Материали за рисуване

  • 6 049
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте! Понеже винаги съм обичала са рисувам и бих искала да си закупя по-хубави и по-качествени материали от тези, които имам в момента, някой може ли да не посъветва, да ми каже някоя добра марка или нещо подобно..? 😁

# 1
  • Мнения: 413
Здравейте! Понеже винаги съм обичала са рисувам и бих искала да си закупя по-хубави и по-качествени материали от тези, които имам в момента, някой може ли да не посъветва, да ми каже някоя добра марка или нещо подобно..? 😁
Какви точно материали? Има всякакви техники, към какво си се ориентирала? Графика? Живопис?

# 2
  • Мнения: 546
Здравейте! Понеже винаги съм обичала са рисувам и бих искала да си закупя по-хубави и по-качествени материали от тези, които имам в момента, някой може ли да не посъветва, да ми каже някоя добра марка или нещо подобно..? 😁

Аз също се интересувам от темата и по-конкретно от хартия. Моля да ме посъветвате каква е най-добрата хартия за рисуване с акрилни бои.

# 3
  • Мнения: 8 944
Lachesis, не съм специалист, любител съм.
Не рисувам и с акрил.
Но доколкото виждам, с акрил рисуват върху платно - опънато на рамка или платно върху плоскост. В Дъжмбо има на доста прилични цени и от двата вида.

Виждала съм по други магазини и скицници с листи като платно.

Общи условия

Активация на акаунт