Request (питанка, молба) за песнички и mp3-ки - 3 тема

  • 30 671
  • 684
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 751
sineo4ka благодаря за линка песента е хубава но не е тази която търся Cry
може би не я изпълнява Емил Димитров

# 616
  • Мнения: 751
skorpion4e  doh не sineo4ka
 еми така става като пиша в две теми едновременно
 doh doh doh

# 617
  • Мнения: 748
vpam femme like you е доста стара песен, аз я имам от година и нещо.. Това е подвеждащото
http://danielbed.data.bg/K-Maro - Femme Like U.mp3

# 618
  • Мнения: 1 320
vpam femme like you е доста стара песен, аз я имам от година и нещо.. Това е подвеждащото
Ами като не го слушам и незнам и за какво иде реч ... тя пише , аз / по скоро ти Wink / търсия/ш Simple Smile... свалих 2 албума , но като незнам дали това е заглавието Sad може и да не съм свалила точните албуми 

# 619
  • Мнения: 748
skorpion4e doh не sineo4ka еми така става като пиша в две теми едновременно doh doh doh
http://vadet.data.bg/MUZIK/BULGARIAN MUZIK/Emil Dimitrov/Emil Di … Pismo do mama.mp3

Заповядай

# 620
  • Мнения: 1 320
 Мноооооого благодаря!!!!!
  bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet

# 621
  • Мнения: 751
 много много много съм ти задължена!!!
newsm47 newsm51 smile3525 smile3501

# 622
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Rhapsody Feat Christopher Lee "The Magic of the Wizard's Dream".  Praynig

# 623
# 624
  • Мнения: 712
Имам отново молба една приятелка е в чужбина и ме помоли да и смъкна някои песнички , но аз се затруднявам...Помагайте...Ето песничките , но да знаете , че са доста!Благодаря!
Анна - Емоции нощни
Преслава - Умрих се
Димана - Sorry
Симона - Кекс
Елена - Тук и сега
Райна и Константин - Ние знаем как
Анелия - Вятър в косите
Теодора - Някой като мен
Румина - Махни си ръката
Румина - Можеш ли newsm17 smile3506 newsm03 smile3525 smile3501

# 625
# 626
  • Мнения: 712
Скорпионче перфектна си още веднъж едно голямо благодаря!!!Какво щях да правя ако те нямаше - наистина си страхотна!Хиляди благодарности!!! smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3501 smile3501 smile3501 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm74

# 627
  • София
  • Мнения: 3 249
Много ще се радвам, ако някой знае коя е тази песен и от къде да я дръпна: пускат някакъв малък откъс от нея по време на предаването "Сделка или не", а именно "...Перник е градът на твоите кошмари, тука раздаваме яко шамари..." Естествено, песента ми трябва, за да избъзикам мъжа ми, който е от Перник. Ама нямам идея кой го пее и от къде бих могла да го сваля.
Благодаря предварително на всички отзовали се.   Wink

ПП - надявам се, че това не е някоя "супер хитова" песен, за която само аз не съм чувала!   ooooh!

# 628
# 629
  • София
  • Мнения: 3 249

Вие сте супер! Не знам какво щях да правя без този форум! Обичам Ви! Сега си я качвам на ГСМ-то и като се върне от работа, ще има ИЗНЕНАДААА!  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт