Керем Бюрсин в ”Почукай на вратата ми” /тема 87/ Всичко е възможно...

  • 48 058
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 653
Утрото връща надежди. Утрото слага усмивки. С утрото слънцето започва своя път, за да ни целуне. С утрото животът се променя. Добро ви утро, прекрасни! Денят започна.
Благодаря за новата тема. Благодаря на обичайните заподозрени, които са я направили. Благодаря на всички, които са част от тази магия, която ни усмихва.
Ханде и Керем-една любов с аромат на безвремие и вечност. Може би ще ги "нарисувам с думи", но в дебрите на нощта.

-Тихо, любовта вече ни прегърна.
Аз лично им благодаря, че открехнаха завесата на личното си щастие и ни направиха част от своя свят.

Последна редакция: ср, 28 апр 2021, 17:53 от st_ina

# 46
  • Мнения: 5 442
Благодаря за темата!

# 47
  • Мнения: 3 450
Добро утро, възторжени момичета! Simple Smile
Благодаря за красивата, любовна тема на Маргарита и екип. Flowers Tulip Flowers Tulip Flowers Tulip Flowers Tulip
И аз, като Меги, си имам едно наум как ще се възприеме участието им в продължението на сериала. Ще има питанки - сега те в роля ли са или просто играят себе си. Ще има и отровни думи сигурно, така че наистина им трябва силен сценарий. Дано!!!
А по повод, дали това, което гледаме и четем, е любов или връзка, зависи от тях.
Много точно ей тук се описва разликата между "връзка" и "любов" (съществително или глагол). Simple Smile
http://www.highviewart.com/cvetno/lyubovta-ne-e-vrazka-5234.html
Слънчев ден и здраве ви желая Flowers Four Leaf Clover
И понеже и аз, като Мира" съм везна, да не забравите в еуфорията, че ви чакат шарени яйца и козунаци. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 48
  • Мнения: 5 563
Добро утро, момичета!
Усхминат и спокоен ден ви желая! 💙
Радвам се, че съм си легнала по-рано, но ви изчетох снощи и искам да ви "призова" за повече толерантност. Събрали сме се тук, защото харесваме Керем - някои го харесват в образа на Серкан Болат най-много, други - в образа на Али Смит и т.н. Нека не забравяме, че тук сме различни и харесваме различни неща, няма нужда едни да убеждават други в правотата си. Може да не сме в киноиндустрията, но пък всички си имаме предпочитания, за това напълно я разбирам Диди да не може да приеме Керем с ролята на Серкан, след като до сега го е гледала в друг жанр. Или пък че смята Серкан за най-слабата роля на Керем. Защо не? Това е в нейните очи, може и в на други, нека не се създава напрежение възоснова на тези неща. Това не я прави по-малко фенка, за мен тя е даже най-вярната фенката (ако може да се сравнява) заедно с Габи. Та в този ред на мисли, аз мисля, че не трябва да се отклоняваме от зададената рамка за темата. Диди ни даде пълна свобода да я правим както ние искаме, да я подреждаме както ни харесва, но нека не го превръщаме в свободия и да следваме нейните желания. Не казвам да не я правим както до сега, защото Диди винаги ни е поздравявала за добре свършената работа, но да се придържаме към това, което тя ни беше оставила като рамка. Това за темата.
За Ханде и Керем, аз до сега не съм се изказвала. Реших да запазя мълчание, защото имаше още една двойка екранна, която уж се пренесе в сериала. Ходене до Малдиви, майки коментираха, закачки снимки.. Всички мислехме, че това е голямата любов и ще е завинаги, създадени са един за друг няма как. И след края на сериала... всеки пое по пътя си и по никакъв начин не контактуват, дори снимки не си лайкват, нали това също е мерило за взаимоотношения. Всички фенове бяхме много, много, МНОГО разочаровани, че така се случи и се опитвахме да намерим знак, че са заедно и не са се разделили (някои дори още продължават), но като няма връзка - няма знаци. Знаете, че говоря за Джан и Демет, защото историята е същата. Джан беше по - настоятелен, той се промени покрай Демет към по-добро. Тя беше по-прикрита, по-тиха в отношенията им. Познато ли звучи? Не се опитвам да ви казвам, че ще стане така, дори се надявам да не е, разбира се. Обаче по отношение на ХанКер сагата, предпочитам да се радвам по-тихичко и от далеко, защото като фенка на ДжанДем, предпочитам да не се впускам много в личния им живот.. знам какво дълбоко разочарование изпитах тогава, та не искам да го изпитвам и сега, ако стане така. Надявам се да няма грешно разбрали, но това убеждаване едни - други как да създадени един за друг и т.н, докато не свърши сериала не може да ме впечатли и лично го подминавам, защото съм го чувала. Радвам им се много, много, аз също мисля, че си подхождат, но докато не свърши сериала ще си имам едно на ум.

А и нека не забравяме, че различни очи - различно виждат. Някои мислят, че Ханде е създадена за Керем, а други - не. И това е нормално, няма нужда да носим от десет кладенеца вода, за да убедим другия в правотата си. Толкова думи изписах за нещо, което мога да го кажа с няколко: приемайте мнението на другите, без да налагате своето. И не визирам никой, аз така си говоря. Хубав ден!

Тази усмивка... когато я видях за пръв път, осъзнах, че имам нужда от нея до края на живота си.

Последна редакция: ср, 28 апр 2021, 08:15 от Есенна магия*

# 49
  • Мнения: 1 896
Записвам в новата прекрасна тема, изпълнена с много любов от Ханде и Керем! Благодаря от все сърце! ❤️

# 50
# 51
  • Мнения: 5 089
Добро утро! Relaxed



Днес чакаме нови снимки и сторита. Simple Smile

Nocturne
New pages and stories are coming tomorrow. We will start the day by saying good morning with new photos! 11:00 #NocturneHandeErçel
https://twitter.com/nocturnestyle/status/1387131467524886531

Гамзе: Но и ние бяхме там също.
Satisfied



Оставям ви отново анкетите за гласуване.

Actor: https://turkishtvpolls.com/the-best-actors-of-turkish-tv-series-2021/
Actress: https://turkishtvpolls.com/the-best-actresses-of-turkish-tv-series-2021/
Couple: https://turkishtvpolls.com/the-best-couples-on-turkish-tv-series-2021/
Series: https://turkishtvpolls.com/the-best-turkish-tv-series-2021/

Последна редакция: ср, 28 апр 2021, 09:15 от midnight__sun

# 52
  • Мнения: 4 743
Диде,
1.Съгласна съм , че темата си е на Керем, ако направиш макет всички ще сме ок , не ми е важно какво пише в заглавието на темата или в първия пост, всичко останало ми е важно и най-вече хората, мисля че се събрахме добра компания. Но, ти си като Еда , имаше те преди нас, ще те има и след нас Joy сигурна съм, че много от нас ще напуснат темата след края на SCK, но не и ти. Blush
2. Мисля, че доста момичета се включват с лично творчество при подготвянето на темите , може би нямаш възможност да четеш всички постове. Не всички ни бива в творчеството и аз бих могла да направя нещо , но ще е трагикомично Joy Аватарът си го правих сама, повярвай ми не искаш да го видиш в пълен размер, целия е на пиксели Joy Ако имаш някакъв публичен архив с твои гифчета, може да го споделиш , за да се избира от тях.
3. На мен също ми е неудобна темата за атрибутите на Керем, затова просто подминавам тези постове, не мисля , че са основното нещо в темата.
4. Съгласна съм да запазим духовния мир в темата. Heart
5. Тема на Ханде ще бъде направена след края на сериала, обсъждали сме го и преди , вече какво ще е съдържанието на темата , времето ще покаже Stuck Out Tongue Winking Eye

Ина ще очаквам разказа ти Heart
Магийка +1
Мира, Дари, радвам се да ви видя/чета отново Hug

И нещо красиво за добро утро Heart Eyes

Не преувеличавам
Не преувеличавам , когато казвам,
Че ти си най-прекрасното нещо, което ми се е случвало,
Не преувеличавам, когато потвърждавам, че
На никое място не съм се чувствал толкова удобно,
Колкото в прегръдките ти.
Не преувеличавам, когато разказвам на приятелите си,
Че заради твоята любов се промених.
Още по-малко преувеличавам,
Когато ти казвам , че виждам
Остатъка от дните си до теб.

# 53
  • Мнения: 5 563
За постове като твоя, Мики, ме е яд, че мога само веднъж да ги харесам... 💙
И аз си мислех за гифчетата на Диди, ако има как да ползваме нейни, но да са и актуални спрямо сериала, за да не използваме само стари такива. Трябва да се измисли. Хем да използваме нейно, хем наше творчество.

# 54
  • Мнения: 2 047
Здравейте нови снимки от 5 епизод

# 55
  • Мнения: 1 130
Да се включа и аз в новата тема, отново е страхотна 🌹
Дано нашата двойка бъдат много щастливи!

# 56
  • Мнения: 153






Последна редакция: ср, 28 апр 2021, 11:05 от Антония Симеонова 675288

# 57
# 58
  • Мнения: 2 047
nocturne



Последна редакция: ср, 28 апр 2021, 11:13 от sani1212

# 59
  • Мнения: 5 089
nocturne



Скрит текст:


Прекрасна е! Blue Heart Flowers Cherry Blossom

Общи условия

Активация на акаунт