Керем Бюрсин в ”Почукай на вратата ми” /тема 87/ Всичко е възможно...

  • 48 059
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Благодаря ви, момичета за хубавите думи! Темата е цветна заради всички вас.
Мики, Магия, Бърборанка отново ми оказаха съдействие Flowers Tulip
От много време не бях виждала Дари и Мира - липсваха ми коментарите ви.

Шапката тази ли да остане? Или не ви допада така с преполовени лица?Имаме варианти достатъчно, мога да изпробвам и друга.

# 16
  • Мнения: 942
Марги, много хубава нова тема.  Чудничка просто!  Винаги си била добра, обаче днес темичката е TOP в оформлението!  Благодаря Ви, момичета Марги, Мики, Магия и БРО!   То в последните часове заваля и дъжд от подходящи снимки.  Еее, народът излезе в заслужена почивка, видяхте ли сега какво става!  Хората като работят, работят, не се отплесват да ни занимават с личните си дела, ама виж като излязат в отпуск, тогава купон на макс.    (а имаше една приказка, че българите на  работа мислят за почивка, пък на почивката си мислят рабатата). 

А за това Аманъм какво казвате, че значи?

Марги, по повод един пост на Налбантова:

Скрит текст:
Ти Албена ли се казваш?

# 17
  • Мнения: 5 089
Благодаря за новата тема! Sparkling Heart Relaxed  Разкошна е! Flowers Hibiscus





Програмата за утре Satisfied

# 18
  • Мнения: 932
Мила Марги, Sparkling Heart

Невероятно красива тема! Поздравления от все сърце и бурни аплодисменти за красивия, поетичен текст!

Марги, имаш прекрасен талант да докосваш с думи сърцата! Развивай го, моля те!

Оформлението е фантастично! Темата е чудесна като любовта между Ханде и Керем!

Много се извинявам, ако съм предизвикала спор, диспут или нещо друго! Като "Везна" гледам да потушавам кавгите още в зародиш, камо ли да съм виновна за тях!

Диди ни приюти в хубавата тема за Керем. Изчела съм почти всички теми от нея като гост, висящ като паяк на балкона и помня дебати, веселби и безкрайно хубави постове!

Мила Диди, Sparkling Heart в никакъв случай не исках да те засегна с предложението си! В интерес на истината, направи ми впечатление, че за Туба Бююкюстюн има няколко теми във форума и в никоя от тях феновете не добавиха Онур Сайлак в заглавието на темите си, когато те се ожениха!

Сега прочетох и поста ти - извинявай още веднъж! Знам, че си мъничка още - от моята житейска гледна точка! На твоите години също се вълнувах от драматичното и го считах за много по-интересно. Днес, преполовила вече век живот, искам да се смея, да се забавлявам, да се радвам на живота и на всички хора, цветя, природа, слънце и вселена! Големите драми ме натоварват и затова чакам с нетърпение летните сериали! Това беше една от причините да започна да гледам "Почукай на вратата ми". Другата беше любимите ми Ханде и Керем!

Мики, Магия и Бърборанка Sparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart от поста на Марги разбирам, че трябва да благодаря за прекрасното оформление и на вас, разкошни момичета!

Sezariya, Sparkling Heart Ханде Ерчел е благородно създание! Сигурна съм, че няма да има нищо против да пишем за нея в темата за Керем, още повече, че съм 200 % сигурна, че скоро ще добави Бюрсин към фамилията си!

Налбантова, слънчице, Sparkling Heart добре заварила, миличка!

# 19
  • Мнения: 439
Записвам се, че да ви следя и ще се връщам да чета миналата тема. Grinning
Към Марги и екип, темите ни винаги са прекрасни благодарение на вас, страхотни сте! Flowers Bouquet
Нека си я изпишем тази с много красиви ХанКер, много мнения и все хубави новини около нашите и сериала! Purple Heart

# 20
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Диде, съхранили сте я тази тема в продължение на години, имало я е преди нас (в сегашния състав), ще продължи и след. Така че няма защо да омаловажавам труда и старанието на някого, както и да нарушавам реда. Когато имаш възможност ще ми пратиш макет и ще се придържам към него. А при повече свободно време и ти самата ще ни пускаш темите.

