Керем Бюрсин в ”Почукай на вратата ми” /тема 87/ Всичко е възможно...

  • 48 143
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 5 740
Flowers Hibiscus Здравейте и от мен! Flowers Hibiscus

Неведнъж съм писала тук, че съм широкоскроена, над нещата и трудно се засягам. Но също така, не мога да мълча, особено когато имам чувството, че нещо се отнася за мен. В нито един момент, с нито един свой пост, мнение или коментар не съм целяла да засегна друга съфорумка. Държа това да е ясно. Пиша в тази тема, защото харесах сериала, Керем и Ханде, защото ми допадат тонът и настроението в темата. Да, винаги ще има коментари, с които не съм съгласна. Няма нак да сме на едно мнение за всичко. Но уважавам чуждата гледна точка, дори да не я приемам. Толерантна и възпитана съм. На това ме е научил и животът, освен че израснах в едно прекрасно и ерудирано семейство. Понякога споделям, че се интересувам от кино и т.н., за да разберете защо задълбавам в обяснения за някои неща. Не се самоизтъквам или нещо подобно. Да убеждавам някого в правотата си, не е типично за мен. Защото монетата има две страни. И това, което за един е вярно, за друг може да е грешно и обратното. Ето защо тук просто коментираме, всеки споделя мнението си, излага позицията си, без това да означава, че спорим или се налагаме. Тъкмо обратното. За да те разберат правилно, трябва да си достатъчно ясен. И затова сега ще бъда малко по-конкретна:
1. Предложих услугите си за шапките, защото ми е приятно занимание и не пречи на останалите ми ангажименти. Винаги гледам да споделя с вас няколко варианта, за да изберем заедно този, който ни харесва най-много. Никога не съм налагала мнението си, нито държа винаги аз да правя шапката. Отстъпвам това начинание, на която от вас има желание да го прави. Wink
2. Уважавам всяка една от дамите, отделила от времето си да подготви тема за нас. Не съм нова в темата, но съм нова във форума (пиша от септември 2020 г. в него) и още изникват въпросителни, така че не съм съвсем наясно с “правилата”. Явно всяка тема си има създадел, който държи на определени неща и ги отстоява. Разбирам и приемам това. Но не пречи да питаме, да предлагаме, да обсъждаме. В края на краищата сме във форум, нали така? След като Диди не иска фокусът на темата да се променя и иска да следваме определен “макет”, така да бъде. На който това не му харесва, има избор. Wink Разбрахме се, че засега ще пишем тук, поне докато сериалът приключи. След това феновете на Ханде могат да направят отделна тема. Тези на ХанКер също. Аз си признавам, че нямам време да поддържам тема, така че не бих се заела с подобно начинание. Дали ще пиша тук след края на сериала, времето ще покаже.
3. Относно ХанКер, дълго време мълчах. Така прецених. Но сега усетих, че в мен напира желание да споделя това, което мисля. Не убеждавам никого в това, че са създадени един за друг. Аз така го виждам и описвам защо. Умея да се изразявам добре, особено когато ме навести музата. Имам дар слово, така да се каже. И давам воля на чувствата и думите си. Оставям ги да се леят. Описвам всичко, както ми идва отвътре и целта ми е само и единствено да си споделя мислите и чувствата. Да, многословна съм. Но никого не задължавам да ме чете на всяка цена. И пак да кажа - не налагам мнението си, а споделям гледната си точка. Правя го напоително, защото така го усещам, имам какво да кажа и пиша ли, пиша...
4. Атрибудите на Керем съм ги обсъждала, така е. Но така си говорим с приятелките ми понякога. Къде на шега, къде просто си чешем езиците. В никакъв случай не съм го приемала като неуважение към Керем или пишещите тук. Ако е нещо, което не се приема в темата, ако е забранено според “правилата”, така да бъде. Доста от коментарите по тази тема са ме разсмивали до сълзи и са ми оправяли настроението за дни напред, затова благодаря на момичетата, с които сме си влизали в тона. Сигурна съм, че нито една от нас не е влагала лош умисъл в това. Още по-малко мисля, че това говори за нас като жени, за морала ни и т.н.

И накрая - с този пост не целя да влизам в диалог с никого. Просто се почувствах засегната, признавам си, и реших да споделя своите мисли и гледна точка по някои теми. Надявам се това да бъде първият ми и последен такъв, по-сериозен пост в темата. Защото всички сме тук на първо място да се забавляваме и разнообразяваме. Нямаме нужда от отрицателни емоции в темата. Усмивки за всички и позитивен ден ви желая! Nature Sun With Face


Последна редакция: ср, 28 апр 2021, 12:21 от Бърборанка с розови очила

# 61
  • Мнения: 295
Здравейте! Заставам зад мнението на Есенна магия и мисля, че прекалената еуфория е излишна. Всичко ще се изясни след като угаснат прожекторите. На нашите сладкишич желая здраве и успехи! 🌺

# 62
  • София
  • Мнения: 5 740
Аз пък мисля, че всеки има право да даде воля на чувствата и мислите си. Simple Smile Тези, които изпитват еуфория, могат да я споделят тук в темата по начина, по който им се иска. Тези, на които това им идва в повече, просто не влизат в тона и подминават. Ето че сме на различни мнения тук. Някои искаме да обсъждаме ХанКер, радваме им се искрено и ги коментираме, анализираме, предполагаме, фантазираме. Други мислят, че това не е голяма любов. Трети изобщо не искат да мислят и ще чакат сериалът да свърши, за да видят какво ще се случи тогава. Ами хора има всякакви. Но нека не си слагаме спирачки едни на други. Wink

# 63
  • Мнения: 1 330
Снимките на 2-ри сезон на сериала "Почукай на вратата ми" са планирани да започнат на 20 май.

# 64
  • Мнения: 1 109
Привет,
благодаря на момичетата направили новата тема, прекрасна е.

Щастлива съм, че най-после разбрахме за връзката на Керем и Ханде. Аз ги заподозрях в новогодишното предаване, как сияеше Ханде тогава. Изглеждат много щастливи, дай боже да продължи по-дълго. И аз искам непрекъснато да пускат снимки, но и те са хора трябва да си изживеят щастливите мигове далеч от  феновете, това е лично и е само за тях.  Радвам се сякаш това се случва на моето дете.

Аз станах фен на Керем от първите епизоди на "нашето сериалче", много бързо от вас се информирах за предишните му проекти и ги изгледах всичките на един дъх. Даже изчетох всички теми за него до момента.Иигит ми е любимият му образ, както казва Диди исках да го удуша на моменти, на други да го прегърна и така.
Аз също съм за това темата да си остане за Керем, в момента е с Ханде ще пишем за двамата, както и за сериала докато го снимат. Иначе ще се разпиляваме и както беше писал някой по назад ще се публикуват едни и същи неща на две места.
Може би като се появи следващ проект на Ханде е добре да се направи тема и за нея. Харесвам я много, ще и следя развитието, но Керем ми е по на сърце. Искам да останат заедно за дълго, пък защо не и да станат семейство, но това си е тяхна работа.
Първата ми тръпка от турските сериали са Мурат Йълдъръм и двете му партньорки Туба Буюкюстун и Нургюл Йешилчай. Имаше отделни теми за актьорите, но в момента не са активни, остана само темата за "Аси", където се комнтират проектите на Туба и Мурат, продължавам да ги следя с голям интерес.

На последък все нямам време, даже и да ви чета, затова от сега да ви пожелая светли празници и бъдете много щастливи!  Ако изпитвате това чувство, значи всичко друго е наред. Който още не е намерил своята сродна душа нека скоро да я срещне!

# 65
  • Мнения: 5 143
Красавицата и The B. Cupid



# 66
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
🔥🔥






# 67
  • Мнения: 339
Аз пък мисля, че всеки има право да даде воля на чувствата и мислите си. Simple Smile Тези, които изпитват еуфория, могат да я споделят тук в темата по начина, по който им се иска. Тези, на които това им идва в повече, просто не влизат в тона и подминават. Ето че сме на различни мнения тук. Някои искаме да обсъждаме ХанКер, радваме им се искрено и ги коментираме, анализираме, предполагаме, фантазираме. Други мислят, че това не е голяма любов. Трети изобщо не искат да мислят и ще чакат сериалът да свърши, за да видят какво ще се случи тогава. Ами хора има всякакви. Но нека не си слагаме спирачки едни на други. Wink
Подкрепям напълно този и предния пост на БРО,все едно са написани моите мисли👏👏👏
Да темата е за Керем,но Ханде,SCK и ХанКер са част от неговия живот и личен и професионален.
Обедена съм ,че всяка една от нас фенка на Керем и за миг не е подценила зверската актьорска игра на Керем🙏🏻
Но подяволите вижте какъв мъж е:Характер,чар,излъчване,доброта и т.н,няма нищо лошо да обсъждаме и физическите му данни ,всичко минава под формата на закачки и смях и това ни сплотява още повече като съфорумки.Зарежда дните ни с положителни емоции ......това беше и причината да сляза от балкона,защото открих  дружки с които мислим еднакво ,които ни свързва любовта и уважението към Керем.
Надявам се хумора в темата да не стихва ,а напротив.......❤❤❤

