Мама чака първото ритниче от СЕПТЕМВРИйското момче или момиче! (Тема 4)

  • 33 741
  • 782
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 65
И ние ще ходим на море. Утре тръгваме за Китен от Пловдив. Че и с нашия лигльо, кучето. За пръв път ще ходим на море с куче, ще бъде забавно и ще тренираме - с дете на море (кучето е на 1 г и 4м и си е още дете) 😁😁😁

# 556
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 281
И ние ще ходим на море. Утре тръгваме за Китен от Пловдив. Че и с нашия лигльо, кучето. За пръв път ще ходим на море с куче, ще бъде забавно и ще тренираме - с дете на море (кучето е на 1 г и 4м и си е още дете) 😁😁😁

Ние тръгваме в сряда за Созопол от Пловдив. Този път без кучето, защото сега сме с дете 😆 иначе винаги сме я взимали с нас. И на Тасос я водихме, а е голяма, не е някоя мини порода😁 обожава водата и се радва като малко дете😀
Приятно изкарване🤗

# 557
  • Мнения: 311
Момичета от 1-2 седмици забелязвам, че зърната ми са супер чувствителни. Имате ли този проблем , дали не трябва да започна да ги мажа с крем за зърна или е рано ?

# 558
  • Мнения: 611
Naturallly, ще дадеш ли отзиви от там. И аз го бях набелязала Simple Smile
Някой ще ходи ли скоро на море? Ако да, къде?

Другата седмица заминаваме с децата на комплекс "Бора", Лозенец. Живот и здраве август пак там. Имаме резервация. Там ми е супер за с деца.

# 559
  • Мнения: 1
Здравейте Blush Какво матраче избрахте? Поръчала съм дървена кошара за матрак 120/60. Насочила съм се към ISleep Baby Puzzle, които били на магнифлекс, а сега в айко е намален.

# 560
  • Мнения: 1 725
А някой дали мисли да си остане на дунапрен за леглото?

# 561
  • София
  • Мнения: 170
А някой дали мисли да си остане на дунапрен за леглото?
Дунапренът не е препоръчителен - той старее бързо и отделя канцерогенен прах. Това си е доказано, не е някаква измишльотина Simple Smile

# 562
  • Мнения: 80
А някой дали мисли да си остане на дунапрен за леглото?
Да, аз оставам с него, дойде подарък с леглото. Няма да търся друг.

# 563
  • Germany
  • Мнения: 116
Ние тръгваме в сряда за Созопол от Пловдив. Този път без кучето, защото сега сме с дете 😆 иначе винаги сме я взимали с нас. И на Тасос я водихме, а е голяма, не е някоя мини порода😁 обожава водата и се радва като малко дете😀
Приятно изкарване🤗
[/quote]
 Здравей. Къде ще отседнете в Созопол? И ние сме се насочили на там за 5-6 дни , но се чудя за хотел. Д-р ме предупреди да внимавам много с храната и да се мажа само с 50+ фактор

# 564
  • Пазарджик
  • Мнения: 28
Момичета от 1-2 седмици забелязвам, че зърната ми са супер чувствителни. Имате ли този проблем , дали не трябва да започна да ги мажа с крем за зърна или е рано ?
Днес гледах лекция в която казаха, че може преди раждането да се мажат зърната с крем ако станат чувствителни при допир с бельо или друго. Моите не са точно чувствителни, но на моменти изпитвам едно рязко напрежение за момент все едно ще потече кърма, но нямам и капка още 🙂

# 565
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 281
Здравей. Къде ще отседнете в Созопол? И ние сме се насочили на там за 5-6 дни , но се чудя за хотел. Д-р ме предупреди да внимавам много с храната и да се мажа само с 50+ фактор

В един комплекс с апартаменти ще бъдем точно до плаж Каваци.

# 566
  • Мнения: 67
Naturallly, ще дадеш ли отзиви от там. И аз го бях набелязала Simple Smile
Някой ще ходи ли скоро на море? Ако да, къде?

Другата седмица заминаваме с децата на комплекс "Бора", Лозенец. Живот и здраве август пак там. Имаме резервация. Там ми е супер за с деца.

Falan, ами ние за 5та година ходим там, аз съм мн доволна, идеално е за почивка с деца, плажът Корал е мн близо, чисто е в комплекса, има сянка, има басейнче, има винаги мн деца и щъкат и си играят. За семейства с деца според мен е супер.

# 567
  • Мнения: 649
Здравейте Simple Smile

Ние пропускаме морето, че с този серклаж Атанасова ми каза да не припарвам до басейн или морска вода, та не си струва да бием толкова път и аз да топна само глезен в морето. Sad Мъжът ми се утешава, че пропускаме зверските ремонти и задръствания по магистралата. Grinning

Вие ще правите ли 3та фетална (28 - 32 г.с.)? На мен Атанасова вчера ми каза, че няма нужда, защото няма предпоставки и нищо притеснително, което да се проследи.

Също така ми каза, че последните 2 седмици на август ще е в отпуск. Още не знае кой ще ѝ поеме прегледите за този период, а ако се случат раждания (все пак за ранните септемврийки е възможно да стъпят в август), ще види според случая, вероятно повечето ще пренасочи към Нашар.

Да се похваля, вчера беше най-краткото ми чакане в Токуда - само час и половина. Grinning За пръв път бях с час преди обяд (обичайно хващам все след 14ч) и опашката за регистратура беше ужасна (15 минути чаках). В темата на болницата тук вървеше дискусия за чакането, че е убийствено, което си е така, рекордът ми е над 3 часа, но аз някакси възприех нагласата да не ми прави впечатление, защото съм на 100% уверена в Атанасова и щом това е цената, ще си вися. Grinning Та и затова вчера ми се видя супер бързо, въпреки че с час 11 и 30, влезнах в 13 и 10.

# 568
  • Мнения: 311
Час и половина си е направо рекорд  аз дъщо съм чакала повече от 3 часа 😄 Морето и ние ще пропуснем с тази скъсена шийка няма как да стане , но пък си правя планове за почивка през зимата когато трябва да сме трима .
Колева също ми каза да не правя трета ФМ реално ние гледаме бебето почти всяка седмица и според нея не е необходимо , аз да си преценя.
Аз съм с термин 02.09 и секциото ще бъде края на Август , но още не знам кога точно ще го направим . Надявам се да е планирала отпуската си за по-рано през месеца за да съм спокойна 😃

# 569
  • Мнения: 6 005
Аз мисля да правя третата фетална, но малко изгубих сметката в коя седмица съм. Някъде 27 лиии... 28 ли 🙄
Иначе на документите от втората ФМ ми пише дата за последната, но е за края на юли, което ми се вижда след 32-ра седмица.

Общи условия

Активация на акаунт