Пети месец, причерняване и прималяване

  • 899
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте на всички мами😊Искам да споделя с вас,ако случайно някоя е имала същия проблем.В 5тия месец съм вече и ми прималява.Усещам как започват да ми изтръпват краката,след това ръцете и ако не седна или не легна ми причернява и пред очите.Един вид ,направо съм пред припадък.Момента ,в който седна всичко отминава.Ако някоя е имала подобна ситуация,ще съм мн благодарна,ако сподели😊

Последна редакция: сб, 24 апр 2021, 19:11 от bubanka

# 1
  • Мнения: 2 352
При мен към края на 6 започнаха подобни усещания, но имах още и внезапни горещи вълни. Губих и съзнание няколко пъти. АГ ми даде направление за кардиолог и за щастие всичко беше наред. Обясниха ми, че от нарастването на плода се притискат кръвоносните съдове и заради това се случва.
Но все пак е добре да направите консултация с АГ.

# 2
  • Мнения: 1 112
На мен ми се случи миналата седмица 2 пъти, аз съм в средата на 8-я месец Simple Smile

# 3
  • Мнения: X
Мерите ли кръвното , ако е ниско е възможно да е това причината.

# 4
  • Мнения: 6 764
Аз бих пуснала една ПКК, ако имате нисък хемоглобин трябва да вземете мерки, защото с напредването ще става по-лошо.

# 5
  • Мнения: 60
Аз бях редовно така, но от ниското кръвно. Проследете го дали не пада и винаги имайте нещо сладко под ръка.

# 6
  • Мнения: 318
Здравей Simple Smile Аз припаднах така в един магазин,изведнъж се почувствах отпаднала,стана ми черно пред очите и се събудих на земята.Тръгнах да ставам защото не знаех защо съм там.Когато линейката дойде казаха,че ми е ниско кръвното и нямало какво да направят (до преди 20 дни живеех в чужбина),аз обаче звъннах за кръвен тест,да ми видят хемоглобина и се оказах с ниско желязо.Помогна ми даже и 2 полета преживях Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт