Ще се промени ли....

  • 7 600
  • 80
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 217
Няма да се промени. Детето ще живеи ужасен живот.  Бягай ш се спасявай.

# 76
  • Мнения: X
Искаш невъзможното от този б...лук - да те нарича "любов моя", пиленце, коте, зайче т.н.
Нямери друг мъж като искаш да чуваш това. Иначе в ситуацията, в която си не си за завиждане.
Според мен ролята на жертва в това семейство ще навреди ма детето ти.
Стегни се и се махни от него. Ще съсипеш твоя живот и на детето си,   ако останеш с него. Жал ми е за бебето. Чак ме побиват тръпки какво този психопат може да му направи.

# 77
  • Мнения: 299
Това е ужасяваща ситуация и той е психопат. Познавам едно такова семейство. Жената не избяга навреме и се стигна до многобройни физически побои, и то пред детето. Наскоро след дълги години ад, тя най-после се осъзна и си тръгна и той я заплашва и сипе страшни закани и клетви денонощно. Пише на всичките ѝроднини и приятели колко била проста ама не можел без нея. За да си с такова ЧУДОВИЩЕ, трябва да си сляпа и на нямаш и грам себеуважение, а за бъдещото дете да не говорим. Изобщо трябва да не ти пука за горкото бебе, щом си готова да го подложиш на такъв тормоз доживот. С такива деца стават също насилници, по примера на баща си. Не го позволявай.

# 78
  • Мнения: 12 808
Авторката не писа така ли ще продължава да чака ли мъжът да се промени.

# 79
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Е, извинете...
И аз съм обичала лудо мухльовци... Докъм 20 тата ми година.... После някак човек се научава на някои основни неща в живота. Не е нормално някой да ти вика Грозофил и да няма търпение да се махнеш и да те обижда постоянно, а ти дете да му раждаш и да го обичаш. Как, каквоа любов е това? Не разбирам
Май не видях да пише авторката на колко е, може и да е хлапе някое... Като гледам как темата е от април, трябва вече и да е родила, та съвсем ще е цветно и прекрасно.

Девойче, ако не ти е дошъл акълът и още не си му писала бебето - плюй си на подметките и беж! Отиди в друг град, скрий се, потъни. Не му давай права над бебето, ще ти стъжни живота. Не, защото иска бебето да е при него, а за да не е при тебе. Все пак се надявам темата да е пързалка...

# 80
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Този човек, според мен, е аболютно зависим от теб тъпак, с ниско самочувствие. Малкото пъти, когато се чувства мъж, е когато те обижда. Но в същото време, тогава спира да те харесва. Нищо не е постигнал в живота, няма интереси. Всичко, което има си му дала ти. Осъзнай го и стани нормална, както той ти е казал, за да започнеш да имаш самочувствие и да ходиш с вдигната глава. Ако не да го изгониш или напуснеш, то да започнеш да се държиш на висота и да гледаш на него като на нищожество, само тогава ще започне да те харесва. Този тип мъже са сбъркани

Общи условия

Активация на акаунт