# 48
  • Мнения: 457
Първа кръв се взима на първия ден след овулацията, втора кръв - на третия ден и се поставя два часа след втората кръв.
благодаря

# 49
  • Мнения: 88
И при мен е така. Аз преди това не съм вземала противозачатъчни, но определено сега се чувствам по- изнервена. До утре трябва да ги пия и спирам.

Да ,сякаш не мога да седя на едно място. Нямам търпение имам още 4 дни да ги пия. Аз и преди съм пила, уж ми бяха изписани за поликистозни яйчници, но ми казаха, че е било грешно лечение. Момичета при вас има ли странични ефекти, като задържане на вода и странна тежест сякаш?
Аз ги пия вече 9 дена и се чуствам подута незнам дали е нормолно

# 50
  • Мнения: 290
Момичета, днес започнах със стимулацията - за сега имам Фостимон само... Очаквах да имам някакви изследвания на хормони, но не ми взеха кръв. Казаха на следващия преглед - хормони и вирусология. Нормално така ли се процедира или ме забравиха 😁

# 51
  • Мнения: 858
На мен преди да ми дадат лекарствата за пръв път ми пуснаха изследвания. На база резултатите док. определи дозата. В коя клиника е това?

# 52
  • Мнения: 241
И аз знам ,че първо се правят прегледи и изследвания, хормони,вирусология и т.н. На тази база се решава ,ако всичко е ок да се започне и стимулация. На мен ми предстои на 10 ти имам час, дано всичко е наред и да започваме. 🤗🤗

# 53
  • Мнения: 290
В Надежда... Надявам се да е прецедент, а не практика... Може би защото е събота и лабораторията приключи работа докато мина прегледа ми, нямам друго обяснение... Фостимона е 225 за 4 дни, надявам се да няма проблем 🤷‍♀️
Beny, спомням си, че по едно и също време взехме заповедите от фонда с теб... Успех! 🍀

# 54
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 721
Desire, не са пуснали хормони на втори ден ли? По какъв протокол си? Това е груба грешка, защото при определени стойности на прогестерона изобщо не се започва стимулация.

# 55
  • Мнения: 858
Аз също съм в Надежда, при д-р Персенска. Стимулацията ми започна в събота, а часът ми беше в 13:00. Резултатите бяха готови след час и половина. Наистина дано е пропуск.

# 56
  • Мнения: 316
Всъщност на мен не са ми пускали никакви полови хормони през цялата стимулация, да може да съм една от малкото, но не единствена, но за сметка на това бях на, да не кажа ежедневни прегледи за следене на фуликулите и положителен резултат. Не съм в Надежда, може би там това е прецедент, но не я стряскайте така, все пак подхода към всички ни е различен.

# 57
  • Мнения: 247
И при мен винаги първо преглед, пускаме хормони, казва ми с какво планира да правим стимулацията този път, дава ми рецепта, но е с уговорката, че ще купя лекарства и ще започна след като излязат резултатите на хормоните.
Пускала съм хормони в събота, в неделя и винаги се чуваме с док за коментар как продължаваме с лекарствата.
Фоликулите ги следим през ден или през два.

# 58
  • Мнения: 858
Така е, но хормоните са от огромно значение. На мен не са ми пускали прогестерон първия път, само фсх и естрадиол. Възможно е лекарствата да потискат прогестерона, затова да не го пускат. Само предполагам, разбира се.

# 59
  • Мнения: 793
Desire, при кой доктор си в Надежда, ако не е тайна?

В Надежда... Надявам се да е прецедент, а не практика... Може би защото е събота и лабораторията приключи работа докато мина прегледа ми, нямам друго обяснение... Фостимона е 225 за 4 дни, надявам се да няма проблем 🤷‍♀️
Beny, спомням си, че по едно и също време взехме заповедите от фонда с теб... Успех! 🍀

Общи условия

Активация на акаунт