Принкс, това в спойлера отговаря на истината, да Kissing Heart
Шапката

Аманъм наистина не разбрах какво е, първия път си спомням, че го прочетох Ашкъм Sweat Smile

Мире, усмихна ме. Е, не е талант, по-скоро за забавление и без да се придържам към правила, колкото да има рими Stuck Out Tongue Winking Eye

# 21
  • София
  • Мнения: 5 740
Animal Frog Хайде и аз да цопна в новата тема! Animal Frog

Къзларки, честита нова тема и отново - честити ни официални ХанКер!!!

Марги, сътворила си произведение на изкуството. Благодаря за старанието и евала как си поднесла историята на Ханде и Керем в рими... Cupid

Днес е един щастлив ден... Не мога да спра да се усмихвам. Причината са тези двамата. Обожавам ги!!! Ей така ги прегръщам(е), тамам!


Досега мълчах и сдържах емоциите си, мнението си, пристрастията си към тази двойка. От една страна, от уважение към тях самите и личното им пространство, не исках да се въобразявам на кака Сийка. А от друга страна, ме беше страх да изрека на глас това, което си мисля от месеци, за да не урочасам работата. Ама стига вече. Wink Край. Ще си кажа каквото ми е на сърце и душа. Simple Smile Тези двамата са създадени един за друг. Сродни души. Това са те. Най-хубавото е, че са се открили. В точния момент. Дано тяхното щастие продължи завинаги! Revolving Hearts Пожелавам им скоро да станат семейство - искам да видя Ханде като булка (ще е приказна като Неслихан и Фахрие), искам да видя Керем станал баща (представям си го, ще умре от кеф човекът, не крие, че го иска)... ах! Не съм се радвала така досега за непознати (известни или не, няма значение). Никоя друга двойка не ми е разтуптявала сърцето така!!! Желая им цялото щастие на света. Обожавам ги! Heart Eyes


Диди, бързо заключиха старата тема, исках да ти отговоря там и там да си остане, нооо пиша тук - всичко, което обясняваш, ми е ясно, разбирам го и го приемам. Уважавам мнението ти. Държа да отбележа обаче, че никой не омаловажава труда и ролите на Керем преди този сериал. Поне аз не го правя. Напротив. Открих Керем с този сериал и в тази роля, но заради възхищението ми към него като актьор, мъж и човек, изгледах всички негови проекти, без значение от жанра и без значение, че не гледам драми, например. Това е показателно, мисля, колко много ме е докоснал Керем. Вкусът е субективно нещо, защото аз, например, смятам, че Серкан Болат е най-силната му роля, без значение, че е в ромком. И не защото го открих в този сериал, а защото тук виждам Керем съзрял като актьор. Натрупал опит и самочувствие. Играе с лекота образ, който самият той сподели, че не харесва и нямат нищо общо. Тази роля му позволи да разгърне целия си актьорски потенциал, ако питаш мен. Възхищавам му се искрено и му желая още по-успешни проекти. Относно атрибутите и баклавата, мисля, че всички тук се забавляваме с този тип шеги, не сме искали да обидим никого, съжалявам, че така си го приела. Относно това, че ще ни биеш - беше шака, табики. Simple Smile

Последна редакция: ср, 28 апр 2021, 00:06 от Бърборанка с розови очила

# 22
  • Мнения: 424
Привет на всички! Най-накрая успях да се прехвърля тук!
И отново благодаря на дамите, които се стараят толкова много да е топло и приятно в темата!

                                     

# 23
  • Мнения: 8 976
Не искам никой да се извинява.Никой не ме е обидил.Камоли ти Мире не се вайкай!
Бъри,радвам се,че си изгледала всичко виж пропуснала съм тази част най-сетне да чуя,че успя да идеш и видиш.Всеки е с мнение обаче знаеш аз съм ти казала и други път,че ти си харесваш този стайл неща.Я сега ми кажи не ти ли идеше да хванеш Йиит са гушата? Честно защото аз точно това търся в даден герой да искам да му забия два и после да ме направи сама да си говоря и да искам да го прегърна.
Проблема обаче,че не ми харесаха тези шеги може би аз съм от достатъчно моралните млади хора на пръсти знае ли се? Все пак съм отгледана от баба ми може и да съм задръстена по някакъв начин,но аз не разбирам такива шеги.

# 24
  • София
  • Мнения: 13 633
Марги, за това "Amanım" Керем беше написал в сторито си, че понеже не може да измисли дума, с която най-точно да изрази това което чувства, е решил да използва тази.
На мен в Гугъл ми го превежда като "Скъпи мой" съответно и "Скъпа моя". Но отдолу ми дава още едно значение: "Леле мале".
Може би в смисъл "Нямам думи каква красота"   

# 25
  • Кърджали
  • Мнения: 10 279

То седмицата на Серкан стана седмица на  любивта.
Но...
Харесвах много повече Серкан преди да се промеми. Сега ми е много сладникав, много захаросан, излезнал точно като от розовите романи - един идеален, безгрешен, човек един кусур да не може да му намери 😂 Не че и този бих върнала. Вярно, предишният Серкан Болат би ми скъсал нервичките, но в неги имаше нещо, дето не просто привличаше вниманието, ами го закотвяше.
И продължавам да се сещам как на първо гледане не харесах ни Серкан, ни Керем ( бях споменавала вече, с години бях спряла да гледам новоизлезлите турски сериали, което довело до пропуски, които миналата гпсина наваксвах). Първата случайно попаднала ми сцена беше с любовното признание и в първият момент си казах "баси и любовното признание", но нещо в него ми напомни на едно друго любовно признание, много любима моя сцена от друг сериал и си го пуснах пак. После цялата серия, после чакай да видя как се е стигнало до тук.

И стана тя каквато стана.
Да, в началото героят е студенокръвен работохоличен, лесно ядосващ се Робот. Какво да му хареса човек. Но ми имаше нещо в него... Вярно, нараняваше Еда с държанието си, но после по някакъв негов неспокобсан начин се опитваше да спечели усмивката ѝ. Искрено се интересуваше от нея, беше му интересна, стана специална.
Не знам, не можех да го съдя прекалено строго. Ядосвах му се, но сещайки се, че аз съм същото магаре (само без холдинг) толкова добре го усешах,че как да му се сърдя. Пълнокръвен образ - с добритв си дела, с грвшките, с топлината в опитв спрямо майка му и Еда, със студа, със стремежа всипконда е логипно, разумно и с импулсивността, която проявяваше около Еда.Харесваха ми моментите в които се джавкаха, моментите на загриженост към нея... Усетих болката му, когато избра да се раздели с нея вместо да съсипе света ѝ с новината, че семейството му има обшо със смъртта на родителите ѝ. Тогава дълго бях писала защо очаквах да направи това... Желанието му да си я върне и съмненията дали я заслужава, с които се наказваше.Трябвашв.му много време за са се накара сам да повярва,, че този път ще обипа, ще го обичат и няма да го изоставят

Най-напонятен ми беше Серкан след амнезията.
Серкан след промяната за мен не че не ми харвсва може ли човек да не харесва  такова чудо. Вече преживял страховете си, излекувал раните си, отдаден на любовта...
Оше неща исках да напиша, но нешо в момента не мога да си подредя думите затова и поста ми е някак си разхвърлвн, половинчат.... Даже се чудех дали изобщо да го пусна или да натисна Х.
Ако се сетя нещо, ще добавям...

