Кафяво зацапване

  • 11 631
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 430
Реших и аз да се включа в темата.
Последна м на 4 11 2021 г, като на 1 11 имах едно съсирече и нищо, на 2 11 леко розово само като се избърша. Спря, на 4 ми дойде... Цикъла ми варива през 26 - 33 дни. Днес и вчера (18 19 ден) имам леко зацапване, само като се избърша розово или тъмночервени кафяво. Преди няколко месеца имах полип отстранен. Този месец бебе правихме малко на деветият ден от Ц.
Мнение. Знам че трябва док.

# 16
  • Мнения: 85
Реших и аз да се включа в темата.
Последна м на 4 11 2021 г, като на 1 11 имах едно съсирече и нищо, на 2 11 леко розово само като се избърша. Спря, на 4 ми дойде... Цикъла ми варива през 26 - 33 дни. Днес и вчера (18 19 ден) имам леко зацапване, само като се избърша розово или тъмночервени кафяво. Преди няколко месеца имах полип отстранен. Този месец бебе правихме малко на деветият ден от Ц.
Мнение. Знам че трябва док.
Отиди на лекар, ако има бебе и го искаш потърси помощ, Бог да е с теб .. аз 2 седмици лежах в болница и сега вече от месец съм добре, но трябва да слушаме лекарите

# 17
  • Мнения: 32
Здравейте последната ми менструация беше на 11.11 от нетърпение на 02.12 направих тест за бременност шурачек и излезна положителен с доста добра втора черта на 03.12 го повторих и резултата беше същия само че тази сутрин към 05:00ч като станах до тоалетна и забелязах розово кафяво смесено с секрет по хартията възможно ли е да видя имплантационото кървене след положителен тест или това е началото ми на менструацията което трябва да е 07.12  тъй като съм в 27 дневен цикъл????? 😔😔😔😔😔

# 18
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 430
Иди на лекар . Имплантация не е .

# 19
  • Мнения: 4 844
На лекар няма смисъл да ходи 4 дни преди менструация. Евентуално може да пуснете ЧХГ през 48ч и  прогестерон един път и ако е положително, да се обадите на лекаря за съвет.

# 20
  • Мнения: 32
На лекар няма смисъл да ходи 4 дни преди менструация. Евентуално може да пуснете ЧХГ през 48ч и  прогестерон един път и ако е положително, да се обадите на лекаря за съвет.
адски притеснено ми изведнъж се появи това кафеникаво зацапване прилагам снимка на тестовете възможно ли е да съм се заблудила в резултата и да ми настъпва менструацията

# 21
  • Мнения: 4 844
За мен тестовете са положителни. Възможно е да е биохимична бременност, която да приключи с менструацията. Възможно е и да има друга причина за зацапването и всичко да е наред, няма как да кажем.

# 22
  • Мнения: 32
Благодаря ви много надявам се всичко да е наред
За мен тестовете са положителни. Възможно е да е биохимична бременност, която да приключи с менструацията. Възможно е и да има друга причина за зацапването и всичко да е наред, няма как да кажем.

# 23
  • Мнения: 4
Здравейте момичета  има един въпрос този месец имах Менструация и тя свърши на 18.01 2022 Януари след като свърши  се снушихме с моя съпруг на 19. 01 2022
4 дни по късно днес видях че имам съвсем леко зацапване  и то не беше червено ами кафяво но беше много малко бихте ли ми дали съвет какво да правя да си направя ли тест за бременност или да изчакам до 07.02 2022   коята  ми е  следващата ми Менструация?? Благодаря ви предварително!!

Последна редакция: нд, 23 яну 2022, 23:37 от Hristewa77

# 24
  • Мнения: 370
Възможно ли е да сте получили някакво зацапване покрай овулация

# 25
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 430
Здравейте момичета  има един въпрос този месец имах Менструация и тя свърши на 18.01 2022 Януари след като свърши  се снушихме с моя съпруг на 19. 01 2022
4 дни по късно днес видях че имам съвсем леко зацапване  и то не беше червено ами кафяво но беше много малко бихте ли ми дали съвет какво да правя да си направя ли тест за бременност или да изчакам до 07.02 2022   коята  ми е  следващата ми Менструация?? Благодаря ви предварително!!
Изчакай..

# 26
  • Мнения: 21
Здравейте, и аз се надявам да съм забременяла този месец, тъй като имах всички симптоми като бледо розово зацапване при имплантиране в матката, повече апетит в началото и др., т.е. без да имам все още тест, би трябвало да съм в 3 г.с. + 5 дни. Днес, един ден преди нормалната дата на цикъла ми, видях кафяво зацапване по тоалетната хартия и помислих, че ми идва. Като прочетох вашите коментари във форума, се успокоих малко, пих 1 но-шпа и легнах да почивам. Най-интересното е, че усещам захванати ембриони и на двата яйчника, но не знам дали ще оцелее някой. Пожелавам си успех и ще пиша, ако бебо оцелее.

# 27
  • Мнения: 4 844
Как се усещат ембрионите, здраво ли са се за хванали, или усещате от някъде да се изпускат?
Това ще помогне да разберем дали ще се задържат.

# 28
  • Мнения: 1 050
Laughing
Може и с ръчичките да се държат! За яйчниците...
Как се усещат ембрионите, здраво ли са се за хванали, или усещате от някъде да се изпускат?
Това ще помогне да разберем дали ще се задържат.

# 29
  • Мнения: 21
Как се усещат ембрионите, здраво ли са се за хванали, или усещате от някъде да се изпускат?
Това ще помогне да разберем дали ще се задържат.

Ами аз лично усещам пробождане след като започне имплантирането им в матката, но досега винаги съм имала проблем със задържането.

Общи условия

Активация на акаунт