Керем Бюрсин в ”Почукай на вратата ми” /тема 87/ Всичко е възможно...

  • 48 232
  • 738
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 10 513
Аз пък мисля, че всеки има право да даде воля на чувствата и мислите си. Simple Smile Тези, които изпитват еуфория, могат да я споделят тук в темата по начина, по който им се иска. Тези, на които това им идва в повече, просто не влизат в тона и подминават. Ето че сме на различни мнения тук. Някои искаме да обсъждаме ХанКер, радваме им се искрено и ги коментираме, анализираме, предполагаме, фантазираме. Други мислят, че това не е голяма любов. Трети изобщо не искат да мислят и ще чакат сериалът да свърши, за да видят какво ще се случи тогава. Ами хора има всякакви. Но нека не си слагаме спирачки едни на други. Wink
Подкрепям напълно този и предния пост на БРО,все едно са написани моите мисли👏👏👏
Да темата е за Керем,но Ханде,SCK и ХанКер са част от неговия живот и личен и професионален.
Обедена съм ,че всяка една от нас фенка на Керем и за миг не е подценила зверската актьорска игра на Керем🙏🏻
Но подяволите вижте какъв мъж е:Характер,чар,излъчване,доброта и т.н,няма нищо лошо да обсъждаме и физическите му данни ,всичко минава под формата на закачки и смях и това ни сплотява още повече като съфорумки.Зарежда дните ни с положителни емоции ......това беше и причината да сляза от балкона,защото открих  дружки с които мислим еднакво ,които ни свързва любовта и уважението към Керем.
Надявам се хумора в темата да не стихва ,а напротив.......❤❤❤

+1

П.С. Носят се някакви слухове, че Ханде е отказала участие в "Халка 2". И феновете веднага заподозряха, че освен ХанКер, скоро ще станем ХанКер и барбораните ... Stuck Out Tongue Winking Eye

# 76
  • Мнения: 9 545
Линде,
правилният превод на написаното от Неслихан в този случай е “най-после”. Тя си знае какво има предвид точно, но аз го разбирам като “най-накрая да оповестите връзката си”. Така де... “най-накрая си признахте, че сте заедно”. Или “най-накрая се събрахте”. Нещо такова. Може да е щастлива, че най-накрая са осъзнали нещо, което тя е усетила още в началото. Кой я знае. Grinning Нали я нарочиха за Купидон, наравно с Асена. Joy Ние, феновете, сме щастливи, че най-после получихме ХанКер снимка / и. Grinning Grinning Heart Eyes
Aз също щях да кажа ,че превода е '' най на края '' , права е жената . То ни се изчака чакалото Grinning , ама вече са заедно и дано продължат завинаги . Но за брак е тооооолкова рано ,че се дразня като пишат за пръстени .Явно ги бъркат с Еда и Серкан ,че там много пръстени се търкаляха  Stuck Out Tongue Winking Eye

# 77
  • Кърджали
  • Мнения: 10 377
Виксш тсм се разменяха толкова пръстени, че и за реала им стига 😂😂😂😂

# 78
  • Мнения: 5 563
Иска ми се да беше слушала по - внимателно песните, които изпълнявам, защото текстовете казват това, което думите не успяват..


# 79
  • София
  • Мнения: 13 724
Линде,
правилният превод на написаното от Неслихан в този случай е “най-после”. Тя си знае какво има предвид точно, но аз го разбирам като “най-накрая да оповестите връзката си”. Така де... “най-накрая си признахте, че сте заедно”. Или “най-накрая се събрахте”. Нещо такова. Може да е щастлива, че най-накрая са осъзнали нещо, което тя е усетила още в началото. Кой я знае. Grinning Нали я нарочиха за Купидон, наравно с Асена. Joy Ние, феновете, сме щастливи, че най-после получихме ХанКер снимка / и. Grinning Grinning Heart Eyes
Aз също щях да кажа ,че превода е '' най на края '' , права е жената . То ни се изчака чакалото Grinning , ама вече са заедно и дано продължат завинаги . Но за брак е тооооолкова рано ,че се дразня като пишат за пръстени .Явно ги бъркат с Еда и Серкан ,че там много пръстени се търкаляха  Stuck Out Tongue Winking Eye
Фили, то е рано, но ако дойде щъркела ще трябва да се променя графика...  Не се знае какво са правили по Малдивите   

# 80
  • София
  • Мнения: 5 740
Mi_si,
искам да споделя отново колажа, който ни донесе, защото за мен е идеален за шапка. Внася страхотно лятно настроение:


Нямам никакви претенции към ХанКер за пръстени, сватби и деца. Така де... коя съм аз? Имам си някакви мераци, разбира се. Но каквото решат младите, това е. Каза баба Бърборанка. Grinning Аз стоя встрани, радвам им се, също като Неслихан. Пляскам радостно понякога, друг път съм тиха, но искрено им желая много любов и щастие заедно! Heart

# 81
  • Мнения: 5 563
Тъкмо и аз носих тази снимка, защото е супер за шапка, много зареждаща. Ако Марги още има време и всички са съгласни, може да я сменим
И тази е симпатична:

# 82
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Магия, има време до довечера (22:19), посочете ми само коя искате Smile

# 83
  • Мнения: 5 563
Която ти прецениш. И тази е интересна:

# 84
  • Мнения: 969
Много ми хареса текста на този пост в Инстаграм:

https://www.instagram.com/p/COLzXBFgnTV/

"And they granted our Request
Fulfilled our wish
They posted on their feeds
They let us scream..freak out..pour our hearts out .. they let us celebrate them..their love ...🧿🤍
And am so happy ....
He said "In the middle of the ocean with a canoe and just the two of us... perfect 🕶️ "
That's exactly what she brought into his life ...the calm.. the peace ...the feeling of being at home 🏡
She said " Our joy makes the sprinklers go popping ...perfect 🌈🤍"
And that's what his presence in her life gave her.. joy.. happiness..being crazy...her soul found the perfect mate ...

Perfect ..they chose the word to describe their love..their relationship..you may point out flaws in them but when they are together..they are perfect for each other and that's what matters ...

What I felt ..may be am wrong ...he posted the pic of her choice and she posted the pic of his choice..coz both their posts represent each other ...
His home ...her happiness
His handemiyy ..her The B.
Our Amanims .......
🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿
27thApril 2021"

"И те изпълниха нашата молба
Изпълниха нашето желание
Те публикуваха в своите постове
Пускат ни да крещим..да се побъркваме..да изливаме сърцата си .. позволяват ни да ги празнуваме..любовта им ... 🧿🤍
И аз съм толкова щастлива ....
Той каза „В средата на океана с кану и само ние двамата ... перфектно 🕶️“
Точно това тя донесе в живота му ... спокойствието .. мира ... усещането, че си у дома 🏡
Тя каза „Нашата радост кара пръскачките да изскачат ... перфектно 🌈🤍“
И това е, което неговото присъствие даде в живота й .. радост .. щастие .. лудост ... душата й намери перфектната половинка ...

Перфектно .. те избраха думата, за да опишат любовта им .. връзката им..може да посочите недостатъци в тях, но когато са заедно .. те са идеални един за друг и това е от значение ...

Това, което почувствах ..може да греша ... той публикува снимката по неин избор, а тя публикува снимката по негов избор ... защото и двете им публикации се представят ...
Неговият дом ... нейното щастие
Неговият handemiyy ..her The B.
Нашите аманими ......."

На Миси и Бърборанка Sparkling Heart предложението най-много ми хареса, защото включва най-хубавото от споделеното от тях и вълшебните Малдиви.

Ханде има много снимки с дечица в инстаграма си. Радва се много на Мави, както Керем на Тео. Нещо ми подсказва, че и двамата си мечтаят за голямо семейство. Дано се сбъднат всичките им мечти!

# 85
  • София
  • Мнения: 5 740
Аз гласувам за тази, споделена от mi_si:

Най-красива ми е. Heart Eyes Но нека и другите момичета кажат, за да изберем заедно. Simple Smile

Мирааа,
благодаря, че ни донесе този коментар!!! Heart Напълно споделям написаното. Снощи се опитах да обясня същото с мои думи. Аманъмите ме застреляха в сърцето по възможно най-добрия начин... Grinning

# 86
  • Мнения: 969
Бърборанка, Sparkling Heart също гласувах за тази! Перфектна е!

# 87
  • Мнения: 5 563
На мен всички ми харесват.💙

# 88
  • София
  • Мнения: 5 740
Колаж от фенове в Инстаграм, който много ми харесва и споделям с вас. Sparkling Heart

# 89
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Бро, благодаря ти Kissing Heart Засега сме с тази, ако решите друго до после - ще я сменя.

Общи условия

Активация на акаунт