Последна редакция: ср, 28 апр 2021, 00:33 от Aлекcандрa

# 26
  • Мнения: 5 089
Малко съм изненадана от развоя на събитията по отношение на темите. Никой не омаловажава труда на момичетата, които са стартирали и поддържали темите за Керем толкова години. Щом желанието е да си остане тема за Керем, нека е така. Да си караме тук засега, а като свърши сериала, да се мисли за самостоятелна на Ханде примерно. Заслужава тази фея да си има своя.
Керем само тук съм го гледала. Харесвам го много, но не ми се гледат драми на мен, като знам и финалът на Въпрос на чест.

Ханде и Керем аз ги глася цял живот да са заедно. Изобщо не мога да си ги представя разделени. Много искам да ги видя като семейство с дечица. Той толкова иска да е баща, харесва снимки на приятели с децата им и ми става едно мило. Пожелавам им го от сърце. Cupid

# 27
  • Мнения: 942
Ами то и в БГ се употребява аман - "ох, аман, аман".   Ама какво искал да каже героят в случая..

Марги, за това "Amanım" Керем беше написал в сторито си, че понеже не може да измисли дума, с която най-точно да изрази това което чувства, е решил да използва тази.
На мен в Гугъл ми го превежда като "Скъпи мой" съответно и "Скъпа моя". Но отдолу ми дава още едно значение: "Леле мале".
Може би в смисъл "Нямам думи каква красота"   


# 28
  • София
  • Мнения: 5 740
Диди,
аз много харесвам Бурджу Бириджик. Да започнем оттук. Grinning Харесвам я като жена и като актриса. Но в ролята на Кюбра не я харесах. От отбора на Сибел и Йигит съм. Не мога да кажа, че имам любим женски образ от сериала. Категорично не. Всяка една от жените за мен е слаб характер и не ми допадат като поведение. И сега ще те изненадам много - Йигит всъщност го харесах. Grinning Аз съм малко наобратно - гледала съм много драми като по-малка, интересувам се от кино, от театър и да, в диапазона на моите 15-25 години гледах доста тежки драми. Не става дума за турски сериали, сивито ми е бедно на тях, гледах европейско кино. За мен то е в пъти по-качествено от американското. Но се отдалечих от темата. Мисълта ми беше, че започнах с драми и, както Мира сподели, в един момент се изморих. Животът е достатъчно напрегнат, труден и изпълнен с проблеми, имам нужда, когато гледам един филм, да разтоварвам. Затова постепенно намалих драмите (е, не пропускам силните сериали на Нетфликс и HBO, но те са друга бира), залягам на романтичните комедии, особено що се отнася до турски сериали. Да ме прощават феновете на турската дизи индустрия, но драмите им на мен ми станаха твърде еднакви, бозави и клиширани. Не са моето нещо определено. Да се върна към Йигит - аз имам слабост към този тип образи. (Давам пример - в Черна любов симпатизирах на Емир, не на Кемал). И винаги, ама винаги те са ми любимите персонажи в даден филм / сериал. “Лошите момчета”, които всъщност не са точно лоши, това е маска, това е незнание как да се държиш, страх да не те наранят, предпазна мярка. Всъщност са най-лоши към самите себе си, защото се обричат на самота и нещастие. Изгледах първо последния епизод, за да видя как свършва. И като видях, че моят човек умира, дадох пауза на сериала. Три месеца му се кумих, докато се реша да го изгледам. И пак плаках за Йигит накрая, и още ме е яд, че трябваше да има такъв край. Нямам нужда от такива емоции, затова не гледам драми. Но заради Керем може. Wink

# 29
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Алекс, след като те предизвикаха миналия ден останах с впечатление, че ще се включиш с коментар за Серкан и си го чаках. Значи не съм единствената, която най-вече се развълнува от Робота и даже ми липсва (сигурно защото в живота не бих погледнала такъв и ще го сметна за превзето богаташче преди да съм разбрала действително що за човек е); иначе влюбения Серкан е сладък, но ми е лееко нереален.

На Гости нейния гиф беше по-хубав, пак с очила, но остана в старата тема...

Общи условия

Активация на акаунт