Изпитани сайтове за парфюми - май 2021

  • 65 306
  • 642
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 10
На доставчик Емаг може
Мисля, че самите Емаг ги предлагат.

# 241
  • Мнения: 363
Към поръчвалите от MFK с  DHL - за колко време пристига поръчката? До сега съм поръчала с френските пощи, но ми трябва по-спешно този път поръчката и се чудя дали ще успеят да я доставят навреме.

# 242
  • Мнения: 796
В Essenza Nobile ми излезе някакво колело, което да завъртя. Падна ми се проба на JHG - Not a parfume. Аз такава вече имам. Ако някой ще пазари от там може да използва този код JHAG_2DOUBLE21756 и ще му добавят тази проба. Нямам представа дали това е вързано към моя мейл, после да кажете дали е сработил. Само проверете да не е от типа cashback.

# 243
  • Мнения: 6 930
Elia, зависи колко бързо ще пратят самата поръчка от сайта. Иначе от самите DHL aко зависи, до 2 работни дни би трябвало да я имаш.

Unterdenlinden, май може да връткаш колелото повече от веднъж. Когато поръчах последният път ми даде да завъртя отново. Че ми се беше паднало нещо, което вече бях пробвала.

# 244
  • Мнения: 796

Unterdenlinden, май може да връткаш колелото повече от веднъж. Когато поръчах последният път ми даде да завъртя отново. Че ми се беше паднало нещо, което вече бях пробвала.

Tuali, а пробата на нулева цена ли излиза?

# 245
# 246
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
Виолетките са изчезнали мигновено. 😁

Парфюмната вода Bronze Goddess излиза ли често по сайтовете? Приятелка я следи в Парфимо, та ми е интересно каква е била цената й. В Нотино гледам е към 170 лв.

Моето Азурче днес пристигна, но смятам че морето и плажа ще са неговото място да покаже красотата си. 🌅🍋💙



Свежи лимони, портокалов цвят с дъх на тиаре, кокос и солени нотки. Лазурен, цитрусов, топъл и галещ сетивата с морския бриз. Бързо става тих, но пък в съзнанието ми изплува точно картината на безкрайно прозрачно синьо море, палми.

# 247
  • Мнения: 6 930

Unterdenlinden, май може да връткаш колелото повече от веднъж. Когато поръчах последният път ми даде да завъртя отново. Че ми се беше паднало нещо, което вече бях пробвала.

Tuali, а пробата на нулева цена ли излиза?

Да, просто се добавя като още една безплатна мостра. Моята e Pear Inc.

# 248
  • Мнения: leet
Няколко парфюма на Attar collection, отвново налични в Елинор

# 249
  • Мнения: 566
Парфюмната вода Bronze Goddess излиза ли често по сайтовете? Приятелка я следи в Парфимо, та ми е интересно каква е била цената й. В Нотино гледам е към 170 лв.

В безмитните магазини (Варна, Бургас) EDP 50мл е 89лв, а eau fraiche 50мл е 59лв.
https://www.travel-free.bg/en.html

# 250
  • София
  • Мнения: 1 975
Здравейте, поръчвали ли сте парфюми Lattafa от Емаг? Мога ли да им се доверя?
Kolek23 - аз поръчвам Lattafa от Емаг - имам 3 парфюма от там - никакви проблеми, но то и какви проблми - те са толкова изгодни, че едва ли някой би си помислил да прави менте.

Като споменаваме Емаг, днес ми пристигна именно от там един интересен за мен парфюм. Позабави се - може би 3-4 дни, но все пак дойде - Amore Fati, Alice, /madebyanna/
https://www.emag.bg/parfjum-amore-fati-alice-ard-decor-50ml-alic … 001/pd/D17378BBM/
Взех го напълно насляпо, защото е български, правен от българка, доколкото разбирам. Най-вече ме привлече пирамидата, защото ми се стори супер ударна, като се състои само от базови и средни нотки. Снимах го, за да имате представа как реално изглежда, защото снимката в нета не дава добра представа.

Скрит текст:












Връхни нотки:   Тютюн, Ром
Средни нотки:   Кожа, Ирис
Основни нотки:   Тонка, Дървесна нотка

Според мен има и шоколадово пачули, но да кажем, че това е субективно. Важното е, че се  оказа  чудесна скрита находка за моя вкус. Няма да го описвам, защото не е мястото тук, но общо взето, парфюмите, на които ми напомня са: сладката, но мощна и плътна кожа от отдавна спрения A*Men Pure Leather Pure Cuir Mugler, пудрения вечерн ирис от Dior Homme Intense/Valentino Uomo Intense, също моменти от Van Cleef & Arpels Midnight in Paris Eau de Parfum, както и нещо от Tobacco Vanille Tom Ford, без суховатото пепеливо-опушено усещане.

Последна редакция: вт, 11 май 2021, 23:41 от Deetron

# 251
  • Мнения: 357
Брасти наистина имат безплатна доставка, но само за избрани от тях продукти. Току-що направих поръчка на парфюм, който не е от "избраните" и ми начислиха доставка. Доставката им е доста солена - 7.95 лв., но за сметка на това цената на парфюма ме устройва така, че ... доволна съм. Дано да остана доволна и от аромата, че поръчах на сляпо /по препоръка на съфорумка/.

# 252
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
Има наличен Shalimar Souffle Intense в Парфимо на 107 лв, ако някой търси.

# 253
  • София
  • Мнения: 220
Струва ми се добра цена:
Guerlain - Shalimar Souffle de Lumière - 96 лв. - в елинор
Скрит текст:

# 254
  • Мнения: X
Номад Абсолю, 50 мл. за 69лв., ако някой го търси.
https://www.parfimo.bg/chloe-nomade-absolu-eau-de-parfum-za-jeni … house-retargeting
Получих си бързо Си Фиори на Армани от Нотино. Всичко е точно, нямам никаква мостра, но не съм и очаквала, 30мл за 66 лв.

Общи условия

Активация на акаунт