# 68
  • Мнения: 952
Здравейте, мили момичета, Sparkling Heart

Страхотни постове, както винаги! Ще се опитам да коментирам всички, които ме впечатлиха, но първо ще отговоря на Бърборанка Sparkling Heart за инстаграма на Ханде. Тя публикуваше повече в сторитата. Имаше нейни снимки с Мурат, на които бяха заедно на различни събития и ги бяха снимали. Ханде пътуваше много и качаваше сторита и снимки от цял свят. Беше в САЩ на Coachella Music Festival, в Холивуд и Лас Вегас, в Прага, Амстердам, Париж и къде ли още не. Със сестра ѝ бяха на Малдивите след като майка им почина.

Има една хубава статия и интервю с Ханде в този сайт от миналата година преди да започне нашата приказка и преди да приключи сагата с Мурат, от която може да разберете много за човека Ханде Ерчел:

https://tvsaga.com/hande-erchel/

Има нещо съдбовно между Ханде и Керем. Сериалите, с които стават известни съдържат слънцето в името си и са снимани с година - две разлика. Керем стана известен с "В очакване на слънцето", който се снима 2013-2014 година, а Ханде Ерчел изгря в "Дъщерите на Гюнеш/Слънцето" през 2015 година. Двата сериала са на тема - първите трепети на тийнейджърите, но според мен изследват какво влияние оказава възпитанието и отношението на родителите във възрастта на съзряване на децата. През този период, когато ги гледах, моят син беше също тийнейджър. Може би, това е причината и двата сериала много да ми харесат в този период от живота ми. Силно ви препоръчвам да ги изгледате, когато дечицата ви навлязат в "трудната" възраст. Тогава ще ги разберете най-добре.

Бърборанка и Диди Sparkling Heart също споменаха какво влияние върху тях са оказали хората, които са ги възпитавали. При всички нас е така. Детството и юношеството формират характера ни и отношението към другите и света. Бъдете добри приятели със своите деца и внуци! На любовта се отвръща с много любов!

Подкрепям изцяло Бърборанка Sparkling Heart по отношение на еуфорията на чувствата! Всеки има право да се радва, възхищава и обича! Също съм голям оптимист за бъдещето на любовта между Ханде и Керем, защото бях свидетел на развитието на отношенията им по време на лайфовете и споделените от тях моменти.
 
Впечатли ме как Ханде призна още в началото, че любим партньор ѝ е Керем Бюрсин като имам пред вид с кои тя го сравнява - Толга Саръташ от "Дъщерите на Гюнеш", Бурак Дениз от "Любовта не разбира от думи", Толгахан Сайъшман от "Черната перла", Серкан Чайоулу от "Халка" и Буура Гюлсой от "Азизе". От всички сериали на Ханде не съм гледала само "Черната перла". Керем тогава отговори доста политически коректно, че харесва всичките си екранни партньорки, но на един от последните лайфове, когато видяха същия въпрос, Ханде реагира така: "Не подминавай този въпрос! Чакам го от няколко месеца!". Тогава Керем се разсмя и си призна, че Ханде Ерчел е любимата му партньорка!

Виждам двама много интелигентни, умни, чаровни, харизматични и добри хора в лицето на Ханде и Керем! Харесва ми, че Ханде се вълнува от история на изкуството, защото също съм запалена по тази тема. Керем има много благородни каузи, които следва и е всестранно развит. Двамата ще имат много цветен и интересен живот, защото се интересуват живо от всичко, което доставя цвят и удоволствие в живота ни - книги, музика, изкуство, филми - няма смисъл да продължавам да изброявам, с вас, момичета и с Гуги се разбираме от половин дума.

Кате, Sparkling Heart много благодаря за хубавата статия за разликата между любовта и връзката! Благодаря и за напомнянето за подготовката за празниците! Спирам да писателствам и хуквам по задачи!

Хубав ден и много цветни емоции, прекрасни момичета!

Малко снимки от времето на "Любовта не разбира от думи" - хубав летен сериал, който, ако искате да се посмеете, ви препоръчвам:

# 69
  • София
  • Мнения: 13 677
Привет момичета!

Бърборанка, харесва ми поста ти. Човек трябва свободно и аргументирано да си изкаже мнението, както си го направила ти. Нали затова се нарича ФОРУМ. В него можем да се шегуваме, да се закачаме и коментираме нашите ХанКер. Според мен коректният тон не е преминат. Всичко е в рамките на позволеното. Това е една от най-толерантните теми във форума. Поне до този момент. Надявам се така да продължим.

Не мога да разбера, защо когато двама млади и влюбени решат да обявят, че са двойка, вместо да им се доверим, да им повярваме и да им се радваме, ние започваме да гадаем дали ще ги бъде и докога. Ами докогато, дотогава. Знае ли някой какво ще му е бъдещето, когато се обвързва с някого. Трябва ли в деня на сватбата на някой близък наш човек, вместо да им се радваме, да започваме с едни тежки размисли дали няма да се разделят, докога ще са заедно.. Какво е това песимистично мислене. Сега са заедно, сега са влюбени, сега се обичат, затова сега ще им се радваме. Недай си Боже нещо да ги раздели, тогава ще го мислим. Хайде малко по-оптимистично да гледаме на живота. Достатъчно ни е напрегнат и без това.
И защо трябва да сравняваме една двойка с друга. Ама виждате ли как Демет и Джан се били разделили, можело и тези двамата така да се разделят. Защо не сравнявате с тези двойки, които не са се разделили. Които са щастливо женени. Няма две еднакви двойки в живота. Всяка си е сама за себе си. Ако при едни не се е получило, значи ли автоматично, че ще се случи и при другата. Не разбира се! Феновете по цял свят им се радват, нека и ние да им се радваме. Ето дойде момента, когато те сами се разкриха. Толкова дълго го чакахме.  Сега можем да искаме от тях да направят следващата важна крачка в техният живот. Да узаконят тази прекрасна любов.

Относно темата!  Съгласна съм напълно с това, че тя е създадена за Керем. Чудесно. Но Керем има и своя личен живот. И не виждам причини това да се обсъжда в темата. До вчера е бил със Серенай. Предполагам че е коментирано тук. Вече не е с нея. Сега на дневен ред е Ханде. Нормално е да се коментират и двамата. Още повече че тя му е и екранна партньорка. До приключването на сериала предплагам да продължим да коментираме тук. Ако през това време двамата продължават да са заедно в живота, е редно да се направи обща тема за двамата. Така ще може спокойно да се коментират и двамата. Техните евентуални предстоящи нови проекти, техният бъдещ съвместен живот. И по този начин темата за Керем няма да бъде променена. И няма да има сърдити.

Не искам да има обидени и сърдите. Казвам само моето лично мнение без да го налагам. Нека всяка да си каже какво мисли, защото само така ще стигнем до едно приемливо решение за бъдещето на темата.

Последна редакция: ср, 28 апр 2021, 13:29 от БлагаВест

# 70
  • София
  • Мнения: 5 740
Мира, Линде, Елинор,
допълнихте по много хубав и добре аргументиран начин написаното от мен. Виждам, че сте ме разбрали правилно, което ме радва. Темата ни е шарена като всички нас и няма да се уморя да повтарям, че това му е хубавото на тази наша си общност. Също мисля, че коректният тон е спазен. Никой никого не обижда, просто си коментираме. Понякога по-разпалено от обикновено. Wink

Благодаря ви за приятната компания! Hug

# 71
  • Мнения: 9 532
Аз предлагам да не спорим въобще . Да не променяме темата . Да си остане така . След края на сериала , ако сте съгласни добавяйте Ханде , ако не - недейте . Но не ми се ще да се разделяме в 2 теми ...
Да пожелаем да си останат заедно както Несли и Кадир , и Бурак и Фахрие , и тогава да имат обща тема като тях Grinning
Хелоу дружки Revolving Hearts

# 72
  • София
  • Мнения: 13 677
Фили това ще е най-доброто. Но все пак не зависи от нас. Затова предложих втори вариант, обща тема за Ханде и Керем.

Мама Айдан (Неслихан Йелдан) е написала в сторито си  "Свърши"

Последна редакция: ср, 28 апр 2021, 13:49 от БлагаВест

# 73
  • Мнения: 5 563
Аз лично съм си изказала моето мнение, не съм сърдита на никоя от вас, уважавам вашите гледни точки, но реших да изкажа и моята - това е. 💙 И няма да спирам да пиша, пък на който му е приятно да ме чете, на който не - да си каже.

# 74
  • София
  • Мнения: 5 740
Линде,
правилният превод на написаното от Неслихан в този случай е “най-после”. Тя си знае какво има предвид точно, но аз го разбирам като “най-накрая да оповестите връзката си”. Така де... “най-накрая си признахте, че сте заедно”. Или “най-накрая се събрахте”. Нещо такова. Може да е щастлива, че най-накрая са осъзнали нещо, което тя е усетила още в началото. Кой я знае. Grinning Нали я нарочиха за Купидон, наравно с Асена. Joy Ние, феновете, сме щастливи, че най-после получихме ХанКер снимка / и. Grinning Grinning Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт